صفحه 14 از 55 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

دوست عزیز. با مکاتباتی که با شرکت بیمه داشتم با وجودی که اسمم توی دیتابیس اونها نبود ولی اینکه میگویید برای افراد خارجی بیمه در نظر گرفتند صیحیح نیست
    خود شرکت بیمه (ADIF) به من گفت که ملیت مهم نیست، اگر اسم شما در بانک اطلاعاتی موجود نباشه باید به رویال بانک تماس بگیرید تا اسم و مشخصات درست شما رو
    برای ما بفرسته تا بتونید خسارت رو دریافت کنید.
    من ازش بطور واضح پرسیدم که شامل ایرانی ها هم میشه، نگفت نه یا تحریمی یا بخواد بپیچونه...
    باید اول یه کاری کرد که بانک لعنتی اطلاعات رو بفرسته برای ADIF.
    ولی جواب نمیدن...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaz نمایش پست ها
    کلا بهتون بگم که اونجا متاسفانه خيلي خر تو خره!!!!!!
    سيستم باکي الکي هم دارند.
    در مورد سوالتون بگم , بله چند ايراني بودن که پولشون رو گرفته بودن ( البته کسايي که خودشون بدون واسطه حساب باز کرده بودن) زير 30000 منات
    تمام بانکها پول رو بصورت نقدي ميدن (منات يا معادلش)
    به هيچ وجه قبل از اينکه چک کنيد اسمتون تو ليست بيمه ADIF هست يا نه به باکو نريد
    در صورت نبودن اسمتون يه نامه دستي توسط بانک براتون نوشته ميشه (به زبان آذري) که ميگن امضا کنيد (توضيح مشکل)
    اگر پاسپورتتون رو عوض کرديد حتما پاسپورت قديمي رو با خودتون ببريد
    اگر زبان انگليسي يا آذري بلد نيستيد اصلا فکر اينکه کسي جوابگو شما باشه نباشید
    من قوانين بانکهاي آذربايجان رو خوندم اونا براي افراد خارجي هيچ بيمه اي در نظر نگرفتن .من هم يه نامه به شرکت visa و master نوشتم و توضيح دادم اين مشکل از طرف شماست که به اينکه بانکها مجوز استفاده از سرويس خودتون رو داديد
    تا ميتونيد به خبر گزاريهايي مثل ABC.az , trend.az ايميل بزنيد و مشکلتون رو توضيح بديد
    ویرایش توسط میلاد : August 27th, 2012 در ساعت 03:57 AM دلیل: امضا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2002b نمایش پست ها
    آقا وحید این لیست بیمه کجاست؟ میشه اینترنتی چک کرد؟
    به این آدرس باید مکاتبه کنی
    info@adif.az
    اطلاعاتی که میخواهند رو بهشون بده،
    بعلاوه اسکن پاسپورتت
    توی بانک اطلاعاتی چک میکنن، اگه اسمت باشه میتونی خسارت رو بگیری.
    اگه نباشه باید با رویال بانک تماس بگیری تا اطلاعات بفرسته...

Junior Member

دوستان کسی تونسته تلفنی با رویال بانک صحبت کنه ؟

تلفن های زیر:
    5107837
    4973360
    5108049
    5108056-59
    با پیش شماره 0099412

کسی که ما باید باهاش تماس بگیریم اینه: Akif Eminov

سلام

چیزی که بدیهی است اینه که هیچ یک از حساب های ایرانی ها بیمه نبوده
    بیمه فقط شامل حساب های خود آذری ها بوده اون هم حساب هایی که جنبه سرمایه گذاری داشته
    این مطلب را من تا به حال در خیلی از سایت ها خوندم
    لذا اصلا به امید بیمه نباشید
    به نظر من بالاخره اگر ما بیمه نباشیم باز هم این قضیه مانع از بازگشت پول ها نمیشه
    بالاخره الان این پول ها تو رویال بانک هست و طبیعتا تمام اطلاعات موجودی حساب ها هم توی سیستم رویال بان هست
    و تمام حرف هایی که آذری ها میزنن بهانه تراشی برای پرداخت نکردن پوله
    و گرنه قضیه کاملا روشنه که یه بانکی تخلف کرده و حساب های غیر قانونی افتتاح کرده
    ولی این وسط تقصیر مشتری چیه؟
    همون طور که یکی از دوستان گفته بود تا می تونید به سایت های خبری آذربایجان ایمیل بزنید و این قضیه رو گوشزد کنید که اینا به عمد این همه مشتری ایرانی رو دارن نادیده میگیرن

Junior Member

این چیزی که من مکاتبه کردم و جواب داده بیمه اینه :

ME: Are Iranian deposits also insured?
    INFO:
    The nationality is not important. Just you need to be depositor.
    و سرانجام :

Unfortunately your name is not exist in our database.

You need to contact with “Royal Bank” OJSC and ask them to check your details.

If you will find and your name will be on a list in this case ask them to send your correct details to the ADIF (to us). We will put your name to our database. After this you can get your compensation

ممنون
    ویرایش توسط میلاد : August 27th, 2012 در ساعت 03:56 AM

Junior Member

دوستان من کارتم رو از طریق بانک تجارت گرفتم، به دفتر امور بین الملل مراجعه کردم و با مدیر امور بین الملل (مهرپور؟) و مسوول این کارتها (طباطبایی) صحبت کردم... فکر کنم بهتره یک چیزایی رو دوستان بدونند:
    ۱- پولی که ما برای خرید ارز موجود در کارتها پرداخت کردیم، اصلا به حساب رویال بانک نرفته و در حساب بانک تجارت در ایران مسدوده... در همان زمان بانک مرکزی با درخواست بانک ها موافقت میکرده و ارز مربوط رو تخصیص میداده پس در عمل پول ما به ارز در ایران موجوده ولی (به تعبیر من با سواستفاده) بر اساس قانون بانک مرکزی چون ریال دادیم به ما ریال میخواهند بدن که هنوز مشخص نیست نرخ دولتی شود یا نرخی که خودمون خریدیم.
    ۲- بانک تجارت ( و به احتمال زیاد بقیه بانکها و موسسات ایرانی) با رویال بانک قراردادی واحد برای صدور این کارتها بسته که پشتوانۀ آن، مبلغی به نسبت زیاد از ارز بانک تجارت در حساب بانک رویال است که من خودم نامۀ مربوط به این رو دیدم. دغدغۀ بانکها الان نجات این پول خودشونه که توی حساب رویال بوده و چندان نگرانه این کارتها نیستند... به من میگفتن که ده هزار دلار اینا که چیزی نیست حالا شما در نهایت به نرخ ۱۲۲۶ معادل ریالیش رو میگیرین پس دوستان حواستون باشه در حقیقت هیچ قراردادی به اسم اشخاص نیست بلکه هر بانک یک قرارداد کلی برای مشتریای خودش داره پس عملا این حرف که اگر اسمتون بود پول رو بهتون میدن سرکاریه و خود ایرانیام میدونند.
    ۳- تعداد افرادی که در این اتفاق متضرر شده اند بسیار زیاده ولی متاسفانه همه پراکنده ایم.... یکی از مسولین بانک تجارت میگفت با وجود اینکه این اتفاق تا به حال نیفتاده و بانک مرکزی پیش بینی ای برای این اتفاق نداره اگر بخوان میتونند ارز همه رو بدن... توجه کنید که این ارز تخصیص داده شده یعنی همون موقع که کارت رو گرفتیم در حقیقت به ما فروخته شده... پس همه باید پیگیری کنند و توجه داشته باشید که طرف حساب ما، بانک یا موسسه ای است که تو ایرانه و ما به اعتبار اونا این کارتها رو گرفتیم و ما که رویال بانکی نمیشناختیم... بحث تحریم هم همون موقع هم بود و با وجود اون، اینا کارتها رو به ما فروختن پس هیچ ربطی به تعهد بانک به مشتریاش نداره... به نظر من بهترین راه، اعتراض گسترده در مرحله اول به واحد دریافت کارت (بانک تجارت، موسسه توسعه، ...) و در مرحله بعد به بانک مرکزی و بازرسی بانکها است. بانک تجارت که خیلی نگرانه اعتراض مشتریاشه! متاسفانه چون اکثر ما دانشجوهایی هستیم که داریم به زودی از ایران میریم یا رفتیم، شاید امکانه هماهنگی برای اعتراض جمعی وجود نداشته باشه.
    من همچنان پیگیری میکنم و اگر خبر جدیدی شد، اطلاع میدم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinrz نمایش پست ها
    این چیزی که من مکاتبه کردم و جواب داده بیمه اینه :

ME: Are Iranian deposits also insured?
    INFO:
    The nationality is not important. Just you need to be depositor.
    و سرانجام :

Unfortunately your name is not exist in our database.

You need to contact with “Royal Bank” OJSC and ask them to check your details.

If you will find and your name will be on a list in this case ask them to send your correct details to the ADIF (to us). We will put your name to our database. After this you can get your compensation

ممنون

سلام بيمه هم جوابي به من نداد به من گفت مشخصات بده من بهت مي گم چيكار كني الان 3 روز بهشون ايميل زدم ولي جوابي نداد

Dear Sir/Madam,

Thank you for helping me in advance.
    my account number is *****my name is ***** , i was born in Iran my date of birth is **** my passport number is T******.if you need more information ,please tell me
    I look forward to hearing from you.
    sincerely yours,
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

با سلام خدمت دوستان عزیز، من هم در رویال بانک حساب و کارت داشتم و البته موجودی!! می‌خواستم بدونم این دوستانی که به باکو نشریف بردن عاقبت کار به کجا رسید؟ من هم موافقم که باید همه با هم متحد بشیم؟ من خودم هم دانشجوام و واسه کارها حق عضویت انجمن‌ها و ثبت نام کنگره‌ها این حساب رو باز کردم و از خارج هم تا همین آخرهای ماه ژوئن دریافت پول داشتم در حسابم. البته 2-3 سالی از این حساب استفاده نمودم تا مشکلی فعلی! من از طریق کالای دانشگاه تهران حسابمو باز کردم!! من فکر کنم اطلاع رسانی شدید! نامه زدن به بانک مرکزی آذربایجانCBA و ADIF و سایتهای خبررسانی باید اطلاع رسانی کرد. اگر همه با هم متحد شویم فکر کنم بشه کاری کرد. دوستانی که باکو رفتن لطفاً بگن چه کردن و آیا به جواب رسیدن یا خیر؟

Junior Member

دوست عزیز من امروز با این شخص صحبت کردم. نتیجه صحبت طولانی این بود که برای پس گرفتن پول :
    1- کارت بنام باشد و در بانک هم حساب با نام روی کارت مطابقت داشته باشد. (ملیت اصلا مهم نیست)
    2- حضور صاحب حساب با در دست داشتن کارت و گذرنامه اش به یکی از شعب سه بانک تعیین شده در باکو الزامی است.
    3- اگر کسی بخواهد از طریق وکالت نامه اینکار را بکند باید وکالت نامه به زبان روسی یا انگلیسی باشد و مهر قوه قضائیه و امور خارجه در ایران و مهر تاییدیه سفارت آذربایجان در ایران روی اون خورده باشه .

مشخصات اون سه بانک هم در همینجا برای دوستان اعلام میکنم البته اینها دفاتر مرکزی بانک هاست و میتونید به شعبات آنها در باکو هم مراجعه کنید.

AGBANK

Head office
    Address: 16 Landau str., Baku, Azerbaijan
    Telephone: (+994 12) 497-50-17, 135
    Fax: (+994 12) 498-96-15
    Index: AZ1073
    E-mail: agbank@agbank.az

MUGANBANK

Address: Azerbaijan Republic, Baku c., AZ1052, A. Rajabli str.,21 B
    Tel: (+99412) 933
    Fax: (99412) 564 21 35
    Telex: 142548 SARUR AI
    e-Mail: mail@muganbank.az
    C/a: 0137010018944
    Code:506162
    INN:1400122681
    S.W.I.F.T.:MUGAAZ22

BANK Respublika

Address: 21, Khagani str., Baku
    Phone: (+994 12) 144
    (+994 12) 598 08 00
    Fax: (+994 12) 598 08 80
    E-mail: Info@BankRespublika.az
    Working hours: Monday – Friday: 9:00 - 17:30
    Saturday: 10:00 - 15:00

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinrz نمایش پست ها
    دوستان کسی تونسته تلفنی با رویال بانک صحبت کنه ؟

تلفن های زیر:
    5107837
    4973360
    5108049
    5108056-59
    با پیش شماره 0099412

کسی که ما باید باهاش تماس بگیریم اینه: Akif Eminov

Junior Member

من پیشنهاد دارم یه متن خوب برای اعتراض تهیه کنیم و همه ایمیل یا فاکس کنن برای رویال بانک یا بیمه. تعداد که زیاد باشه شاید موثر باشه. در ضمن ما که کارتمون بی نام هست چی کار کنیم؟ چرا همه به فکر دارندگان کارت های با نام هستند پس ما چی؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)