صفحه 48 از 62 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

درود
    من سوالی دارم که ممکنه به این تاپیک ربطی نداشته باشه ولی جای مناسبی پیدا نکردم.
    من برای دوره ارشد دارم نرم افزار می خونم و دنبال موضوع تز هستم. شاید زیاد حرفه نباشه سوالم ولی اون اینه که من چطور میتونم موضوع تز مناسب که هم کاربردی باشه هم قابل دفاع پیدا کنم.
    علاقه مندی هم به سمت تکنولوژی ها وب و مباحث big data هست.
    من خارج از ایران هستم و برام مهمه که با تز یا همراه با اون موقعیت کاری پیدا کنم.
    . . . . . . Never give up

Junior Member

سلام دوستان نرم افزاری عزیز... من رشتم برقه... میخواستم بدونم کسی اینجا در مورد Embedded Software and System یه مقدار در مورد آینده کاریش میدونه به من راهنمایی کنه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس الکترونیک دارم میخواستم ارشد آی تی بدم. هدفمم گرفتن بورس دکترا برا رفتن به امریکاست .کسی اطلاعاتی راجب این رشته داره بهم کمک کنه. میگن آگه گرایش امنیت بخونم ویزا نمیدن! کلا پذیرش برا دانشگاه آمریکا تو این رشته چطوره؟ یا باید برم نرم افزار بخونم

دوستان عزیز
    از لیسانس نرم افزار ایران ، میشه پذیرش گرفت برای بایوالکترونیک به همراه فاند ؟؟؟
    کسی از دوستان تجربه و یا لینکی داره که بشه توی این جور موارد کمک ازش گرفت ؟؟؟
    پیشاپیش از پاسختون سپاس گذارم .

Junior Member

سلام شرایط کاری کامپیوتر در اروپا و آمریکا فرق میکنه ؟

مثلا من نرم افزار میخوام بخونم یا ای تی تو کدوم از این قاره ها بهتره ؟

مثلا من میخوام در اینده به امریکا برای تحصیل و کار و زندگی مهاجرت کنم

الان کنکور کارشناسی دارم مونمدم کدوم گرایش رو برم که اینده خوبی داشته باشه و جایی پیشرفت

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم در مقطع ارشد تو دانشگاه های کانادا برای اینکه بتونم در زمینه Data Mining و Big Data ادامه تحصیل بدم کدوم Program باید انتخاب کنم ؟ Electrical and Computer Engineering یا Computer Science ؟
    خودم فکر میکنم باید Computer Science باشه و اگر اینطوره کدوم یکی از حوزه های تخصصی زیرو باید انتخاب کنم ؟
    Algorithms
    Knowledge-Based and Intelligent Systems
    Parallel and Distributed Systems
    Software Engineering

ممنوم میشم از دوستان اگر اطلاعاتی دارن در اختیار من بذارن .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط persimmon نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم در مقطع ارشد تو دانشگاه های کانادا برای اینکه بتونم در زمینه Data Mining و Big Data ادامه تحصیل بدم کدوم Program باید انتخاب کنم ؟ Electrical and Computer Engineering یا Computer Science ؟
    خودم فکر میکنم باید Computer Science باشه و اگر اینطوره کدوم یکی از حوزه های تخصصی زیرو باید انتخاب کنم ؟
    Algorithms
    Software Engineering

ممنوم میشم از دوستان اگر اطلاعاتی دارن در اختیار من بذارن .
    شما باید استادی رو پیدا کنید که در زمینه داده کاوی کار میکنه. اسم پروگرام و دانشکده مهم نیست. استادهای این زمینه ممکن است در دانشکده های برق، کامپیوتر، فن آوری اطلاعات یا حتی بیزینس باشند. داده کاوی و بیگ دیتا زمینه مستقلی است و با زمینه هایی که اسم بردید متفاوت است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما باید استادی رو پیدا کنید که در زمینه داده کاوی کار میکنه. اسم پروگرام و دانشکده مهم نیست. استادهای این زمینه ممکن است در دانشکده های برق، کامپیوتر، فن آوری اطلاعات یا حتی بیزینس باشند. داده کاوی و بیگ دیتا زمینه مستقلی است و با زمینه هایی که اسم بردید متفاوت است.
    ممنون که اینقدر سریع جواب دادین !
    حقیقتش اینکه من قبلا با چندتا استاد تو این زمینه مکاتبه داشتم و الان باید برای تکمیل پروسه باید Apply کنم و توی فرم های آنلاین از من میخواد که سه تا Area Of Specialization انتخاب کنم بر اساس علاقمندی و من نمیدونم که Data Mining توی کدوم زیرشاخه قرار میگیره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط persimmon نمایش پست ها
    ممنون که اینقدر سریع جواب دادین !
    حقیقتش اینکه من قبلا با چندتا استاد تو این زمینه مکاتبه داشتم و الان باید برای تکمیل پروسه باید Apply کنم و توی فرم های آنلاین از من میخواد که سه تا Area Of Specialization انتخاب کنم بر اساس علاقمندی و من نمیدونم که Data Mining توی کدوم زیرشاخه قرار میگیره.
    لیست کامل آپشن هایی که باید ازش انتخاب کنید کدام هستند؟
    فکر نمیکنم خیلی عنوان Area تون مهم باشه. میتونید از خود استادی که باهاش تماس گرفتید بپرسید. از فهرستی که شما گذاشتید Knowledge-Based and Intelligent Systems ممکنه نزدیک تر باشد ولی اونهم باز دقیقا داده کاوی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لیست کامل آپشن هایی که باید ازش انتخاب کنید کدام هستند؟
    فکر نمیکنم خیلی عنوان Area تون مهم باشه. میتونید از خود استادی که باهاش تماس گرفتید بپرسید. از فهرستی که شما گذاشتید Knowledge-Based and Intelligent Systems ممکنه نزدیک تر باشد ولی اونهم باز دقیقا داده کاوی نیست.
    لیست کامل برای Computer Science :
    Algorithms
    Software Engineering

لیست کامل برای Electrical and Computer Engineering :
    Computer and Software Engineering
    System and Machine Intelligence
    Computer Communication Network and Distributed Systems

خیلی متشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)