صفحه 53 از 55 نخستنخست ... 343444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

سلام خوب هستین؟

می خواستم بدون کساییکه از شرکت های خصوصی این کارت ها رو گرفتن موافق شکایت کردن هستن؟ حداقل یه کاری اینطوری انجام می دیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

از کی به کی به چه جرمی؟

Junior Member

هیچ ایرانی پولشو نگرفته
    دادگاه در باکو رای داد که پولی نداریم

آقا چرا اینجا نشستی دروغپراکنی میکنی؟ من و چند نفردیگه پولامونو گرفتیم.اگر شما نگرفتین دلیلی بر اینگه همه نگرفتن نیست!

دوستان لطفاً ايميلي رو از بانك باكو به من معرفي كنين كه بتونم شماره كارتم رو بفرستم و استعلام كنم ببينم موجوديمو بهم مي گن يا نه؟ و اينكه بپرسم براي پس گرفتن پولم كاري مي تونم بكنم يا نه...ممنون مي شم.

از دوستانی که به موسسه توسعه درخواست داد ه اند کسی هست که اخیرا کارش انجام شده باشه و چک داده باشه. من 15 آبان درخواستم از تهران رفته شعبه مرکزی ولی هیچ خبری نیست. می گم نکنه دیگه منصرف شدند و نمی خوان پرداخت کنند. از دوستانی که چک دادند آیا بهشون اعلام شده که چکشون رو پس بگیرند یا نه. تا کی چک بایستی دست اونها بمونه؟ شاید کسی نخواد دیگه با اون حساب کار کنه یا بخواد بره خارج از کشور !!!!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    از دوستانی که به موسسه توسعه درخواست داد ه اند کسی هست که اخیرا کارش انجام شده باشه و چک داده باشه. من 15 آبان درخواستم از تهران رفته شعبه مرکزی ولی هیچ خبری نیست. می گم نکنه دیگه منصرف شدند و نمی خوان پرداخت کنند. از دوستانی که چک دادند آیا بهشون اعلام شده که چکشون رو پس بگیرند یا نه. تا کی چک بایستی دست اونها بمونه؟ شاید کسی نخواد دیگه با اون حساب کار کنه یا بخواد بره خارج از کشور !!!!!!!!!!!!!
    پیشنهاد میکنم یه سری به شعبه بین الملل و آقای نصر الهی بزنید. راستش من حدود 1-2 ماه پیش که دنبال پس گرفتن موجودیم بودم توی سایت بانک مرکزی اعتراض گذاشتم. چند روز پیش از دفتر آ.نصرالهی بامن تماس گرفتن که مشکلتون حل شده یا نه و اگه حل نشده بیاین پیش ایشون.. برام جالب بود، گویا شکایت نتیجه داشته، گرچه شعبه من قبل ازون یک حساب ارزی 1 ساله برام باز کرده بود و یه مقداری هم بهم معادل ریالی دادن. ولی منشی نصرالهی اصرار داشت که من حضوری برم مشکلمو پیگیری کنم. و گفت که موجودی حسابها هنوز مشخص نشده اما تاکید داشت که طبق قانون با داشتن حساب ارزی 1 ساله 100% بعد از موعدش باید به من ارز داده بشه.
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم یه سری به شعبه بین الملل و آقای نصر الهی بزنید. راستش من حدود 1-2 ماه پیش که دنبال پس گرفتن موجودیم بودم توی سایت بانک مرکزی اعتراض گذاشتم. چند روز پیش از دفتر آ.نصرالهی بامن تماس گرفتن که مشکلتون حل شده یا نه و اگه حل نشده بیاین پیش ایشون.. برام جالب بود، گویا شکایت نتیجه داشته، گرچه شعبه من قبل ازون یک حساب ارزی 1 ساله برام باز کرده بود و یه مقداری هم بهم معادل ریالی دادن. ولی منشی نصرالهی اصرار داشت که من حضوری برم مشکلمو پیگیری کنم. و گفت که موجودی حسابها هنوز مشخص نشده اما تاکید داشت که طبق قانون با داشتن حساب ارزی 1 ساله 100% بعد از موعدش باید به من ارز داده بشه.

متشکر از راهنمایی آیا حساب ارزی که برای شما باز کردند دفترچه به شما دادند؟ آیا هیچ گونه شرط و یا شروطی ذکر شده که اگر نتوانند موجودی ها رو از آذربایجان پس بگیرند مبلغ موجود در دفترچه قابل برداشت نباشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    متشکر از راهنمایی آیا حساب ارزی که برای شما باز کردند دفترچه به شما دادند؟ آیا هیچ گونه شرط و یا شروطی ذکر شده که اگر نتوانند موجودی ها رو از آذربایجان پس بگیرند مبلغ موجود در دفترچه قابل برداشت نباشه؟
    خواهش میکنم. دفترچه که نیست یکی ازین برگه های مخصوص سپرده طولانی مدته. خود شعبه فقط میگفت تا اون موقع وضعیت موجودی تون مشخص میشه.. ولی منشی آ.نصرالهی تاکید داشت که حتما میتونید برداشت کنید بعد 1 سال و این کوتاهی شعبه هاست که این مساله رو نمیگن به مشتری
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

من دیروز با دوستم رفتم شعبه جردن موسسه توسعه , همون جایی که حساب رو باز کرده بودم . رئیس شعبه تقریبا مارو مجبور کرد به بازکردن حساب ارزی یکساله , چون هر دو ما دست چک نداشتیم و اون گفت که نمیشه چک یک نفر دیگرو بذارید ... گفتم آقا همه ملت که دسته چک ندارن ! این چه حرفیه شما می زنید ؟ ... تنها استدلالش که یه کم منطقی بود این بود که ما با شما قرارداد داریم و شما رضایت دادید که در صورت کمتر بودن مبلغ کارت از مبلغ اعلام شده مابه تفاوت برداشت بشه و نه با کسی که شما میخواید چکشو بذارید , واسه همین درصورتی که بخوایم چک رو نقد کنیم , اگر خود شما نباشید به مشکل حقوقی برخورد می کنیم . خلاصه هرچی که من گفتم چک پدرم رو میذارم و پدرم وکالت تام الاختیار داره از من , زیر بار نرفت .

در ضمن این شعبه یک ماه پیش که برای پیگیری رفته بودم گفت که درخواست های ابطالی که قبلا داده شده حساب نیست و باید درخواست های جدید بنویسید که من همون موقع نوشتم و دیروز که پیگیر شدم گفتن تازه دارن به کسانی که برج 8 درخواست ابطال دادن پول میدن .

نکته دیگه این بود که این دوستان عزیز می فرمودند که کلا باید خودتون موقع گرفتن پول حضور داشته باشید و وکالت نامه و این حرف ها حالیمون نیست . هرچی گفتم که آقا من کانادا دانشجوام . نمیتونم دو هزار دلار پول بلیط رفت و برگشت بدم واسه این دو هزار دلار گیفت کارت , حالیشون نبود . فقط گفتن وقتی که حساب ارزی برات باز کردیم دفترچه حساب رو که تا یکسال غیر قابل برداشته به خانومت میدیم که واقعا خیلی لطف می کنن !

نتیجه گیری اخلاقی : اگر دارید تشریف میارید خارج از کشور , هرگز قرارداد مالی با موسسات ایرانی نبندید - هرگز قرارداد مالی با موسسات ایرانی نبندید - هرگز قرارداد مالی با موسسات ایرانی نبندید !
    نتیجه گیری اقتصادی : دوستان تا اونجایی که میتونن تلاش کنن که پول نقد بگیرن و خلاص شن , هیچ معلوم نیست که موسسه توسعه تا یکسال دیگه سرپا بمونه . بانک تات و موسسات دیگه ای که برشکست شدن رو از خاطر دور نداشته باشید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)