صفحه 6 از 55 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

At that due to inexact documentation, compensations to 150 clients will be paid after document analysis and specification. Preparation for compensation payment process lasted for only 14 days and we are planning to finish their issuance in 14 days as well ",- A. Javadov said.
    اين لينكي كه شما معرفي مي كنيد نميگه 15 روز پول پس مي دن .مي گه قبل از پرداخت بايد مدارك اناليز(بررسي) بشه و ما اين اماده سازي را 14 روزه انجام مي ديم . حالا كجا نوشته 14 روز فقط پول مي ديم

لطفا شماره تلفن شركتي كه به شما اس ام اس زده را به بنويسيد اگه واقعا بريم اذربايجان موثر با شه من حتما مي رم

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    تو این لینک خبر که اینجا میذارم اسم اون سه تا بانک هست...ولی خب در هر حال هر جا که کارت را بهتون دادن باید زود بهتون خبر میدادن دیگه ...یا خودتون پیگیر میشدید.تو این خبر نوشته تا 15 آگوست وقت هست ولی فک کنم تمدید شده...بپرسید.
    http://abc.az/eng/news/main/66952.html
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    At that due to inexact documentation, compensations to 150 clients will be paid after document analysis and specification. Preparation for compensation payment process lasted for only 14 days and we are planning to finish their issuance in 14 days as well ",- A. Javadov said.
    اين لينكي كه شما معرفي مي كنيد نميگه 15 روز پول پس مي دن .مي گه قبل از پرداخت بايد مدارك اناليز(بررسي) بشه و ما اين اماده سازي را 14 روزه انجام مي ديم . حالا كجا نوشته 14 روز فقط پول مي ديم

لطفا شماره تلفن شركتي كه به شما اس ام اس زده را به بنويسيد اگه واقعا بريم اذربايجان موثر با شه من حتما مي رم
    شماره شرکته را واست پیام خصوصی کردم.آره شما درست میگید.البته فک کنم پس بچه ها تو چند صفحه پیش اشتباه برداشت کرده بودن و اینی که من گفتم را گفتن که منم نخونده اطلاع دادم !! حالا یا این صفحه بود یا صفحات دیگه..در هر حال ایشالا پول بی زبون همه برسه دستشون سریع تر.

سلام
    توي همون سايتي كه شما معرفي كرديد نوشته تا جولاي 2013 پس دادن پولها ادامه داره
    Payment of compensation to depositors of bankrupt Royal Bank to last until 20 July 2013
    Baku, Fineko/abc.az. The Azerbaijan Deposit Insurance Fund (ADIF) has called terms of completion of compensation payment to the depositors of bankrupted OJSC Royal Bank, started from 1 August.
    ADIF informs that payments will last until 20 July 2013.
    "So far, compensation has been paid to 54% of depositors - 762 people, and overall amount of payments totaled AZN 8.78 million, including 6.7 million manats, 2.016 million US dollars and 52,535 euro," it was reported.
    At that, Muğanbank paid compensations to 356, AG Bank to 226 and Bank Respublika to 180 depositors.
    Payments of currency deposits are carried out in manats at exchange rate for date of loss occurrence (AZN 0.7855 per dollar or AZN 0.9616 per euro).
    The Fund plans to finish main payments until 15 August.
    http://abc.az/eng/news/67209.html
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال

سلام
    راستش من شخصا فكر مي كنم حتما پولها را پس مي دن
    ولي از يك چيز ديگه مي ترسم الان كه قيمت دلار رفته بالا احتمال داره بانكي كه من ازش كارت را گرفتم بگه بيا پولت را به ريال 1226 تومان پس مي دم كه البته تا الان هم همين را مي گه و بعد خود بانك از اذربايجان دلار دريافت كنه
    البته در اين مورد من خودم توي لينك بانك مركزي اذربايجان (همين لينكي كه شما هم معرفي كرديد) خوندم اين سه تا بانك پس از بررسي براي تمام مشترييها مجاني كارت صادر مي كنه و مي تونند از atm پولشون و پس بگيرند من به بانك توسعه اين مطلب را گفتم گفت مي دونيم اگه اين طوزي بشه حتما به شما اطلاع مي ديم
    مطمئننا كارت صادر مي شه ولي به ما اطلاع بدن نمي دانم

Junior Member

دوستان خبر جدیدی نشد؟ من از بانک تجارت گرفته بودم، اما کماکان میگن که نتیجه استعلام موجودی حسابها نیامده..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام
    راستش من شخصا فكر مي كنم حتما پولها را پس مي دن
    ولي از يك چيز ديگه مي ترسم الان كه قيمت دلار رفته بالا احتمال داره بانكي كه من ازش كارت را گرفتم بگه بيا پولت را به ريال 1226 تومان پس مي دم كه البته تا الان هم همين را مي گه و بعد خود بانك از اذربايجان دلار دريافت كنه
    البته در اين مورد من خودم توي لينك بانك مركزي اذربايجان (همين لينكي كه شما هم معرفي كرديد) خوندم اين سه تا بانك پس از بررسي براي تمام مشترييها مجاني كارت صادر مي كنه و مي تونند از atm پولشون و پس بگيرند من به بانك توسعه اين مطلب را گفتم گفت مي دونيم اگه اين طوزي بشه حتما به شما اطلاع مي ديم
    مطمئننا كارت صادر مي شه ولي به ما اطلاع بدن نمي دانم
    اگه پولتون زیاده و میصرفه برید آذربایجان...برید و اونجا دلار بگیرید.بالاخره 900 تومنی تو هر دلار فرقشه ها !

بچه ها ما بیچاره ها که کاناداییم چی کار کنیم ؟ ... شنیدم این کارت ها رو چون ویزا کارت هستن نمیشه از طریق پست فرستاد ایران ... خوب کسی هم الان ایران نمیره دم شروع ترم

کسی که خارج از کشور باشه تا حالا با موسسه توسعه صحبت کرده , میشه از اینجا کنسل کرد کارتو !؟

Junior Member

اگه بخوايم بريم آذربايجان براي پس گرفتن پول چه مداركي بايد ارائه كنيم؟ما از اين شركتي كه كارت خريديم فقط يه فاكتور خريد اونم به فارسي داريم. قرارداد نداريم!

سلام
    اين صرفا نظر من مطمئن نيستم درست باشه
    به نظرم بهتر صبر كنيم تا 15 اگوست تمام بشه كه طبق قول بانك مركزي اذربايجان كارهاي اداري حسابها تمام بشه
    به نظر من اونها تو سيستمشون مشخصات ما را دارن
    پس احتمالا پاسپورت و ارائه خود كارت بايد كافي باشه
    تا حالا من هر چي خوندم گفتن مشتري نگفتن اذري يا ............

Junior Member

Royal Bank’s closure desolated Iran and brought forth pretences to Central Bank of Azerbaijan
    http://abc.az/eng/news/67320.html
    این خبر امروزه!!! یکی توضیح بده منظورش چیه! مخصوص مشتریای ایرانیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)