صفحه 54 از 55 نخستنخست ... 4444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Junior Member

من از صرافی گاندی کارت گرفتم.میشه یکی راهنمایی کنه که بهترین راه شکایت ازشونه یا اینکه باید صبر کنم تا دادگاه فروردین ماه،البته خودشون اینجوری میگن.خدا میدونه حقیقت چیه.ممنون.

سلام من از صرافی گاندی گرفتم.میشه راهنمایی کنی که چطوری پولم رو پس بگیرم؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermandi نمایش پست ها
    میلاد جان
    فقط شرکتی ها
    سلام nasermandi عزیز
    من جزو شرکتی ها هستم .میشه لطفا راهنمایی کنی که باید چی کار کنم.ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    خواهش می کنم رئیس .

تاکید من روی اقدام حقوقی به خاطر اینه که اونام دنبال دردسر و به خطر افتادن شهرتشون نمی گردن ... اگر کار به دادگاه و اینا بکشه سعی می کنن مصالحه کنن . اما جدای این قضیه , اینکه مدرکی دست ما نیست امر خیلی مهمی نیست , میدونیم که این مدارک وجود داره (مثلا نسخه ای از قرار داد که در اختیار موسسه هست) , در صورتی که وکیل برای تحقیقاتش احتیاج به مدرکی داشته باشه موسسه موظف که یک کپی از اون رو تسلیم کنه . اون ها هم نمی تونن و نمیآن کتمان کنن که : "نه این آقا اصلا با ما قرار داد نداشته" . در قرار دادی که ما با موسسه بسته بودیم مسئله "تحریم" ذکر شده بود که می تونست منجر به "کار نکردن" کارتمون میشه اما مطلقا صحبتی از "ورشکستی" نبود. به هر حال , به هر علتی این اتفاق افتاده باشه , ما طبق همون قرارداد و اصولا طبق هر نوع قراردادی که عقد می کنیم , حق فسخ و پس گرفتن پولمون رو داریم . این چیزی نیست که بشه عوض کرد . به هر علتی , ما الان میخوایم قراردادمون رو فسخ و پولمون رو پس بگیریم و موسسه موظفه این کار رو انجام بده .

نکته ای که وجود داره , بیشتر تو نرخیه که موسسه پس میخواد پول رو پسمون بده . من دلار 1226 تومان از خود موسسه خریدم و خوب حالا هم همون ریال رو بهم پس میده . اما بعضی دوستان دلار از بازار آزاد تهیه کرده بودن و یا به نرخ میانی دلار خریده بودن , که مورد اونها میتونه مشکل دار بشه و به نظر من , قطعا ارزش پیگیری حقوقی یا حداقل مشورت با یه وکیل رو داره . مستحضر هستن دوستان که در صورت شکست خوردن موسسه در دادگاه , هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل شما رو هم باید پرداخت کنه .

نکته آخر اینه که بعضی دوستان کارتهاشون رو از خرداد ماه تحویل دادن و خوب اینجا صحبت خواب پولشون هم مطرح میشه . باید مشخص بشه اینکه مسائل که رویال بانک اطلاعات کاربران رو نداده به موسسه یا موسسه نگرفته یا آقای فلانی قرار بود ماه رمضون بره و نرفته یا رفته و ... مشکل ماست یا مشکل موسسه توسعه ؟ ... که در صورت دوم , سود بانکی این چهارماه هم میشه ازشون مطالبه کرد چون عملا پول ما در حساب اونها بلوکه شده بوده .

خلاصه , یه صحبتی با چند تا وکیل بکنید . پر کردن چند تا شکایت نامه هم به اندازه کافی اونها رو خواهد ترسوند
    سلام و ممنون از راهنمایی شما.برای من مفید بود.من همین مشکل رو دارم.منتهی از شرکت گرفتم و نه از بانک.می تونم ازشون شکایت کنم؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    من کارتم را از بانک نگرفتم ..از شرکت خصوصی گرفتم....منتظر خبر اونام ! مرتبم دارم پی گیری میکنم.فعلا واسه کارتهای ما تصمیمی انگار گرفته نشده.خبر میدم هر طوری شد دوست خوبم.
    سلام من هم از شرکت گرفتم و نه از بانک. من نتونستم بگیرم هنوز. آیا شما الان تونستید بگیرید؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    دوست من اگر پیگیری شما از طریق مسئول شرکت هست باید بگم امیدوار نباشید به موقع خبر دار بشید. ما دو هفته است داریم خبرها رو از اذربایجان چک می کنیم که دارن پول پس می دهند و جالبه بدونید یکی از دوستای هم دانشگاهی من اولین بار تقریبا یک هفته پیش صاحاب شرکت رو از خبر پس دادن پول مطلع کرده بود . ایشون دائم به ما می گفت باید صبر کنید در حالی که چند روز بود داشتند پول پس می دادن. خلاصه اینکه به نظر من هیچ بانک و دولتی تا ابد بدهی پس نمیده، حتما یک اخرین مهلتی هست و ممکنه همش صبر کنیم پولامون از دست بره. کارت من هم بی نامه و کلی پول بی زبون توشه.... کاش دوستان میومدین فکرامون رو میگذاشتیم روی هم یک راهی پیدا می کردیم. نمی دونم یک جوری باید از این اقاییونی که ما به اعتبارشون پول گذاشتیم تو حسابمون خواست که خودشون برن و پولا رو پس بگیرن.... اونها رابط و قرار داد دارن نه ما....
    من هم دقیقا همین مشکل شما رو دارم.از شرکت گرفتم. میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چی کار کنم.
    ویرایش توسط studentz : February 17th, 2013 در ساعت 07:06 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermandi نمایش پست ها
    هیچ ایرانی پولشو نگرفته
    دادگاه در باکو رای داد که پولی نداریم
    دوباره سلام nasermandi عزیز
    من یک کارت بدون نام (ویزا الکترون یا همان تراول کارت) از صرافی گاندی دارم.زنگ زدم صرافی گفتن تو فروردین ماه توی باکو دادگاهی است که بعضی از ایرانی ها از رویال بانک شکایت کردن. تازه اونا کارتشون با نام است نه بی نام.به نظر شما من بهترین کاری که می تونم بکنم چیه؟پیشاپیش ممنونم.

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

سلام من بالاخره تونستم پول رو از موسسه توسعه بگیرم درمقابل چک که در وجه موسسه کشیدم و بدون تاریخ. هر دلار حدود 2300 تومان حساب شد. هفته اول آبان درخواست من به شعبه اصلی ارسال شده بود. گفتند تا زمانی که صورت حساب ها بیاد چک پیش اونها می مونه. تو این مدت آذربایجان هم ایمیل زدم. "ادیف" که گفت اسم شما در لیستی که رویال بانک به ما داده نیست و بایستی با خودشون تماس بگیرم. رویال بانک هم دو تا ایمیل داره که هر چی ایمیل فرستادم هیچ جوابی ندادند. امیدوارم بقیه دوستان نیز زودتر کارشون انجام بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akbari نمایش پست ها
    سلام من بالاخره تونستم پول رو از موسسه توسعه بگیرم درمقابل چک که در وجه موسسه کشیدم و بدون تاریخ. هر دلار حدود 2300 تومان حساب شد. هفته اول آبان درخواست من به شعبه اصلی ارسال شده بود. گفتند تا زمانی که صورت حساب ها بیاد چک پیش اونها می مونه. تو این مدت آذربایجان هم ایمیل زدم. "ادیف" که گفت اسم شما در لیستی که رویال بانک به ما داده نیست و بایستی با خودشون تماس بگیرم. رویال بانک هم دو تا ایمیل داره که هر چی ایمیل فرستادم هیچ جوابی ندادند. امیدوارم بقیه دوستان نیز زودتر کارشون انجام بشه.
    سلام آیا شما می دونین کسی مثل من که از شرکت صرافی گاندی کارت رو گرفته چی کار می تونه بکنه؟من با وکیل مشورت کردم گفتند می تونی شکایت بکنی چون توی قرارداد نوشته به علت تحریم و نه به علت ورشکستگی بانک.اگه اطلاعات اضافی شما دارین ممنون میشم بدین.

سلام

آیا کسی خبر جدیدی از رویال بانک داره؟ آیا کسی جدیدا به باکو رفته و پولشو تونسته پس بگیره؟

من چند هفته پیش با موسسه توسعه تماس گرفتم ببینم میشه چک رو پس بگیرم یا نه. گفتن هنوز صورتحسابها رو نگرفته ن !!!!!
    من تا وقتی چک دست اینها دارم خیالم راحت نیست. دوستان خبر جدیدی ندارید در مورد موسسه و پس گرفتن چکها؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط photochapter نمایش پست ها
    من چند هفته پیش با موسسه توسعه تماس گرفتم ببینم میشه چک رو پس بگیرم یا نه. گفتن هنوز صورتحسابها رو نگرفته ن !!!!!
    من تا وقتی چک دست اینها دارم خیالم راحت نیست. دوستان خبر جدیدی ندارید در مورد موسسه و پس گرفتن چکها؟؟؟
    از دوستان هنوز کسی نتونسته چکش رو از موسسه توسعه پس بگیره؟
    خبر جدیدی اگر دارید ممنون میشم اعلام کنید....

من امروز با مدیر شعبه در مورد چک صحبت کردم. ایشان فرمودند تا زمانی که تحریم بانک مرکزی برداشته نشه خیلی بعیده که کارها انجام بشه و بتونید چک رو پس بگیرید

Junior Member

کسی خبر تازه تری داره در باره royalbank.az من که خودمم رفتم باکو با این روالی که میره بعید میدونم دستم به چیزی بند بشه ویزای من با نام بیزنس بود.

سلام خوب هستید
    من خیلی وقته که خبری ندارم کلا سوالم اینه که برای کسانی با شرایط من ( کارت بی نام از شرکت ها مثلا کالا و خدمات دانشگاه تهران گرفتن) امکان برگشت پول هست یا نه ؟ دیر یا زودش که دیگه مهم نیست. آب از سر گذشته.

بعدشم این قضیه چک ها چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)