صفحه 10 از 62 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

من از چند نفر از با سابقه های تو همین فروم سوال کرده بودم ..بعضی می گفتن software security و network security اون موقعی که ما ویزا می گرفتیم مشکلی نداشت بعضی ها هم میگن داره ؟!!!؟
    من توی technology alert list هم دیدم فقط بود : Computer modeling of dissemination or contagion و Computer modeling of disseminationو

Remote sensing satellites
    • High resolution multi-spectral, electro-optical and radar data/imagery
    • Imagery instruments, cameras, optics, and synthetic aperture radar systems
    • !!!!!!!!!!؟؟؟Ground receiving stations and data/image processing systems
    • Photogrammetry
    • Imagery data and information products
    با

Artificial intelligence
    • Automation
    • Computer-controlled machine tools
    • Pattern recognition technologies
    با بعضی های دیگه نمی دونم همین هوش مصنوعی که ما تو ایران می خونیم تا ارشد واسه phd پذیرش بگیریم واسه computer science و زیر شاخه ی همین رشته Artificial intelligence میشه ؟ یعنی نمیشه؟! ریجکت می شیم ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال اساسی داشتم که در هیچ یک از پست های این قسمت پاسخ شفافی براش پیدا نکردم.
    می خواستم بدونم فرق درس های مورد مطالعه در علوم رایانه و مهندسی نرم افزار در ایران چیه و اینکه آیا در علوم رایانه به صورت گسترده به برنامه نویسی و مسائل کاربردی رایانه پرداخته میشه یا نه؟

Junior Member

سلام ,
    راهنمایی می خواستم در رابطه با انتخاب بین Information Technology (network security) و Computer science (datamining) در master ?
    به نظر شما کدوم رشته در بازار کار خارج از کشور و همچننین phd وضعیت بهتری خ.اهد داشت ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m_parsa نمایش پست ها
    سلام ,
    راهنمایی می خواستم در رابطه با انتخاب بین Information Technology (network security) و Computer science (datamining) در master ?
    به نظر شما کدوم رشته در بازار کار خارج از کشور و همچننین phd وضعیت بهتری خ.اهد داشت ؟
    هر دو زمینه کاری و تحصیلی خوبی دارند. security بازار کارش وسیع تر است.

با سلام
    من يه سوالي داشتم از دوستان،‌ اگه لطف كنيد بهم جواب بديد
    من فوق ديپلم كامپيوتر با معدل 14.71 و ليسانس نرم با معدل 15.61 هستم. سابقه كار خيلي خوبي هم دارم در حدود 3.5 سال. يه سري مدارك بين المللي كامپيوتر هم دارم مثل MCPD, MCTS . زبان هم IELTS 6.5. شانسي براي تحصيل در اروپا دارم؟ مي خام software engineer بخونم. كجا شانس دارم و بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هر دو زمینه کاری و تحصیلی خوبی دارند. security بازار کارش وسیع تر است.
    به نظر من داده کاوی جدید تر است و آینده بهتری دارد و در همه ی زمینه ها کاربرد دارد مثل بیولوژی.
    اگه به الگوریتم های هوشمند و دیتا بیس علاقه داری شک نکن! برو داده کاوی بخون.
    البته ترکیبش رو هم می تونی استفاده کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط SalehPezhman نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال اساسی داشتم که در هیچ یک از پست های این قسمت پاسخ شفافی براش پیدا نکردم.
    می خواستم بدونم فرق درس های مورد مطالعه در علوم رایانه و مهندسی نرم افزار در ایران چیه و اینکه آیا در علوم رایانه به صورت گسترده به برنامه نویسی و مسائل کاربردی رایانه پرداخته میشه یا نه؟
    دوست خوب، اگه می خوای فقط برنامه نویسی کار کنی برو مهندس نرم افزار ولی علوم رایانه جذاب تره و فیلد هاش گسترده تره. مثل الگوریتم های هوشمند و شبیه سازی عناصر طبیعت در کامپیوتر.

البته تمامی این رشته ها نیازمند برنامه نویسی کردن برنامه ها و ایده ها می باشد.

Junior Member

چطور میتونم دانشگاههایی که داده کاوی رو تو کانادا دارن رو پیدا کنم؟
    یه سوال دیگه من با معدل 15.81 رشته نرم افزار و رزومه کاری قوی میتوان فاند بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط danial82 نمایش پست ها
    چطور میتونم دانشگاههایی که داده کاوی رو تو کانادا دارن رو پیدا کنم؟
    یه سوال دیگه من با معدل 15.81 رشته نرم افزار و رزومه کاری قوی میتوان فاند بگیرم؟
    اکثر دانشکده های علوم کامپیوتر استادهائی دارند که در این زمینه کار کنند. زمینه بسیار وسیعی است بخصوص الآن health informatics یکی از داغ ترین رشته هاست.

معدلتان برای پذیرش بد نیست ولی برای فاند باید استاد پیدا کنید.

Junior Member

پیش فرض کدام گرایش مهندسی کامپیوتر

دوستان برای رشته کامپیوتر در مقطع ارشد در خارج از ایران کدام گرایش را پیشنهاد می دهید
    برای سخت افزار چطور
    از نظر بازار کار و گرفتن فاند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)