صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

پیش فرض پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

سلام

من در ATM های دوبی این کارت VISA که موسسه توسعه بهم داده بود رو چک کردم . هیچ کدوم پول ندادند بهم . الآن بیشتر از 1 ماه و نیم هست کار نمی کنه !!

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rosaitemai نمایش پست ها
    سلام
    من در ATM های دوبی این کارت VISA که موسسه توسعه بهم داده بود رو چک کردم . هیچ کدوم پول ندادند بهم . الآن بیشتر از 1 ماه و نیم هست کار نمی کنه !!
    دوستان من در 1-2 هفته اخیر از ویزا و مستر کارتهای موسسه توسعه در آلمان و ایتالیا استفاده کردم که نتیجه اش را اینجا می نویسم:
    طبق تجربه من کارتها کاملا شانسی عمل میکنن. من در atm های مختلف هم مستر و هم ویزا را امتحان کردم. گاهی پول میدادن و گاهی نه. البته 60% موارد atm مربوطه جواب میداد: invalid card. please contact your bank.
    به تعداد محدود تونستم باهاش خرید با pos در فروشگاهها کنم. متاسفانه خرید اینترنتی مثلا خرید بلیط هواپیما اصلا امکانپذیر نبود. نکته دیگه اینکه من فکر میکنم کارتهای رویال بانک آذری کلا مشکل دارن چون یکی از دوستان من که مستر کارد بانک تجارت تحت پوشش رویال بانک را گرفته بود هم کاملا شرایط من رو داشت
    به نظر میرسه این کارتهای رویال بانک با تمام بانکهای بین المللی اتصال برقرار نمیکنن. و یکروز ممکنه کار کنن و روز بعد با همون شرایط نه!
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    دوستان من در 1-2 هفته اخیر از ویزا و مستر کارتهای موسسه توسعه در آلمان و ایتالیا استفاده کردم که نتیجه اش را اینجا می نویسم:
    طبق تجربه من کارتها کاملا شانسی عمل میکنن. من در atm های مختلف هم مستر و هم ویزا را امتحان کردم. گاهی پول میدادن و گاهی نه. البته 60% موارد atm مربوطه جواب میداد: invalid card. please contact your bank.
    به تعداد محدود تونستم باهاش خرید با pos در فروشگاهها کنم. متاسفانه خرید اینترنتی مثلا خرید بلیط هواپیما اصلا امکانپذیر نبود. نکته دیگه اینکه من فکر میکنم کارتهای رویال بانک آذری کلا مشکل دارن چون یکی از دوستان من که مستر کارد بانک تجارت تحت پوشش رویال بانک را گرفته بود هم کاملا شرایط من رو داشت
    به نظر میرسه این کارتهای رویال بانک با تمام بانکهای بین المللی اتصال برقرار نمیکنن. و یکروز ممکنه کار کنن و روز بعد با همون شرایط نه!
    تایید میشه

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

سلام
    من امروز دوباره به بانك تماس گرفتم (شعبه نرگس شيراز اقاي حميدي)گفت استعلام موجودي از اذربايجان رسيده تهران بايد اونها را دست بندي و به ما ابلاغ كنه تا ما پول شما را پس بديم
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

[QUOTE=sepsam;896908]سلام
    من امروز دوباره به بانك تماس گرفتم (شعبه نرگس شيراز اقاي حميدي)گفت استعلام موجودي از اذربايجان رسيده تهران بايد اونها را دست بندي و به ما ابلاغ كنه تا ما پول شما را پس بديم[/QUOTE
    آقا واسه کارتهای بی نام یا با نام ؟ پس من که کارت بی نامم را از یه شرکت گرفتم چه غلطی باید بکنم ؟

Junior Member

بابا شماها چرا اینجوری می کنین؟ می خواین خودتونو گول بزنید؟
    پولها خورده شد رفت
    باید دسته بندی کنیم کیا از کیا کارت گرفتن جمع که شدیم شکایت کنیم
    حالا هی بگید بریم سفارت یا بریم باکو یا زنگ بزنیم
    ما ها 10 روز باکو بودیم بخدا نمی شههههههههههههههههههههههه

سلام

شما كه كارت بي نام از شركت گرفتي اخه اون شركت هم كه خودش نرفته كارت بگيره احتمالا از بانك خريده بعد به شما داده
    تازه به نظرم كارت بي نام بايد مشكل كمتري داشته باشه چون الان ايراني ها مشكل دارند اسمشون اونجا عوض شد
    شما كه كارتت بي نام، چيش عوض شده احتمالا شما بايد كمتر مشكل داشته باشي
    شما از شركت بپرس از كجا كارت را گرفته اگه از بانك باشه كه احتمالا پولتون بر مي گرده
    اخه اين كارتها را در ازاي سپرده ميدن خودشركت خصوصي كه نمي ره سپرده بخوابونه تا به من و شما كارت بدن
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام

شما كه كارت بي نام از شركت گرفتي اخه اون شركت هم كه خودش نرفته كارت بگيره احتمالا از بانك خريده بعد به شما داده
    تازه به نظرم كارت بي نام بايد مشكل كمتري داشته باشه چون الان ايراني ها مشكل دارند اسمشون اونجا عوض شد
    شما كه كارتت بي نام، چيش عوض شده احتمالا شما بايد كمتر مشكل داشته باشي
    شما از شركت بپرس از كجا كارت را گرفته اگه از بانك باشه كه احتمالا پولتون بر مي گرده
    اخه اين كارتها را در ازاي سپرده ميدن خودشركت خصوصي كه نمي ره سپرده بخوابونه تا به من و شما كارت بدن
    شرکت سه ماهه میگه ما منتظر پاسخ اوناییم..منتظر پاسخ بانکیم ...صبر کنید فقط ...صبر...توکل به خدا داشته باشید و امید !! صبر...صبر...

Junior Member

بابا من باکو بودم
    اونجا اصلا کسي نمي تونست به سيستم دسترسي پيدا کنه (جتي خود کارکنان رويال بانک) و فقط کارکنان بيمه و بانک مرکزي دسترسي داشتند
    بيخودي خودتون رو گول نزنيد
    اينا چه جوري ليست تهيه کردن؟!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

این کارت هدیه ها جریانش چطور میشه که ما باطل کردیم ؟ اونا با نام محسوب میشه دیگه ؟

صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)