صفحه 3 از 55 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

سلام

من هم ويزا كارت بانك توسعه را دارم متاسفانه 4500 دلار توش و نتونستم از موجوديش تا الان استفاده كنم من هم رفتم بانك به من گفت بيا درخواست ابطال بده
    ازش پرسيدم برنامه شما چيه گفت ما استعلام مي كنيم از رويال بانك مبلغي كه توش را به شما ريال پس مي ديم(البته من ريال داده بودم)

ولي گفت رويال بانك جواب ايميل و تلفن ما را يك هفته است كه نمي ده

گفتم خوب شما چه جوري مي خواي استعلام كني بفهمي من چقدر پول دارم
    گفت خود بانك هم نمي داند و قرار شده اين هفته يك نفر بره اذربايجان حضوري صحبت كنه

گفتم احتمال مي ديد شرايط به حالت قبل برگرده گفت نه
    چون رسما اعلام ورشكستگي كرده
    گفتم خوب شما كه مي دانستيد وضع اين بانك اين طوري چرا به ما زنگ نزديد موجوديمون را خالي كنيم گفت ما فكر نمي كرديم اين طوري بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    منم دقیقا شرایطم مشابه شماست، همون شعبه هم رفتم ، گفت خبر میدیم !!!
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

سلام

البته بانك به من گفت تا حالا موسسه توسعه قبول كرده پول ها رو پس بده و اين هفته خود مدير عامل توسعه داره مي ره اذربايجان
    البته اين بانك حدودا 30 شعبه داشته نمي تونه خيلي كوچيك باشه
    الان اوضاع براي ما بد ولي يك فرصت خيلي خوب براي بقيه كشورها كه با ايران با شرايط خيلي خوب براي خودشون قرار داد ببندند الان من تو يك شركت فني كار مي كنم باورتون مي شه ما جنس از انگليس براي پروژه وارد كرديم ولي با چه قيمتي . خيلي ديدني

با پولي كه پرداخت شد 10 تا ازهمون جنس را در شرايط معمول مي شد خريد
    حالا بايد ديد اين دفعه براي كارت ها چه جوري قرداد بستن
    به هر حال من كارتم و باطل كردم
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال

Junior Member

کسی از دوستان توانسته از موسسه توسعه پولش را پس بگیره (ریال ، دلار یا یورو)؟؟

Banned

Post پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

بله کاملا" درسته هم اکنون شرکتهای ایران دیگه نمیتونند با بانهای آذربایجان کار کنند .در این شرایط فعلی تحریم افتتاح حساب با مشخصات ایرانی ریسک کامله و هر آن امکان بلوک شدن بانکهای دیگه مثل Private Bank گرجستان هم وجود داره . تنها راه افتتاح حساب در خارج از ایران استفاده از مشخصات نزدیکان مقیم خارج و یا شرکتهای معتبر ثبت شده هست که دارای تضمین مالی در بانک مورد نظر هستند.

با سپاس
    ویرایش توسط میلاد : July 25th, 2012 در ساعت 03:36 PM دلیل: حذف امضاء به علت تبلیغ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام

من هم ويزا كارت بانك توسعه را دارم متاسفانه 4500 دلار توش و نتونستم از موجوديش تا الان استفاده كنم من هم رفتم بانك به من گفت بيا درخواست ابطال بده
    ازش پرسيدم برنامه شما چيه گفت ما استعلام مي كنيم از رويال بانك مبلغي كه توش را به شما ريال پس مي ديم(البته من ريال داده بودم)

ولي گفت رويال بانك جواب ايميل و تلفن ما را يك هفته است كه نمي ده

گفتم خوب شما چه جوري مي خواي استعلام كني بفهمي من چقدر پول دارم
    گفت خود بانك هم نمي داند و قرار شده اين هفته يك نفر بره اذربايجان حضوري صحبت كنه

گفتم احتمال مي ديد شرايط به حالت قبل برگرده گفت نه
    چون رسما اعلام ورشكستگي كرده
    گفتم خوب شما كه مي دانستيد وضع اين بانك اين طوري چرا به ما زنگ نزديد موجوديمون را خالي كنيم گفت ما فكر نمي كرديم اين طوري بشه
    حالا ازین به بعد خیلی باید مراقب بود. اصولا بانکی که حاضر شده با مشتری ایرانی تحت تحریم کار کنه نباید وضعیت مالی مناسبی داشته باشه. یعنی اگه وضعیت مناسبی میداشت اصولا حاضر نمی شد واسه ایرانیا ریسک کنه و کارت صادر کنه. ازینجا میشد حدس زد که اصولا رویال بانک یا مشابه به اون که حاضرن مشتری های تحت تحریم رو قبول کننخودشون بنجل هستن.علاوه بر اون اصولا فعالان بازارهای غیر قانونی ریسک پذیری بالایی دارند.بازار داروهای قاچاق رو در نظر بگیرید. فعالان اون بازار بسیار ریسک پذیرن و به همین دلیل به راحتی به بیماران داروی تاریخ گذشته میفروشن بدون اینکه از پیگیری قضایی یا انتقام جویی بستگان بیمار هراسی داشته باشن.منظورم به اینه که اون موسسات داخلی هم که توی این تجارت وارد شدن اصولا ریسک پذیری بالایی دارن و این معامله باهاشون رو سخت میکنه. حالا هم میگم ازیم به بعد اگر از موسسه ای کارت بگیریم باید مراقب باشیم که طرف خارجی بنجل نباشه.اگر چه کاملا در شرایط موجود بعیده که بانکی با اعتبار مناسب(مثلا ُSwiss Credit!!!!!) حاضر شه برامون کارت صادر کنه متاسفانه
    ویرایش توسط mab : July 25th, 2012 در ساعت 06:49 PM

سلام

من يك اشنا تو بانك توسعه دارم امروز باهاش تماس گرفتم گفتم چه خبر از كارتها و بازپرداختش .
    گفت تا امروز هيچ خبر جديدي ندارند ازش پرسيدم تونستيد استعلام موجودي كارتها را بگيريد گفت رويال بانك هيچ جوابي به ما نمي ده
    من يك سوال دارم تو سايت بانك مركزي اذربايجان اعلام كرده از اول اگوست شروع به بازپرداخت بدهي مي كنند و تا 30000 منات هر حسابي بيمه است اگه درست بگم مي شه 21000 دلار
    حالا سوال من اين است كه مي تونيم بريم اونجا و خودمون تسويه كنيم يا نه
    كسي هست كه اونجا دوست داشته بشه بتونه يك سوال بكنه
    تو سايت گفته مشتري نگفته اذري يا ايراني يا....
    خوب ما هم مشتري حساب مي شيم مشخصات ما هم كه اونجا هست
    لطفا اگه كسي مي دونه اطلاع بده
    اين هم لينك اصل خبر
    http://en.trend.az/capital/business/...html#popupInfo

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

دوستان کسی تونسته باقیمانده پول توی کارت موسسه توسعه رو تا الآن پس بگیره ؟

سلام

فكر نكنم چون بانك اذربايجان تا حالا جواب استعلام موجودي را نداده در ضمن بانك مركزي اذر بايجان 3 تا بانك ديگه را معرفي كرده كه مردم مي تونند پولهاشون بعد از بررسي هاي اوليه پس بگيرند در ضمن گفته بدون هزينه براشون كارت مجدد صادر مي شه تا از atm پول را پس بگيرند

نقل قول نوشته اصلی توسط rosaitemai نمایش پست ها
    دوستان کسی تونسته باقیمانده پول توی کارت موسسه توسعه رو تا الآن پس بگیره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام

فكر نكنم چون بانك اذربايجان تا حالا جواب استعلام موجودي را نداده در ضمن بانك مركزي اذر بايجان 3 تا بانك ديگه را معرفي كرده كه مردم مي تونند پولهاشون بعد از بررسي هاي اوليه پس بگيرند در ضمن گفته بدون هزينه براشون كارت مجدد صادر مي شه تا از atm پول را پس بگيرند

بانك مركزي آذربايجان 2 هفته تعيين كرده كه طي اون پولها رو پس بدن. اين 2 هفته هم از اول آگوست شروع شده. دوستان، لطفاً اگه كسي مي دونه چطوري مي شه پولها رو پس گرفت سريعتر اطلاع رساني كنه تا اين 2 هفته تموم نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)