صفحه 17 از 62 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

Junior Member

Question فرق پژوهش محور با اموزشی پژوهشی و آموزشی چیه؟

سلام دوستان!
    در مورد رشته هایی که by research هستند کسی اطلاعاتی داره؟ مثلا اینکه اجازه ادمه تحصیل داره؟مدرکشون معتبره؟یا معادله؟و ...
    گرایش های ای تی

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    البته اشتباه نکنید در این رشته هم مانند اکثر رشته های دیگر با گرفتن مدارک بالاتر درآمد بالا نمیره. اون فقط ایرانه که بر اساس مدرک حقوق میدن. بالاترین درآمدها در نرم افزار مال کسانی که لیسانس رو میگیرند و میچسبند به کار. اکثر بزرگترین متخصصین و آرشیتکت های نرم افزار بیشتر از لیسانس ندارند.
    نه نه! دقیقا حواسم هست! من ادامه تحصیل میدم چون واقعا رشته م رو دوست دارم و دوست دارم چیزهای بیشتری یاد بگیرم! ولی خوب در نهایت آدم باید پول دربیاره که زندگی کنه و اونطوری که دوست داره لذت ببره
    من به کار عملی بیشتر علاقه دارم! در مورد لیسانس هم واقعا حق با شماس!
    شما هم خوب منو راهنمایی کردین، با صحبتهای این دوستمون موافق هستین دیگه؟ که من باید دنبال همون کارو بگیرم؟

Senior Member

میشه لطفا راهنمایی کنید از لحاظ بازار کار کامپیوتر برای مقطع لیسانس ،کار برای رشته network بهتره یا نرم افزار؟ البته نه در ایران در اروپا و آمریکا
    رشته computer science بهتره یا software engineering ؟ البته بگم هدف فقط بازار کار هست نه research و دکترا و..

در حال حاضر بازار کار electrical engineering در خارج از ایران چجوریه؟ آیا signal processing و communication engineering هم زیر شاخه از مهندسی برق هستند؟

من واقعا گیج شدم و نیاز به راهنمایی دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    میشه لطفا راهنمایی کنید از لحاظ بازار کار کامپیوتر برای مقطع لیسانس ،کار برای رشته network بهتره یا نرم افزار؟ البته نه در ایران در اروپا و آمریکا
    رشته computer science بهتره یا software engineering ؟ البته بگم هدف فقط بازار کار هست نه research و دکترا و..
    CS و SE از نظر بازار کار فرق زیادی ندارند به این معنی که با هر کدوم از این مدرکها شما میتونید در تمام زمینه های کامپیوتر کار پیدا کنید. بطور کلی بازار کار نرم افزار بهتر از بقیه رشته هاست. ولی شبکه و مهندسی برق و غیره هم بازار کار بدی ندارند.

رشته تون رو بر اساس علاقه انتخاب کنید نه بازار کار. اگر در رشته تون تبحر و علاقه داشته باشین در هر بازار کاری موفق میشوید و اگر علاقه نداشته باشید در بهترین بازار کارها هم بیکار میمونید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

سلام دوستان

من لیسانس سخت افزار دارم و می خوام برای مستر computer networks در امریکا ,کانادا و استرالیا یا انگلیس اقدام کنم.معدل لیسانسم 13.5 هستش.سابقه کار در زمینه مدیریت و نگهداری شبکه دارم و برای پروژه لیسانسم یه قطعه طراحی کردم که دیتای تفاضلی کابل lan رو تبدیل به دیتای serial می کنه که به نسبت پروژه دانشجویی لیسانس قطعه ی فوق العاده ای حساب می شه. میخواسنم ببینم شانس من برای فاند گرفتن تو رشته computer networks چقدره؟
    در ضمن من نمی تونم پروژم رو به عنوان اختراع ثبت کنم.چطوری می تونم تو پروسه فاند گرفتن تاکید بیشتری روی پروژم بکنم.

Banned

دوستان سلام
    من لیسانس کامپیوتر تموم کردم و واسه فوق می خوام اپلای کنم.اصلا نه علاقه ای به نرم افزار دارم و نه مطالعه ای در این زمینه دارم.کار کردن تو دانشگاه و تحقیقات رو دوست دارم , یعنی هدفم تدریس تو دانشگاه ست.خوب می خوام نظر دوستان رو در مورد انتخاب گرایش جویا شم.
    ممنونم از همگی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

به چه فیلدی از علوم کامپیوتر علاقمندید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush007 نمایش پست ها
    به چه فیلدی از علوم کامپیوتر علاقمندید؟
    خوب اول به it managment اما تو آسیا تنها تو مالزی دیدم و هیچ کدوم از دانشگاههای ترکیه چیزی در این مورد ندیدم.بعدش در مورد شبکه های بی سیم , موبایل و در مورد بیو انفورماتیک اطلاعات کمی دارم , ولی به نظرم خیلی جالب اومد.از اونجایی که فوق رو می خوام از ترکیه شروع کنم.گرایش های خیلی محدودی دارن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

زیست شناسی محاسباتی رو بیوانفورماتیک می گن، اگر قصدتون آسیا هست من سنگاپور رو اکیدا برای IT چه مهندسی چه حالت رشته های انسانی توصیه می کنم ، اما در مورد شبکه دوستان نظر بدن

Junior Member

سلام
    من کارشناسی IT خوندم ولی در دانشگاههای کانادا هرچی دنبال زمینه تحقیقی اساتید میگردم پیدا نمیکنم میشه من را راهنمایی کنید بیشتر به شبکه و هوش هم علاقه دارم اگه میشه لینک یک دانشگاه را برایم بگذارید تا بدونم کجا باید بگردم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)