صفحه 46 از 55 نخستنخست ... 3637383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bankrupt نمایش پست ها
    سلام،

روز چهارشنیه ۱۷ آبان راس ساعت ۱۸:۳۰ در لابی هتل لاله تهران حلسه ای در خصوص مشکلات حسابهای رویال بانک برگزار می شود، و از دوستان تقاضا می شود در این جلسه شرکت نمایند.

با تشکر،،، سینا
    سلام، من يك ويزا كارت دو ساله توي تيرماه از شركت نخبگان سلامت (متعلق به رويال بانك) گرفته بودم كه دو سه هفته پيش موقع خريد اينترنتي متوجه مشكل شدم و ... .
    هنوز پيگيري خاصي نكردم چون موجودي زيادي نداشتم. الان متوجه بررسي هاي دوستان در اين زمينه شدم، امكانش هست نتايج پيگيري ها رو اعلام كنيد؟ مخصوصا شركتي ها رو. ممنون
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

دوستان عزیز با این افتضاحیکه بانک تجارت بار آورده جالبه که ارز دانشجویان غیر بورسیه رو هم دادن به این بانک لذا من به ذهنم رسید این مسئله رو برای دوستانی که از بانک تجارت کارت گرفتن با بانک مرکزی در میون بزارن تا شاید بانک تجارت یکمی به خودش بیاد.
    من این نامه رو نوشتم شاید دوستان دیگه ام دوست داشته باشن به بخشهایی از بانک مرکزی این پیغامو با جملات خودشون برسونن شاید شاید شاید شاید به صورت اتفاقی یکی حالشو داشته باشه وضعیت ماها رو پیگیری کنه.
    با سلام اینجانب در بهمن ماه سال 90 به همراه همسرم دو فقره ویزا کارت از شعبۀ ارزی بانک تجارت به ارزش 10000 دلار آمریکا در یافت و با نرخ منطقه آزاد هزینه را پرداخت نمودیم. و در مرداد ماه 91 مطلع شدیم که بانک رویال بانک آذربایجان که صادر کنندۀ این کارتهاست دچار ورشکستگی شده و تا کنون ما نیز دچار سرگردانی!؟ چرا که بانک تجارت جوابی جز اینکه صبر کنیم تا ببینیم چه می شود را به ما نداده است. شایان ذکر است که در شهریور ماه 91 درخواست خود را مبنی بر صدور کارت به طرفیت بانکی دیگر نیز تقدیم شعبه ارزی شده است، با مدیر عامل، ناظر بخش ارزی ، مدیر بخش ارزی بانکی نیز تماسهای با ایمیل و تلفن انجام شده که تا کنون هیچ نتیجه ای نداشته است. من این پول را با حق التدریس دانشگاه آزاد طی چند سال با ساعتی 5000 تومان جمع کرده بودم (14 تا 15 میلیون تومان) و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در مهرماه را داشتم لذا با توجه به افزایش ناگهانی نرخ ارز و غیر قابل برداشت شدن مبلغ داخل کارتها عملاً برنامه ام به مشکل بر خورد و الان نیز از شما درخواست می کنم مشکل من و خیلی های دیگر مثل من را پیگیری نمائید. شایان ذکر است که حتماً منابع ارزی و مدیریت بانک تجارت مورد تائید بوده که ارائه ارز به دانشجویان غیر بورسیه نیز به این بانک واگذار شده ولی این بلاتکلیفی برای من و امثال من وجود دارد آیا این شرعی است که پول ما در حساب بانکیمان باشد و بانک آنرا پرداخت نکند (طبق اطلاعات واصله پولهای دریافتی از ما در بانک موجود است زیرا بانک بصورا کارت اعتباری با بانک مذکور کار می کرده یعنی کارتهای ما سقف برداشت داشته ولی تا وقتی که ما برداشت نمی کردیم بانک پولی به بانک رویال بانک آذربایجان پرداخت نمی کرده است) به پیوست نامۀ پذیرش دانشگاه نیز جهت استحضار به حصور تقدیم می شود. لطفاً یا دستور بررسی و اقدام به بانک مذکور صادر نمائید یا اگر شما نیز قصد ارائه شماره تلفنی دارید که خودتان هم می دانید پاسخگو نخواهند بود مطمئنم به نتیجه نخواهد رسید. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوستان عزیز با این افتضاحیکه بانک تجارت بار آورده جالبه که ارز دانشجویان غیر بورسیه رو هم دادن به این بانک لذا من به ذهنم رسید این مسئله رو برای دوستانی که از بانک تجارت کارت گرفتن با بانک مرکزی در میون بزارن تا شاید بانک تجارت یکمی به خودش بیاد.
    من این نامه رو نوشتم شاید دوستان دیگه ام دوست داشته باشن به بخشهایی از بانک مرکزی این پیغامو با جملات خودشون برسونن شاید شاید شاید شاید به صورت اتفاقی یکی حالشو داشته باشه وضعیت ماها رو پیگیری کنه.
    با سلام اینجانب در بهمن ماه سال 90 به همراه همسرم دو فقره ویزا کارت از شعبۀ ارزی بانک تجارت به ارزش 10000 دلار آمریکا در یافت و با نرخ منطقه آزاد هزینه را پرداخت نمودیم. و در مرداد ماه 91 مطلع شدیم که بانک رویال بانک آذربایجان که صادر کنندۀ این کارتهاست دچار ورشکستگی شده و تا کنون ما نیز دچار سرگردانی!؟ چرا که بانک تجارت جوابی جز اینکه صبر کنیم تا ببینیم چه می شود را به ما نداده است. شایان ذکر است که در شهریور ماه 91 درخواست خود را مبنی بر صدور کارت به طرفیت بانکی دیگر نیز تقدیم شعبه ارزی شده است، با مدیر عامل، ناظر بخش ارزی ، مدیر بخش ارزی بانکی نیز تماسهای با ایمیل و تلفن انجام شده که تا کنون هیچ نتیجه ای نداشته است. من این پول را با حق التدریس دانشگاه آزاد طی چند سال با ساعتی 5000 تومان جمع کرده بودم (14 تا 15 میلیون تومان) و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در مهرماه را داشتم لذا با توجه به افزایش ناگهانی نرخ ارز و غیر قابل برداشت شدن مبلغ داخل کارتها عملاً برنامه ام به مشکل بر خورد و الان نیز از شما درخواست می کنم مشکل من و خیلی های دیگر مثل من را پیگیری نمائید. شایان ذکر است که حتماً منابع ارزی و مدیریت بانک تجارت مورد تائید بوده که ارائه ارز به دانشجویان غیر بورسیه نیز به این بانک واگذار شده ولی این بلاتکلیفی برای من و امثال من وجود دارد آیا این شرعی است که پول ما در حساب بانکیمان باشد و بانک آنرا پرداخت نکند (طبق اطلاعات واصله پولهای دریافتی از ما در بانک موجود است زیرا بانک بصورا کارت اعتباری با بانک مذکور کار می کرده یعنی کارتهای ما سقف برداشت داشته ولی تا وقتی که ما برداشت نمی کردیم بانک پولی به بانک رویال بانک آذربایجان پرداخت نمی کرده است) به پیوست نامۀ پذیرش دانشگاه نیز جهت استحضار به حصور تقدیم می شود. لطفاً یا دستور بررسی و اقدام به بانک مذکور صادر نمائید یا اگر شما نیز قصد ارائه شماره تلفنی دارید که خودتان هم می دانید پاسخگو نخواهند بود مطمئنم به نتیجه نخواهد رسید. با تشکر
    دوست عزيز چه قسمتي در بانك مركزي به اين موضوعات رسيدگي ميكنه؟
    در صورت امكان شماره تماس ، آدرس وبسايت يا آدرس پستي مربوطه رو در اختيار من هم بگذاريد .
    البته من تصميم دارم در صورت حل نشدن موضوع عليه بانك تجارت به جرم كلاهبرداري شكايت كنم دليلش هم نگهداشتن پول پيش خودشان ونريختن پول به حساب رويال بانكه كه منشا اصلي اين مشكلات شده. ولي چون پيگيري قضايي معمولا وقتگير و طولاني مدته بهتره كه اول راههاي ديگه امتحان بشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid11 نمایش پست ها
    دوست عزيز چه قسمتي در بانك مركزي به اين موضوعات رسيدگي ميكنه؟
    در صورت امكان شماره تماس ، آدرس وبسايت يا آدرس پستي مربوطه رو در اختيار من هم بگذاريد .
    البته من تصميم دارم در صورت حل نشدن موضوع عليه بانك تجارت به جرم كلاهبرداري شكايت كنم دليلش هم نگهداشتن پول پيش خودشان ونريختن پول به حساب رويال بانكه كه منشا اصلي اين مشكلات شده. ولي چون پيگيري قضايي معمولا وقتگير و طولاني مدته بهتره كه اول راههاي ديگه امتحان بشه.
    در قسمت تماس با ما می تونید خواستتونو وارد کنید اینام ایمیلاشونه که من به دوستان دیگه ام پیشنهاد میکنم پیگیری کنند governor@cbi.ir,
    h.pourmohammadi@cbi.ir,
    setad.khabar@cbi.ir,
    matbooat@cbi.ir,
    Kianirad@cbi.ir,

سلام

امروز شعبه به من گفت پولت اماده است بياييد پولتون را بگيريد بعدش هم بايد چك قبلي را كه من بابت ضمانت اختلاف حساب داده بودم را گفت بايد تصحيح كني
    و عين مبلغ بنويسي و كلمه ضمانت را هم برداري من تو چك نوشته بودم بابت ضمانت اختلاف حساب اعلام شده با حساب اعلام شده از سمت باكو
    هنوز من نرفتم
    نظر شما چيه برم چك و درست كنم و پول را بگيرم يا نه
    در ضمن من از يك چيزي مي ترسم از موجودي خودم صد در صد مطمئن هستم ولي اگه باكو بياد و يك عدد الكي بده يا بگه هيچي موجودي نداشته چي مي شه راستش من از وقتي كارت را گرفتم اصلا با هاش نتونستم كار كنم ولي اعتمادي به كارهاي توسعه و باكو ندارم
    به نظرم همه كارهاشون يك جورهاي مشكوك
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

Junior Member

ببخشید میشه لطفاً بگید از کدوم شعبه اقدام کردید و چقدر از درخواستتون تا آماده شدن پولتون طول کشید؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام امروز شعبه به من گفت پولت اماده است بياييد پولتون را بگيريد بعدش هم بايد چك قبلي را كه من بابت ضمانت اختلاف حساب داده بودم را گفت بايد تصحيح كني
    و عين مبلغ بنويسي و كلمه ضمانت را هم برداري من تو چك نوشته بودم بابت ضمانت اختلاف حساب اعلام شده با حساب اعلام شده از سمت باكو
    هنوز من نرفتم . نظر شما چيه برم چك و درست كنم و پول را بگيرم يا نه . در ضمن من از يك چيزي مي ترسم از موجودي خودم صد در صد مطمئن هستم ولي اگه باكو بياد و يك عدد الكي بده يا بگه هيچي موجودي نداشته چي مي شه راستش من از وقتي كارت را گرفتم اصلا با هاش نتونستم كار كنم ولي اعتمادي به كارهاي توسعه و باكو ندارم . به نظرم همه كارهاشون يك جورهاي مشكوك
    آقا یکی از دوستای من پریروز رفته بود شعبه جردن , تعریف می کرد که تو تعهد نامه هم قید شده که اختلاف حساب رو باید بدید و هم اینکه اگر ما پول رو از بانک رویال نتونستیم بگیریم !!! ...
    کلی هم باهاشون بحث کرده بود ولی قانع نشده بودند ... می خواستم ببینم بقیه بچه ها هم همین وضع رو دارن !؟ .... آخه حرف زور می زنن , به ما چه که اینا با بانک رویال چیکار می کنن ؟ ... به نظر من بچه ها به همین راحتی چک ندن دست اینا , به راحتی آب خوردن "هر موقع که خواستن" می تونن چک رو نقد کنن ... اگر موقع نقد کردن چک هم پول تو حسابمون موجود نباشه که دیگه حسابمون با کرام الکاتبینه !

Junior Member

سلام

من ویزا کارتم رو از بانک تجارت گرفتم سال پیش. الان که با بانک تجارت صحبت میکنم برا گرفتن پولم میگه حساب شمارو بانک رویال بانک صفر نشان میده!!!
    برا همین بانک تجارت پول منو نمید
    من واقعا نمیذونم که باید چیکار کنم و از کی باید درخواست کنم که رویال بانک صورت حساب واقعی منو بده.
    اگه کسی راه حلی برا مشکل من پیشنهاد بده واقعا ممنون میشم. ( لطفا بصورت پیام خصوصی بفرستین ) مرسی

البته باید بگم که من یکبار خواستم با این کارت خرید اینترنتی کنم که ناموفق شد و کل پول دوباره به حساب رویال بانک برگشت خورده بود. ولی الان رویال بانک اعلام کرده که حساب کنونی من صفر هست!!

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    آقا یکی از دوستای من پریروز رفته بود شعبه جردن , تعریف می کرد که تو تعهد نامه هم قید شده که اختلاف حساب رو باید بدید و هم اینکه اگر ما پول رو از بانک رویال نتونستیم بگیریم !!! ...
    کلی هم باهاشون بحث کرده بود ولی قانع نشده بودند ... می خواستم ببینم بقیه بچه ها هم همین وضع رو دارن !؟ .... آخه حرف زور می زنن , به ما چه که اینا با بانک رویال چیکار می کنن ؟ ... به نظر من بچه ها به همین راحتی چک ندن دست اینا , به راحتی آب خوردن "هر موقع که خواستن" می تونن چک رو نقد کنن ... اگر موقع نقد کردن چک هم پول تو حسابمون موجود نباشه که دیگه حسابمون با کرام الکاتبینه !

آره تو فرم من هم نوشته بود که اگر موسسه توسعه نتونه پول ها رو از آذربایجان پس بگیره ما بایستی ضرر موسسه را جبران کنیم !!!!!! رییس شعبه گفت احتمالش ضعیفه ولی نگفت که احتمالش وجود نداره

[QUOTE=cdbmc100;978800]د (طبق اطلاعات واصله پولهای دریافتی از ما در بانک موجود است زیرا بانک بصورا کارت اعتباری با بانک مذکور کار می کرده یعنی کارتهای ما سقف برداشت داشته ولی تا وقتی که ما برداشت نمی کردیم بانک پولی به بانک رویال بانک آذربایجان پرداخت نمی کرده است)

این مورد که شما اشاره کردید بسیار مهم است و قبلا نیز در این فروم سایر کاربران گفتند. آیا مدارک و یا شواهدی دارید که این موضوع را ثابت کنه؟ من در همین مورد با رییس شعبه موسسه توسعه که ازشون کارت گرفته بودم صحبت کردم. ایشان گفت "پول از اینجا به آذربایجان حواله می شود و به همین دلیل هنگام شارژ با 48 ساعت تاخیر کارت ها شارژ می شده اند."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)