صفحه 10 از 55 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

سلام
    لطفا اگه خبري از بانك مركزي مي نويسيد با لينك مر بوط به ان بگذاريد
    كجا گفته دو ماه بعد از 15 اگوست لطفا لينكش را بگذاريد
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgard2005 نمایش پست ها
    دوست عزیز گفته های شما با توجه به اطلاعات الان صحیح به نظر می رسه. برعکس یعضی ها که فقط حرفهای غیر مستدل و خیالاتشونو اینجا بیان می کنند.
    خواهش می کنم جهت اطلاع رسانی بیشتر برای بچه هائی که باکو نرفتند این موارد رو اینجا جواب بدید. ممنونم:
    1- دقیقا" کجا رفتید فرمها رو پر کردید؟ خود رویا بانک؟ یا بانکهائی که بانک مرکزی آذربایجان اعلام کرده ویا جای دیگه؟
    2- دقیقا" په جوابی بهتون دادند؟ آیا امیدی به پس گرفتن پول هست؟
    3-تو سایت خود بانک مرکزی آذربایجان اومده که مهلت از 15 آگوست به مدت 2 ماه برای مراجعه هست.

لطفا": جهت اطلاع همه بچه ها این موارد رو بگید.
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

من يادم وقتي تو موسسه توسعه كارت را ميگرفتيم يك تعهد نامه امضا كرديم كه اگه كارت مشكلي پيدا كرد موسسه هيچ مسئوليتي نداره (البته يك سري موارد را عنوان كرده بود تا جايي كه يادم مي ياد ورشكستگي جزو اونها نبود)
    راستي يكي از اين شركتهاي كه كارت مي فروخت را مي شناسم اون شركت كارتها را خودش از موسسه توسعه خريده بود اون دوستي كه مي گه همه كارتها احتمالا 1 يا دو تا منشا بيشتر نداره درست مي گه
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال

من وقتي با موسسه توسعه امور بين الملل صحبت كردم گفتن اقاي نصر الهي(مدير امور بين الممل) اين هفته مي ره باكو براي صحبت كردن .
    كسي تا حالا با اين شخص صحبت كرده من فكر مي كنم اگه باكو تصميمي بگيره براي همه است فرقي نمي كنه از كجا گرفتيد

صفحه اول سايت بازرسي كل كشور نوشته نام دستگاهي كه از ان شكايت داريد شما چي نوشتيد من از موسسه مالي اعتباري توسعه كارت را گرفتم اينجا بايد چي انتخاب كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgard2005 نمایش پست ها
    خیلی متعجبم از گفته شما که میگید "دوستان مشکل رویال بانک به اون نماینده ها و عامل هایی که برای شارژ اقدام می کردند ربطی ندارد." مشکل ما کاملا" به نماینده ها ربط داره ونه رویال بانک.
    در حقیقت همه به اعتبار و مسئولیت این موسسه این کارتها رو گرفتند وگرنه رویال بانک رو کی می شناسه. لطفا" جانبداری بی دلیل نکنید. اینها در مورد کارتهائی که ارائه دادند و پولی که از مردم گرفتند مسثولیت کامل دارند.
    گفته شما که یک نفر از دوستانتون پولشو گرفته همونقدر غیر قابل باوره که داشتن حساب تو بانک سوئیس! تا حالا به هیچ ایرانی پولشو پس نداند! اگه مطلب شما درسته لطفا" اطلاع رسانی دقیق کنید که کی و به چه صورت پولشو یهش دادند؟ مطمئنید شما از کارکنان موسسه توسعه نیستید؟

پیشنهاد من از همه دوستان اینکه برای شکایت نماینده ها از حمله موسسه توسعه به سایت بانک مرکزی (نظارت بر بانکها) و بازرسی کل کشور در لینکهای زیر برند و شکایتشونو از این موسسه ها بکنند. مطمئن باشید اگه همه اینکارو بکنند جواب میده.

بانک مرکزی: اداره نظارت بر بانکها و یا از طریق تلفن نظرسنجی روابط عمومی به شماره 29954855.

سازمان بازرسی کشور
    http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Ho...d-7e17bae8416a

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام
    لطفا اگه خبري از بانك مركزي مي نويسيد با لينك مر بوط به ان بگذاريد
    كجا گفته دو ماه بعد از 15 اگوست لطفا لينكش را بگذاريد
    ممنون
    اینهم لینک:
    http://abc.az/eng/news/67021.html

1- دقیقا" کجا رفتید فرمها رو پر کردید؟ خود رویا بانک؟ یا بانکهائی که بانک مرکزی آذربایجان اعلام کرده ویا جای دیگه؟
    دوستم تاکسی گرفت و من دقت نکردم ولی یا بانک اصلی رویال بانک بود یا بانک خیابون حسین جاوید... اگه مهم هست بپرسم...

2- دقیقا" په جوابی بهتون دادند؟ آیا امیدی به پس گرفتن پول هست؟
    چند نفر بودند که جواب می دادند ولی فکر کنم برای ایرانی ها یک نفر بود. خودش برامون یه درخواست نوشت و ما امضاش کردیم و پشتش هم شماره تماس نوشتیم. ازشون پرسیدیم که کار دیگه ای نمی شه کرد که گفتند نه. برای مدارک هم پاسپورت خواستند ( البته مدرک دیگه ای هم نداریم که بخواهند! ) ...
    راستش من اصلا دوست ندارم بهش فکر کنم، اون کارمندی که اونجا بود گفت که احتمالا پس بدند ولی هیچ چیز معلوم نیست. ما بیشترین کار ممکن رو که می تونستیم کردیم حالا باید منتظر باشیم ...

3-تو سایت خود بانک مرکزی آذربایجان اومده که مهلت از 15 آگوست به مدت 2 ماه برای مراجعه هست.
    ببینید من خودم تو خبرها دو عدد می دیدم که فکر کنم ما داریم خودمون رو با گروه debtors and creditors اشتباه می گیریم!

http://abc.az/eng/news/67115.html
    http://abc.az/eng/news/66952.html
    http://abc.az/eng/news/67320.html
    http://abc.az/eng/news/67295.html

خبری بعد 15 آگوست ندیدم که مهلت رو تمدید کنه...

من يادم وقتي تو موسسه توسعه كارت را ميگرفتيم يك تعهد نامه امضا كرديم كه اگه كارت مشكلي پيدا كرد موسسه هيچ مسئوليتي نداره (البته يك سري موارد را عنوان كرده بود تا جايي كه يادم مي ياد ورشكستگي جزو اونها نبود)
    ما اون تعهدنامه ای که امضا کردیم که اصلا دنبالش نرفتیم. موسسه توسعه هم این طور که می گید تعهدی نداره. خودتون رو گول نزنید مثلا اگه تو تعهد نامه حرفی از سیل یا زلزله یا روز قیامت نزده پس شامل اینها نمی شه ؟! من بعید می دونم که از لحاظ قانونی شما بتونید از این موسسه پولی بگیرید ولی شاید برای حفظ آبرو و ... پول شما رو از طرف خودش پس بده...

راستي يكي از اين شركتهاي كه كارت مي فروخت را مي شناسم اون شركت كارتها را خودش از موسسه توسعه خريده بود اون دوستي كه مي گه همه كارتها احتمالا 1 يا دو تا منشا بيشتر نداره درست مي گه
    من فکر می کنم منشا وجود نداره! شما خودتون هم می تونستید برید باکو و حساب باز کنید این موسسات و اشخاص فقط یه واسطه بودند تا برای شما بدون هزینه سفر حساب باز کنند و ...

من وقتي با موسسه توسعه امور بين الملل صحبت كردم گفتن اقاي نصر الهي(مدير امور بين الممل) اين هفته مي ره باكو براي صحبت كردن
    آقای
    نصر الهي کیه دیگه ؟! ببینید شما با
    ADIF طرف هستید. ما هم که اونجا رفتیم با یه کارمند جز صحبت کردیم که طبق بخشنامه ای که اتفاقا رو میزش بود جواب ما رو داد. آقا جدی می گم انقدر خودتون رو اذیت نکنید. به نظر من اگه مبلغ پولتون کم بوده بی خیالش بشید. اخبار سایتها رو روزی یک بار دنبال کنید و به زندگی عادیتون برسید.
    اقتصاد مقاومتی یادتون نره !!!

Junior Member

Of course, deceived Iranian depositors may be advised to apply to Azerbaijan International Consulting Company, appointed the bank’s liquidator by the court. They can do this by 2 October, contact person Akif Eminov, telephones- 510 78 37, 497 33 60, 510 80 49, 510 80 56, and 050 348 33 13, 055 668 18 13 * 070 672 72 27.

این شرکت توسط دادگاه آذری تعیین شده و ایرانیان باید به این شرکت (شرکت مشاوره بین المللی آذربایجان) تماس داشته باشند.
    زمان تعیین شده هم که خودتون میبینید تا 2 اکتبر .
    اینم منبعش
    http://abc.az/eng/news_15_08_2012_67320.html

با این شماره تلفنها با کد 0099412

دلیل جواب ندادن دیروز و امروز رویال بانک هم تعطیلات بعد از عید فطر هست.
    فردا روز کاری حساب میشه اگه کسی از دوستان بتونه تماس با بانک مرکزی و خود رویال تماس بگیره خوبه
    تعداد ایرانی ها خیلی زیاده باید انقدر پیگیری کنیم تا به نتیجه برسه
    هزینه تماس تلفن بین الملل میشه دقیقه ای 202 تومان البته ثابت به ثابت

توسعه که دوستان ازش نام میبرند، شرکتی جداست یا همون بانک توسعه صادراته ؟

ممنون
    امیدوارم به نتیجه برسیم

ویرایش توسط میلاد : August 27th, 2012 در ساعت 04:01 AM دلیل: امضا

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba641 نمایش پست ها
    دوستم تاکسی گرفت و من دقت نکردم ولی یا بانک اصلی رویال بانک بود یا بانک خیابون حسین جاوید... اگه مهم هست بپرسم...

آره دوست عزیز مهمه لطفا" بپرسید. ولی جالبه این همه راهو رفتید ولی نمی دونید دقیقا" کجا رفتید!

آره جالبه !

ما این بانک رفتیم:
    http://www.royalbank.az/a/wp-content...ntro_photo.jpg

ما با یه ایرانی-آذری تو راه آشنا شدیم. یک روزی رو که اونجا بودیم با اون بودیم و همه جا رو بلد بود به خاطر همین زیاد درگیر پیدا کردن و اینها نشدیم. بانک هم دوستم با این آذری ه پیدا کردند من فقط تو تاکسی نشسته بودم! احتمال کم می دم که دوستم هم ندونه. فردا می پرسم اگه می دونست می گم...

Junior Member

ميشه راهنمايي كنيد اگه كسي زميني بخواد بره باكو چقدر هزينه داره و چه جوري؟ويزا هم ميخواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)