صفحه 8 از 55 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

سلام

من با نظر شما موافقم همه با هم اقدام کنیم خیلی بهتر است .ولی من در تهران نیستم من چند دفعه با موسسه توسعه قسمت بین الملل صحبت تلفنی داشتم و اونها به من گفتن اقای نصر اللهی مدیر امور بین الملل بعد از ماه رمضان داره می ره اذربایجان (البته من خیلی عصبانی شدم و بهشون گفتم چه ربطی به ماه رمضان داره چرا زودتر نمی ره که جواب درستی هم به من ندادن ولی فکر می کنم بگذارید این اقا بره و برگرده ببینیم چی می شه)

راستش یک اشنای خیلی نزدیک تو ی موسسه توسعه دارم اون به من گفته اینها فقط می خوان بانک اذربایجان جواب استعلام موجودی را بده تا خودشون به مشتری ها پرداخت کنند (البته امیدوارم سر حرفشون بمونند)

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgard2005 نمایش پست ها
    تمام تحقیقات من در مورد وضعیت رویال بانک و کارتهای صادره از اون بانک بطور خلاصه اینجا برایتون میگم:

1- رویال بانک از طرف بانک مرکزی آذربایجان ورشکسته شده و تمام دارائی های بانک مصادره شده.
    2- دولت آذربایجان سپرده های دارنده حساب آذربایجانی را تا سقف 30000 منات (تقریبا هر منات 1 یورو) بیمه کرده و به اونها باز پرداخت می کنه. خارجی ها از جمله ایرانیها شامل این بازپرداخت نخواهند بود!
    3- در صورت رفتن به باکو هیچگونه ترتیب اثری برای باز پرداخت پول شما به عنوان یک ایرانی نخواهند داد.

به هر حال طرف حساب ما نه رویال بانک یا دولت آذربایجان بلکه شرکت ارائه دهنده این کارتها در ایرانند که در این مورد تقریبا" هیچ کاری نکردند. موسسه اعتباری توسعه اصلا" هیچگونه اطلاع رسانی درستی هم در این زمینه نداشته و فقط امروز و فردا میکنند بدون اینکه حتی اطلاع درستی از وضعیت موجود داشته باشند. من شخصا با رئیس امور بین الملل توسعه صحبت کردم کلا" از مرحله پرت بود و اطلاعات بچه های اینجا از اون بیشتر بود و فقط میگفت کسی جواب تلفنها و ایمیلهای ما رو نمی ده! من هم گفتم این هم شد حرف!
    به هر حال اگر ما هم همینجوری ساکت بمونیم مطمئن باشید که کاری انجام نمیشه. من پیشنهادم اینه که کسانی که می تونند یک روز همگی به دفتر مدیرعامل توسعه بریم و باهاش صحبت کنیم تاکاری بکننند و گرنه اگر به فکر اینکه پولتون. دو دستی تقدیمتون کنند نباشید. چونکه اینطور که معلومه دولت آذربایجان پول این حسابها را حتی به خود این موسسه هم نخواهند داد.
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

ممنون از تصحیحتون شما درست می گید

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...
    عزیزم اذیتمون میکنیا! Deceived یعنی فریب خورده نه فریبکار. یعنی اشخاصی که احتمالا مورد سوئ استفاده (برخی موسسات یا شرکتها) قرار گرفته اند، توصیه میشه با اون موسسه تماس بگیرن...
    موفق باشید.
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط somyhap نمایش پست ها
    دوستان کسی پاسخ ما رو نداد، همه درگیر این رویال بانک هستن. کارتهایی که بانک سرمایه میده مال یه بانک تو روسیه هست. چرا کسی تاحالا اقدام نکرده؟ یا اگر کرده نمیگه؟
    منظورتون چيه كه كارت هايي كه بانك توسعه صادر كرده مال يك بانك روسيه؟؟؟؟ اولا بانك توسعه ديگه كارت صدر نميكنه ثانيا اين مشكل براي رويال بانك آذربايجان بوجود آمده نه بانك هاي روسيه. مگه بانك هاي روسيه هم ورشكست شدن؟؟؟ لطفا شفاف سازي كنيد.
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2002b نمایش پست ها
    بچه ها بهتره همه با هم متحد بشیم و دسته جمعی یه حرکتی بکنیم.
    اولین کار اینه که مشخص بشه هرکی از کجا کارت گرفته و چه نوع کارتی! کارت من اسم داره و از بانک تجارت گرفتم. خواهش میکنم هرکی از بانک تجارت گرفته به من پیغام خصوصی بده تا همدیگرو بشناسیم و جمع بشیم ببینیم چاره چیه. تا متحد نشیم به نتیجه ای نمیرسیم...
    سلام من کارت رو از صرافی گاندی گرفتم و بنام خودم هم روی اون حک شده. موقع افتتاح اینها می گفتند شما فکر کن پولتون رو به خود ما دادی هر چی شد با ما شما پولتان را از ما بگیرید. و خودشون رو نماینده رویال بانک در ایران معرفی می کردند. ولی الان صرافی گاندی آقای حاجیلو از خودش رفع مسئولیت میکنه . قبلا که 200 هزار تومان برای هر بار شارز کارت کمیسیون میگرفت که اینجوری برخورد نمیکرد . من هم حاضرم برای شکایت با شما اقدام کنم .

Junior Member

سلام دوستان
    من کارتم روبا هزار بد بختی رسوندم به یک آشنایی که توی اذربایجان پیدا کردم ، دوست دوستمون که ایرانیه ولی اذری زبان و تبعه اذربایجانی بود. اون بنده خدا هم کلی پیگیری کرد و گفت که مشکل از کار ایرانی هاست، کارت بی نام و با نام هم نداره. غیر ایرانی ها خیلی شیک در چند دقیقه از اداره بیمه پولشون رو پس می گرفتند ولی ایرانی ها چون با نام خودشون قرار داد بسته نشده مشکل دارند. می گفت کلی ایرانی با کارت های با نام فقط اشمسون رو نوشتند و منتظرند با هاشون تماس بگیرن... خلاصه اینکه باید خود اونهایی که این قرار دادها روبستند یک کاری بکنند وگرنه میلیون میلیون پول ایرانی ها رو می خورند و یک ابی هم روش...

Junior Member

راستی من کارتم رو از فارسی فایل گرفتم و اماده هر اقدامی هم هستم، اگر کسی کارتش رو از این شرکت گرفته پیغام خصوصی بده برای پیگیری جدی تر...

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارتم روبا هزار بد بختی رسوندم به یک آشنایی که توی اذربایجان پیدا کردم ، دوست دوستمون که ایرانیه ولی اذری زبان و تبعه اذربایجانی بود. اون بنده خدا هم کلی پیگیری کرد و گفت که مشکل از کار ایرانی هاست، کارت بی نام و با نام هم نداره. غیر ایرانی ها خیلی شیک در چند دقیقه از اداره بیمه پولشون رو پس می گرفتند ولی ایرانی ها چون با نام خودشون قرار داد بسته نشده مشکل دارند. می گفت کلی ایرانی با کارت های با نام فقط اشمسون رو نوشتند و منتظرند با هاشون تماس بگیرن... خلاصه اینکه باید خود اونهایی که این قرار دادها روبستند یک کاری بکنند وگرنه میلیون میلیون پول ایرانی ها رو می خورند و یک ابی هم روش...

Junior Member a_skeletor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک - علوم تحقیقات

سلام دوستان
    پ
    این موضوع در مورد ایرانی ها صدق نمی کنه چون با اینکه کارت به نام شماست ولی حساب واقعا به نام شما نیست و اگر مراحعه کنید بانک و شماره کارت را اعلام کنید نام یکی دیگه می یاد.
    قابل توجه اینکه در هفته اخیر تمامی مسافرین پرواز های باکو جهت پس گرفتن پول بود که هیج کس یک دلار هم نگرفت . تازه چه مبالغی 20000 یورو 30000 یورو اینا هم بود 100 150 دلار که ))))
    بانک عامل که برشکست بشه از بانک توسعه چی بر می یاد

Junior Member

راستی من کارتم رو از فارسی فایل گرفتم و اماده هر اقدامی هم هستم، اگر کسی کارتش رو از این شرکت گرفته پیغام خصوصی بده برای پیگیری جدی تر...
    منم حدود سه ماه پیش از این سایت یه کارت بی نام گرفتم و 500 دلار شارژش کردم. بعد از مشکلی که برای بانک اصلی پیش اومد و پرداخت ها قطع شد، مرتب باهاشون در تماس بودم. اگه اینجوریه و میخوان پول مارو بپیچونن، بگید که با هم کاری بکنیم.

Junior Member

دوستان مشکل رویال بانک به اون نماینده ها و عامل هایی که برای شارژ اقدام می کردند ربطی ندارد.
    منم خودم کارتی از طریق بانک توسعه صادرات گرفتم ولی بانک آذربایجانی رو تعطیل کردن.
    من شاید نزدیک 100 بار تلفن زدم کسی جواب نمیده.
    ایمیل رو که دیگه هیچ بعد از 50 بار تلفن یه اپراتور جواب میده وصل میکنه کسی دیگه اونم ظاهرا قطع میکنه یا میگه داخلی 222 بگیر که اونجا هم کسی نیست.
    یکی از دوستان من رفته باکو و فرم بهش دادن چون حساب به اسم خودش بوده و پر کرده رفته بانک معرفی شده و پولشو گرفته.
    منم کارت بنام و حساب بنام داشتم یک فکس بالا بلند زدم براشون ببینم چی میشه شاید موجودی حساب رو برام به حسابم تو سویس فرستادند.

ممنون
    ویرایش توسط hosseinrz : August 20th, 2012 در ساعت 10:28 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinrz نمایش پست ها
    دوستان مشکل رویال بانک به اون نماینده ها و عامل هایی که برای شارژ اقدام می کردند ربطی ندارد.
    منم خودم کارتی از طریق بانک توسعه صادرات گرفتم ولی بانک آذربایجانی رو تعطیل کردن.
    من شاید نزدیک 100 بار تلفن زدم کسی جواب نمیده.
    ایمیل رو که دیگه هیچ بعد از 50 بار تلفن یه اپراتور جواب میده وصل میکنه کسی دیگه اونم ظاهرا قطع میکنه یا میگه داخلی 222 بگیر که اونجا هم کسی نیست.
    یکی از دوستان من رفته باکو و فرم بهش دادن چون حساب به اسم خودش بوده و پر کرده رفته بانک معرفی شده و پولشو گرفته.
    منم کارت بنام و حساب بنام داشتم یک فکس بالا بلند زدم براشون ببینم چی میشه شاید موجودی حساب رو برام به حسابم تو سویس فرستادند.

ممنون
    خیلی متعجبم از گفته شما که میگید "دوستان مشکل رویال بانک به اون نماینده ها و عامل هایی که برای شارژ اقدام می کردند ربطی ندارد." مشکل ما کاملا" به نماینده ها ربط داره ونه رویال بانک.
    در حقیقت همه به اعتبار و مسئولیت این موسسه این کارتها رو گرفتند وگرنه رویال بانک رو کی می شناسه. لطفا" جانبداری بی دلیل نکنید. اینها در مورد کارتهائی که ارائه دادند و پولی که از مردم گرفتند مسثولیت کامل دارند.
    گفته شما که یک نفر از دوستانتون پولشو گرفته همونقدر غیر قابل باوره که داشتن حساب تو بانک سوئیس! تا حالا به هیچ ایرانی پولشو پس نداند! اگه مطلب شما درسته لطفا" اطلاع رسانی دقیق کنید که کی و به چه صورت پولشو یهش دادند؟ مطمئنید شما از کارکنان موسسه توسعه نیستید؟

پیشنهاد من از همه دوستان اینکه برای شکایت نماینده ها از حمله موسسه توسعه به سایت بانک مرکزی (نظارت بر بانکها) و بازرسی کل کشور در لینکهای زیر برند و شکایتشونو از این موسسه ها بکنند. مطمئن باشید اگه همه اینکارو بکنند جواب میده.

بانک مرکزی: اداره نظارت بر بانکها و یا از طریق تلفن نظرسنجی روابط عمومی به شماره 29954855.

سازمان بازرسی کشور
    http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Ho...d-7e17bae8416a

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)