صفحه 13 از 55 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

لطفا ایمیل بانک مرکزی را اینجا بنویسید
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

Junior Member

من و دوستم روز 8 آگوست رفتیم باکو و شعبه اصلی (حسین جاوید) اونجا خانومی به نام جميله خانوم پاسخگوی ما بود البته به سختی-
    اول به من سمت تو ليست هست برو باه بانک agibank ولی بهد از رفتن اونجا اسمم با شماره پاسپورت اشباه و مبلغ نادرست اونجا بود بعدشم هم برگشتیم یک نامه با ذکر مسئله امضا کرديم و داديم به بانک گفتش با هتون تماس ميگيرن
    من هم بعد از برگشتن یک نام طول و دراز نوشتم به abc.az و شرح ماجرا رو دادم و گفتم با اين و ضعیت بیمه نه تنها ما ایرانيها رو از دست ميدين بلکه تمام مشتريان اروپايي و آمريکايي هم از دست ميدين.
    خبرشم ديديد که زدن تو سايت
    http://abc.az/eng/news_15_08_2012_67320.html

سلام

نمي تونستيد از بانك اصلي يك نامه رسمي بگيريد دستي ببريد agibank بهت پول بدند( البته اين فقط يك نظر )
    خودتون فكر مي كنيد پولتون بر مي گرده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaz نمایش پست ها
    من و دوستم روز 8 آگوست رفتیم باکو و شعبه اصلی (حسین جاوید) اونجا خانومی به نام جميله خانوم پاسخگوی ما بود البته به سختی-
    اول به من سمت تو ليست هست برو باه بانک agibank ولی بهد از رفتن اونجا اسمم با شماره پاسپورت اشباه و مبلغ نادرست اونجا بود بعدشم هم برگشتیم یک نامه با ذکر مسئله امضا کرديم و داديم به بانک گفتش با هتون تماس ميگيرن
    من هم بعد از برگشتن یک نام طول و دراز نوشتم به abc.az و شرح ماجرا رو دادم و گفتم با اين و ضعیت بیمه نه تنها ما ایرانيها رو از دست ميدين بلکه تمام مشتريان اروپايي و آمريکايي هم از دست ميدين.
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

مرسی دوست عزیز بابت اطلاع رسانی. می تونی برای همه بچه ها بعه این سوالها جواب بدی:
    1- آیا کسی بود از ایرانیها که بتونه پولشو بگیره؟ البته اگر اسمش تو لیست بود و حساب به نام خودش باشه.
    2- Agibank پولو به چه صورت پس میده؟ دستی؟ نقدی؟
    3- کلا" برای این عملیات تا گرفتن پول اگر مشکل خاصی نباشه چند روز طول میکشه؟

ممنون از جوابت

به نظر میرسه تو این قضیه رویال بانک و بانک مرکزی آذربایجان که در حال حاضر مدیریت رویال بانک را بر عهده دارند کم کاری می کنند و حقوق ایرانی ها رو می خواهند ضایع کنند و گرنه این که به نظر من این بحث هایی که در مورد کارت های بی نام میشه درست نیست
    بالاخره اگر کارت هم بی نام باشه اینا تو سیستم می دونن که چقدر موجودی داره و می تونن به صاحب کارت پول را پس بدن
    حتی در مورد کارت های با نام هم که یکی از دوستان اشاره کرد بود که به نام های دیگری باز شده
    حتی در این مورد هم بانک تخلف کرده و مشتری چه گناهی داره
    اینا قطعا این رو می دونن وگرنه خوب وقتی مشتری کارت به نام خودش داره بانک خیلی راحت می تونه پول رو به صاحب اصلی پس بده حتی به فرض اینکه مثلا این حساب به صورت سوری به نام فرد دیگه ای باشه
    نکته دیگه ای هم کهمی خواستم بگم اینکه الان همه این پول ها توی رویال بانک هستش نه ایران
    بنابراین باید از طرف آذربایجان برگشت داده بشه لذا به نظرم تماس و پیگیری از طرف سفارت آذربایجان در تهران گزینه خوبیه
    چرا که دولت آذربایجان اگر بخواد می تونه این پول ها رو برگردونه
    حتی اگر بخوان خیلی راحت می تونن یه نفر نماینده بفرستن ایران که مثلا از طرف سفارتشون اینجا کار ایرانی ها رو انجام بده
    و جوابگو باشه به نظرم اگر واقعا بخوان پول ها رو پس بدن این کار رو هم می تونن بکنن
    و گرنه اگر نخوان پس بدن اگر ما کلی خرج هم بکنیم و بریم باکو هیچی گیرمون نمی آد
    گزینه دیگه هم اینه که موسسه توسعه و سایر موسسات صادر کننده کارت ها به خاطر حفظ اعتبارشون بخشی از پول ها رو برگردونن
    مثلا همون طوری یکی از دوستان اعلام کرده بود توسعه با دلار 1226 قراره برگردونه
    ولی خوب این شاید بعید باش

Junior Member

حرفهای شما کاملا درسته.
    اینا فقط دارند وقت کشی میکنند تا ایرانی ها پراکنده و نا امید بشن و قید پولشون رو بزنن.
    بالاخره تو حسابهای ایرانی کم پولی نبوده، بعضی از دوستان 30 هزار یورو داشتن

پولها هم اگر از طریق سفارت برگرده باز بچه ها ضرر میکنند، البته از هیچ بهتره ولی اختلاف دلار آزاد و دولتی نزدیک 1000 تومن شده.
    ممنون
    ویرایش توسط میلاد : August 27th, 2012 در ساعت 03:58 AM دلیل: امضا

Junior Member

کلا بهتون بگم که اونجا متاسفانه خيلي ...
    سيستم باکي الکي هم دارند.
    در مورد سوالتون بگم , بله چند ايراني بودن که پولشون رو گرفته بودن ( البته کسايي که خودشون بدون واسطه حساب باز کرده بودن) زير 30000 منات
    تمام بانکها پول رو بصورت نقدي ميدن (منات يا معادلش)
    به هيچ وجه قبل از اينکه چک کنيد اسمتون تو ليست بيمه ADIF هست يا نه به باکو نريد
    در صورت نبودن اسمتون يه نامه دستي توسط بانک براتون نوشته ميشه (به زبان آذري) که ميگن امضا کنيد (توضيح مشکل)
    اگر پاسپورتتون رو عوض کرديد حتما پاسپورت قديمي رو با خودتون ببريد
    اگر زبان انگليسي يا آذري بلد نيستيد اصلا فکر اينکه کسي جوابگو شما باشه نباشید
    من قوانين بانکهاي آذربايجان رو خوندم اونا براي افراد خارجي هيچ بيمه اي در نظر نگرفتن .من هم يه نامه به شرکت visa و master نوشتم و توضيح دادم اين مشکل از طرف شماست که به اينکه بانکها مجوز استفاده از سرويس خودتون رو داديد
    تا ميتونيد به خبر گزاريهايي مثل ABC.az , trend.az ايميل بزنيد و مشکلتون رو توضيح بديد
    ویرایش توسط studentz : September 8th, 2012 در ساعت 09:16 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliaghaei2000 نمایش پست ها
    به نظرم تماس و پیگیری از طرف سفارت آذربایجان در تهران گزینه خوبیه
    چرا که دولت آذربایجان اگر بخواد می تونه این پول ها رو برگردونه
    راست میگه نظر خوبیه
    بهتره که هرکسی برای خودش یه ساز نزنه و پراکنده نشیم. اگر همه بتونیم قرار بذاریم و یک روز بریم سفارت آذرباجان خیلی خوب میشه. اگر نتیجه نداشت اونجا اطلاعات همدیگرو میگریم و یک انجمن تشکیل میدیم و بصورت متحد بهترین سیاست رو اعمال میکنیم.الآن یکی میگه سازمان بازرسی یکی میگه وبگردی بیست و سی یکی میگه ایمیل به بیمه یکی میره باکو ...!
    در هر حال به نظر من اتحاد و استفاده از خرد جمعی بهتره. هر کسی موافق با یه قرار دسته جمعی جلوی سفارت آذربایجان (یا هرجای دیگه که فکر میکنید بهتره) بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

بعضي از دوستان دارن ميگن بعضي ها به اسم خودشون تو بانك حساب باز كردن!!! مگه امكان داره كسي به نام خودش حساب باز كنه؟؟ يعني الان اگه بانكي باشه مثل همون بانكي كه بانك پارسيان ازش براي مشتري هاش ويزا كارت ميگيره،

1.من ميتونم برك براي خودم حساب باز كنم؟

2. ميتونم از كسي از دوستام اونجا بخوام برام حساب باز كنه؟

3. دوستم ميتونه به نام خودش يك حساب باز كنه و چند كارت به نام هاي ديگه از اون حساب دريافت كنه؟
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Junior Member

به هيچ وجه قبل از اينکه چک کنيد اسمتون تو ليست بيمه ADIF هست يا نه به باکو نريد
    آقا وحید این لیست بیمه کجاست؟ میشه اینترنتی چک کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)