صفحه 52 از 55 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

بابا شما خودتونو چرا زدید به اون راه
    سرتون تو برفه
    شما سیرید که 4 نفر نیستید ببینید پولتونو علی جم خورد؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

حسین دلبری مسبب این مشکل بعضی از ماهاست
    هر کی از اون گرفته بگه .

نقل قول نوشته اصلی توسط apply37 نمایش پست ها
    کسی از دوستان تا حالا از موسسه توسعه پولش رو پس گرفته ؟

من حدود 4،5 ماه پیش درخواست ابطال دادم ، حدود 2 ماه پیش هم تعهد دادم ، اما هنوز هیچ خبری نیست ، تا چند وقت پیش می گفتند تا هفته دیگه پولتون رو پس می دهیم ، تا 10 روز دیگه و ... اما جدیدا دیگه هیچ تاریخی هم اعلام نمی کنند

کسی از دوستان هست پولش رو پس گرفته باشه ؟
    بله، من و چند نفر از دوستان دیگه در ازای چک، پولمون رو پس گرفتیم. شما هم حتما پیگیریتون رو بیشتر کنید ایشالا به نتیجه میرسید.

از دوستان کسی چکش رو پس نگرفته؟ تکلیف دعوای حقوقی اینها با باکو کی مشخص میشه؟ چک ما تا ابد موندگار شده تو موسسه؟

Junior Member

سلام
    دوستان لازم دانستم این موارد را به اطلاعتان برسانم

من روز چهارشنبه گذشته در دادگاهی که در باکو جهت رسیدگی به حساب های رویال بانک تشکیل شد، حضور داشتم. متاسفانه متوجه شدم که از نظر حقوقی، دادگاه کارت های ما را جهت رسیدگی قبول ندارد و از این نظر شانسی برای گرفتن پول خود نداریم -- حساب های ما ایرانی ها، کاملا به شکل غیرقانونی توسط رویال بانک ایجاد شده به همین دلیل تنها راه رسیدن به پول هایمان تشکیل دادگاه کیفری برای علی جم میباشد که توسط وکیل ایرانی مقیم آذرباییجان که در دادگاه با ایشان آشنا شدم دنبال می شود، من هم طی صحبتی که با ایشان داشتم ، وکالت پرونده خود را به ایشان واگذار نمودم (تنها راه رسیدن به طلب خود میدانم)
    دوستانی که از طریق شرکت ها اقدام نمودند در صورتی که تمایل دارند در این فروم برایم ایمیلشان را بفرستند تا اطلاعات تماس وکیل را برایشان بفرستم

Junior Member

البته اين رو بگم : پولمون رو ع.ج خورد ويه آبم روش!!!
    اگه کسي هم خواست بره باکو براي آخرين شانس الکي!!!!!!!!
    To the attention of the creditors of the “RoyalBank” OJSC!!! 26

December

To the attention of the creditors of the “RoyalBank”
    OJSC!!!

ANNOUNCEMENT!!!
    By the resolution No 2iqt(81)-2410/2012 of Baku Administrative-Economical
    Court No 1 of Azerbaijan Republic, dated July 25, 2012 was decided the ensurance
    of the application of Central Bank of Azerbaijan Republic, the announcing
    “RoyalBank” OJSC bankrupted and the appointment of “Azerbaijan International
    Consulting Company” LLC as a liquidator of the “RoyalBank” OJSC.

In August 01, 2012 this resolution was officially submitted by
    plenipotentiary representative of “Azerbaijan International Consulting Company”
    LLC to the temporary administrator of the “RoyalBank” OJSC.

Since that date the liquidation procedure has been carried out by “Azerbaijan
    International Consulting Company” LLC in term and in the manner prescribed by
    the “Law on Banks” of Azerbaijan Republic.

As a result of the carried out liquidation procedure, in accordance with the
    requirements of Article 76.1 and etc. of the “Law on Banks” of Azerbaijan
    Republic, by the liquidator of the “RoyalBank” OJSC were established special
    conditions associated with the acceptance of documents from the assumed
    creditors and the documents, accepted from the assumed creditors were registered
    in the custom-built, numbered and sealed books. At the same time, on request of
    creditors, in accordance with the requirements of Article 76.1 of the “Law on
    Banks” of Azerbaijan Republic by the liquidator of the “RoyalBank” OJSC were
    given receipts of the admission of applications.

Furthermore, in accordance with the requirements of Article 77.5 of the
    aforementioned law, the claims were analyzed by liquidator and after analyzing
    process, the claims accepted by the liquidator were included into the list of
    accepted claims, but the claims objected by the liquidator – into the list of
    objected claims, indicating the reasons for the objection. In general, partially
    objected registered claims accordingly were included into the both lists in
    accepted and objected parts and in both lists were shown the initials and
    address of the creditor, and the amount of claim. The claims recorded to the
    lists were combined by categories and were placed in payment sequence.

In November 02, 2012 the liquidator sent the lists of accepted and objected
    claims, compiled in accordance with the requirements of Article 77.6 of the “Law
    on Banks” of Azerbaijan Republic, to Baku Administrative-Economical Court No 1
    of Azerbaijan Republic for consideration of the issue and taking appropriate
    decision in approval of the lists.

Hearing of the case about the approval of the list of claims of the
    “RoyalBank” OJSC’s creditors accepted by the liquidator and the list of objected
    claims is scheduled by Baku Administrative-Economical Court No 1 of Azerbaijan
    Republic for the date of December 26, 2012 at 15.00 am.

in accordance with the Article 77.6 of the “Law on Banks” of Azerbaijan
    Republic, the creditors, whose claims were objected can be present at the court
    hearing.

In accordance with the requirements of the same article, if the creditor
    doesn’t come to the court hearing, informed in accordance with the law, without
    any valid reason, his/her claims will be rejected. In this case, by the
    liquidator will be sent the written notification to the creditors, whose claims
    will be rejected.

Akif Eminov

The plenipotentiary representative of

“Azerbaijan International Consulting

Company”LLC – The liquidator of the “Royal Bank” OJSC

Etiketlər:
    ویرایش توسط میلاد : December 23rd, 2012 در ساعت 10:53 PM

Junior Member

دوستاني كه از بانك تجارت كارت گرفته اند و تعهد دادن آياتونستن پولشون رو از بانك پس بگيرن ؟ و اينكار چند روز طول كشيد ؟
    من حدود دو هفته پيش تعهد محضري رو به شعبه بانك تحويل دادم ولي هنوز از پول خبري نيست .فقط تهيه تعهد محضري حدود 120 هزر تومن هزينه داشت.

سلام. بله. من بالاخره تونستم پولم رو از بانک تجارت پس بگیرم ولی با مسدودی حساب! حدودا از تحویل مدارک تا دریافت پولم 3 هفته طول کشید. به نرخ مبادله ای روز تحویل پولم هم حساب کردند...
    البته حسابم هنوز هم مسدود است! اونم به مدت نامعلوم!
    به شما توصیه میکنم از طریق تهران پیگیری کنید. این شعب شهرستان اصلا تو باغ نیستند! طوری هم رفتار میکنند که انگار داره یه لطفی در حق ما انجام میشه...
    پرونده من یه مشکلی داشت که راکد مونده بود و کسی هم خبری به من نداده بود. تا اینکه با تهران تماس گرفتم و متوجه مشکلم شدم. از تاریخ رفع مشکل 4و5 روزه پولم رو گرفتم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahadapplyabroa نمایش پست ها
    سلام. بله. من بالاخره تونستم پولم رو از بانک تجارت پس بگیرم ولی با مسدودی حساب! حدودا از تحویل مدارک تا دریافت پولم 3 هفته طول کشید. به نرخ مبادله ای روز تحویل پولم هم حساب کردند...
    البته حسابم هنوز هم مسدود است! اونم به مدت نامعلوم!
    به شما توصیه میکنم از طریق تهران پیگیری کنید. این شعب شهرستان اصلا تو باغ نیستند! طوری هم رفتار میکنند که انگار داره یه لطفی در حق ما انجام میشه...
    پرونده من یه مشکلی داشت که راکد مونده بود و کسی هم خبری به من نداده بود. تا اینکه با تهران تماس گرفتم و متوجه مشکلم شدم. از تاریخ رفع مشکل 4و5 روزه پولم رو گرفتم...
    با تشكر از شما
    اين روش يعني ريختن پول به يك حساب به نام خودم نزد بانك ومسدود بودن اون تا زمان دريافت اطلاعات از رويال بانك به من هم پيشنهاد شد . حسن اين روش اين بود كه نيازي به دادن تعهد محضري وهزينه اون و معرفي ضامن وجود نداشت.ولي چون من بعد ازاين اتفاقات اعتمادمو به بانك از دست دادم ترجيح دادم با هزينه و دردسر بيشتر پولمو نقدا دريافت كنم.
    از طرف ديگه من فكر ميكنم اين مساله دريافت اطلاعات حسابها بيشتر يك بهانه است واونها بيشتر نگران حدود دو ميليون يورويي هستند كه نزد رويال بانك سپرده داشتندوبه اعتبار اون اين ويزا كارتها رو توزيع كرده بودن و تا زمان پس گرفتن اون كه اميد زيادي هم بهش ندارن ممكنه حسابهاي مسدودي رو آزاد نكنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU Mech

سلام

من شک دارم پولمو به نرخ مبادله ای بگیرم یا حساب ارزی باز کنم.
    آیا تضمینی وجود داره که بعد یک سال بهت دلار بدن و باز تبدیل به نرخ مبادله ای نکنن. مثلا این حسابا قانون خاصی ندارن که دست اونا را ببنده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام
    من رفتم چك را تصحيح كردم و پول و 500 سپرده ارزي را بادلار 2360 ريال دريافت كردم
    و يك كارت ديگه هم داشتم اون يكي را حساب ارزي باز كردم حساب ارزي چك نمي خواد ولي بايد تعهد بدي كه اگر موجوديت كمتر بود با عدد اعلام شده از طرف باكو پول و سودش را سر سال بگيري
    در ضمن اون يكي را دلار مي دن
    من گفتم شايد بهتر باشه تمام تخم مرغها را توي يك سبد نگزارم

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

کاربران محترم،

لطفا از نام بردن افراد و متهم کردن آنها به کلاهبرداری در محیط عمومی انجمن خودداری فرمایید. انجمن اپلای ابرود صلاحیت رسیدگی به پرونده های حقوقی رو نداره و این اتهام ها بار حقوقی برای انجمن در پی داره.

پس، اینگونه پست ها به عنوان پست خلاف شناخته، حذف یا ویرایش خواهند شد.

امیدوارم هرچه زودتر مشکل ویزا کارت های آذرباییجان حل بشه و پول های شما بهتون بازگشت داده بشه.

با احترام
    مدیریت انجمن
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)