صفحه 50 از 55 نخستنخست ... 40414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

هر کس که از شرکتهای خصوصی و یا شخص کارت گرفته لطفا با من در تماس باشه.
    بحث بانکهای دولتی از شرکتهای خصوصی یا اشخاص جداست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

سلام دوستان من هم بالاخره امروز بعد از دادن یک تعهد مالی محضری و تعهد خود بانک که دوستان در صفحه قبل گذاشتن، تونستم مانده کارتمو از بانک تجارت مشهد بگیرم. به نظرم خوبه اگر از چند نکته آگاه باشین:
    اولا که مانده حسابتونو دقیق دارند (به جز ماه آخر که برای همون سر کار گذاشته بودنتون)
    ثانیا اونو با نرخ ارز مبادله ای حساب میکنن و ثالثا این که نیاز دارین که یک حساب در بانک تجارت داشته باشین.

امیدوام همه دوستان به پولشون برسن، موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermandi نمایش پست ها
    هر کس که از شرکتهای خصوصی و یا شخص کارت گرفته لطفا با من در تماس باشه.
    بحث بانکهای دولتی از شرکتهای خصوصی یا اشخاص جداست.
    سلام من از شرکت لینیکس یک ویزا کارت گرفته بودم و حدود 3 ماه پیش رفتم بهشون وکالت دادم که اونا برن پولو بگیرن ولی تا الان هنوز کاری نکردن و می خوام خودم برم با کارتی که دستمه برم آدربایجان و پولو بگیرم. می خواستم بدونم که خودم برم می تونم یه روزه پولو بگیرم یا نه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شربف

شما پولتونو گرفتین یا گفتن که پولتونو میدن؟ یعنی پول دقیقا" تو حسابتونه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pen نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم بالاخره امروز بعد از دادن یک تعهد مالی محضری و تعهد خود بانک که دوستان در صفحه قبل گذاشتن، تونستم مانده کارتمو از بانک تجارت مشهد بگیرم. به نظرم خوبه اگر از چند نکته آگاه باشین:
    اولا که مانده حسابتونو دقیق دارند (به جز ماه آخر که برای همون سر کار گذاشته بودنتون)
    ثانیا اونو با نرخ ارز مبادله ای حساب میکنن و ثالثا این که نیاز دارین که یک حساب در بانک تجارت داشته باشین.

امیدوام همه دوستان به پولشون برسن، موفق باشید

سلام

حتما صفحات قبلي را بخونيد چون يادم يك تعداد از ادمها رفته بودن باكو . ولي دست خالي برگشتن و فقط يكي دونفر كه نوع حسابشون با ما فرق مي كرد پول را گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mhabib نمایش پست ها
    سلام من از شرکت لینیکس یک ویزا کارت گرفته بودم و حدود 3 ماه پیش رفتم بهشون وکالت دادم که اونا برن پولو بگیرن ولی تا الان هنوز کاری نکردن و می خوام خودم برم با کارتی که دستمه برم آدربایجان و پولو بگیرم. می خواستم بدونم که خودم برم می تونم یه روزه پولو بگیرم یا نه؟؟؟
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

شعبه منهم (محسنی-توسعه) بالاخره امروز جواب داد و من فعلا تونستم مبلغ ریالی معادل اون 500 دلار که در کارتم از اول بلوک شده بود را (با نرخ 2370 تومان) پس بگیرم و بقیه هم طبق اونچه که ادعا کرده بودم تبدیل شد به یک حساب ارزی یکساله که فعلا نمیتونم ازش برداشت کنم تا وقتیکه موجودی دقیق حسابها بیاد. راستش من خیلی اصرار نکردم که در ازای چک و ضمانت و .. کل مبلغ را پس بگیرم چون بیشتر از نصف موجودیم را قبلا استفاده کرده بودم و خودم هم دقیقا نمیدونستم چقدر باقیمانده دارم.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

http://www.goftogoonews.com/Pages/Ne...%B2_-2539.aspx

پیگیری تاخیر در پرداخت مطالبات در سایت خبری گفتگونیوز

Junior Member

بله دوست عزیز الان پول رو به یک حساب معمولی بانک تجارت که از قبل داشتم ریختند و من هم ازون استفاده کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhabib نمایش پست ها
    من به باکو مراجعه کردم موجودی حسابم را صفر اعلام کردند و تف هم کف دستم نینداختند فقط از من خواسته شد یک درخواست کتبی بنویسم تا بعدا پیگیری شود اما تا الآن که 2ماه گذشته هیچ خبری نیست البته همان موقع یک آقایی که از بانک توسعه صادرات ویزاکارت گرفته بود پولش را گرفت ولی بقیه ایرانیها که در حدود 15 نفر بودند چیزی گیرشان نیامد

Junior Member

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)