صفحه 2 از 62 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

ببخشید کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی همون Intelligent Systems یا Intelligent computings هست ؟ واحدهای درسی فذقی با ایران نداره ؟ میشه منو راهنمایی کنید ؟ ممنون

پیش فرض کدام گرایش از رشته کامپیوتر؟

سلام

از دوستان رشته کامپیوتر که الان آمریکا یا کانادا هستن یه سوالی داشتم.

الان تو کشور های ذکر شده کدوم گرایش رشته کامپیوتر بیشتر طرفدار داره و فاند راحت میدن؟
    و الان تو دانشگاه های آمریکا یا کانادا بیشتر رو چه زبان برنامه نویسی کار میکنند؟

Exclamation پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

کدام شاخه از رشته های کامپیوتر در حال حاضر و اینده میتونه از نظر اقتصادی در ایران وامریکا بهتر باشه ؟ اینجا ؟

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی سال دوم علوم کامپیوتر شریف هستم.و می خوام با ریاضی دو رشته کنم .علاقم هم بیشتر مباحث نظریه .امکان تغییر رشته به مهندسی نرم افزار رو هم دارم .می خواستم بدونم که آیا اپلای از مهندسی نرم افزار به یه دانشگاه خوب امکانش بیشتره یا از علوم کامپیوتر؟در ضمن آیا علوم کامپیوتر اونجا بیشتر به علوم کامپیوتر اینجا شبیه تره یا ce؟البته در هر حالت ریاضی هم به عنوان رشته دوم می خونم.(تاثیر رشته دوم برای اپلای چقدره؟)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سوال ایشون سوال منم هست. اگه لطف کنین جواب بدین ممنون می شیم.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط g.kaveh.h نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی سال دوم علوم کامپیوتر شریف هستم.و می خوام با ریاضی دو رشته کنم .علاقم هم بیشتر مباحث نظریه .امکان تغییر رشته به مهندسی نرم افزار رو هم دارم .می خواستم بدونم که آیا اپلای از مهندسی نرم افزار به یه دانشگاه خوب امکانش بیشتره یا از علوم کامپیوتر؟در ضمن آیا علوم کامپیوتر اونجا بیشتر به علوم کامپیوتر اینجا شبیه تره یا ce؟البته در هر حالت ریاضی هم به عنوان رشته دوم می خونم.(تاثیر رشته دوم برای اپلای چقدره؟)
    در آمریکا هم مباحث نظری و هم مباحث مهندسی وجود داره. از نظر گرفتن فاند در حال حاضر وزنه مباحث مهندسی یا مباحث نظری کاربردی بیشتره، اما در مباحث نظری هم کاملا امکان دریافت پذیرش و فاند وجود داره. توصیه کلی من در این زمینه اینه که به دنبال علاقه‌اتون برید.

Junior Member

سلام

از اساتید چند تا سوال داشتم:

1 - کلاً دانشگاه های آمریکا و کانادا گرایش software engineering رو دارن یا نه ؟

2 - من می خوام که توی الگوریتم ادامه بدم ولی نمی دونم که برم computer science یا software engineering ؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم !

3 - در ضمن یکی از اساتیدم میگفت که computer science پایین تر از software engineering قرار داره، (نمی خوام توهین یا مقایسه کرده باشم فقط می خوام که اطلاعاتم بیشتر بشه) درسته ؟

مرسی !!!
    ویرایش توسط millad_mg : February 15th, 2010 در ساعت 03:54 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسي نرم افزاريا علوم كامپيوتر؟

با توجه به نظرات دوستان در بالا، من دارم این نتیجه رو می گیرم که بعد از گرفتن لیسانس نرم افزار، برای ادامه تحصیل در خارج از کشور فقط computer science میمونه (البته اگر بخوایم که توی همین گرایش بمونیم و تغییر گرایش ندیم). درسته ؟ (موارد خاص رو فراموش کنید، حرفم رو در کل گفتم)

من میخوام که توی گرایشی که مربوط میشه به "طراحی الگوریتم" ادامه بدم. ممنون میشم که کمکم کنید.

مرسی.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهندسي نرم افزاريا علوم كامپيوتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط millad_mg نمایش پست ها
    با توجه به نظرات دوستان در بالا، من دارم این نتیجه رو می گیرم که بعد از گرفتن لیسانس نرم افزار، برای ادامه تحصیل در خارج از کشور فقط computer science میمونه (البته اگر بخوایم که توی همین گرایش بمونیم و تغییر گرایش ندیم). درسته ؟ (موارد خاص رو فراموش کنید، حرفم رو در کل گفتم)

من میخوام که توی گرایشی که مربوط میشه به "طراحی الگوریتم" ادامه بدم. ممنون میشم که کمکم کنید.

مرسی.
    اره درسته

گرایش مربوط به طراحی الگوریتم هم همون computer science است

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط millad_mg نمایش پست ها
    سلام

از اساتید چند تا سوال داشتم:

1 - کلاً دانشگاه های آمریکا و کانادا گرایش software engineering رو دارن یا نه ؟

2 - من می خوام که توی الگوریتم ادامه بدم ولی نمی دونم که برم computer science یا software engineering ؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم !

3 - در ضمن یکی از اساتیدم میگفت که computer science پایین تر از software engineering قرار داره، (نمی خوام توهین یا مقایسه کرده باشم فقط می خوام که اطلاعاتم بیشتر بشه) درسته ؟

مرسی !!!
    سلام ....

1- تا اونجا كه من ميدونم Software Eng يكي از زير شاخه هاي computer science حساب ميشه همه جا . كلا اون چيزي كه معموله دو گرايش عمده هست در كامپيوتر : Computer Science و Computer Engineering

گرايش computer Eng بيشتر باطراحي و عملكرد سخت افزاري سروكار داره (چيزي شبيه رشته سخت افزار در ايران البته نه كاملا شبيه به اون) و Computer Science با هر چيزي كه با الگوريتمهاي نرم افزاري سروكار داره .

واسه الگوريتم بديهيه كه بايد گرايش computer science رو انتخاب كنيد ...

2- نظر استادتون به دليل بالا درست نيست و ايشون احتمالا با معيارهاي نظام آموزشي ايران قضاوت كرده ...
    ویرایش توسط vahidR : February 17th, 2010 در ساعت 09:02 PM
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)