صفحه 1 از 59 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    alinaderi
    Guest

پیش فرض کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

ادامه تحصيل در مهندسي نرم افزار در كشور هاي ديگر با همين نام است يا بايد مثلا در علوم كامپيوتر ادامه داد چه فرقي با هم دارند؟لطفا راهنمايي كنيد

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : مهندسي نرم افزاريا علوم كامپيوتر؟

به صورت مهندسی نرم افزار من در آمریکا و کانادا دانشکده ای ندیدم. معمولا باید وارد دانشکده های علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر بشید، و در زمینه تحقیقاتی اونها مهندسی نرم افزار رو پیدا کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    رشته Distributed Software Systems توي ايران به چه گرايشي ميگن ?(فارسی)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saraxoxo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته Distributed Software Systems توي ايران به چه گرايشي ميگن ?(فارسی)
    سلام

در ایران در دوره کارشناسی ارشد software engineering (مهندسی نرم افزار) بعضی از گروه های تحقیقاتی دروسی مثل distributed systems و advanced distributed database و بعضا cloud computing رو ارائه میدن و در این حیطه تحقیقی فعال هستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

در ایران در دوره کارشناسی ارشد software engineering (مهندسی نرم افزار) بعضی از گروه های تحقیقاتی دروسی مثل distributed systems و advanced distributed database و بعضا cloud computing رو ارائه میدن و در این حیطه تحقیقی فعال هستند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ببخشید اگه کسی اين رشته رو بخونه و برگرده ایران ، کار کردن و زمینه کاريش اوکيه?

Banned

سلام

شاید software engineering و programming از معدود رشته هایی باشه که در ایران نسبت به بقیه رشته ها از فرصت های شغلی به مراتب بیشتری برخوردار هست...!
    منتها عنوان distributed ممکن هست کمی بیش از حد و حدود نیازهای کار در ایران شما رو پیش ببره... به هر حال یک دوره تحصیلی موفق ان شاالله شما رو برای کار حتی در ایران و در این حیطه آماده خواهد کرد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

دوست عزیز ببخشیدا شما که قصد دارید برگردید ایران چرا میخواین برین که ۲ سال سختی بکشین بعد که تازه با شرایط اونجا کنار اومدید برگردید ایران به نظر شخصی من این کار عقلانی نیست،در مورد رشته ام فکر نکنم زیر ساخت های مخصوص این رشته ها برای کار باشه ولی در کل در ایران تمام این رشته ها رو زیر مجموعه Software engineering میدونن

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

اصولاً چیزی تحت عنوان دکترای مهندسی نرم افزار در آمریکا وجود ندارد. مگر در تعداد انگشت شماری دانشگاه (برای مثال کارنگی ملون). البته در مقطع فوق لیسانس زیاد هست. ولی در کانادا دانشگاه های بیشتری هستند که دکترای مهندسی نرم افزار ارایه می کنند و در مقطع فوق لیسانس هم که فراوان هستند. ولی همیشه گرایش مهندسی نرم افزار یکی از گرایش های دانشکده علوم کامپیوتر هستش و بصورت مجزا برای خودش دانشکده نداره.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

با توجه به نظرات دوستان در بالا، من دارم این نتیجه رو می گیرم که بعد از گرفتن لیسانس نرم افزار، برای ادامه تحصیل در خارج از کشور فقط computer science میمونه (البته اگر بخوایم که توی همین گرایش بمونیم و تغییر گرایش ندیم). درسته ؟ (موارد خاص رو فراموش کنید، حرفم رو در کل گفتم)

من میخوام که توی گرایشی که مربوط میشه به "طراحی الگوریتم" ادامه بدم. ممنون میشم که کمکم کنید.

مرسی.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط millad_mg نمایش پست ها
    با توجه به نظرات دوستان در بالا، من دارم این نتیجه رو می گیرم که بعد از گرفتن لیسانس نرم افزار، برای ادامه تحصیل در خارج از کشور فقط computer science میمونه (البته اگر بخوایم که توی همین گرایش بمونیم و تغییر گرایش ندیم). درسته ؟ (موارد خاص رو فراموش کنید، حرفم رو در کل گفتم)

من میخوام که توی گرایشی که مربوط میشه به "طراحی الگوریتم" ادامه بدم. ممنون میشم که کمکم کنید.

مرسی.
    اره درسته

گرایش مربوط به طراحی الگوریتم هم همون computer science است

صفحه 1 از 59 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)