صفحه 50 از 62 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوستان برای Neurosciences میشه راهنمایی بفرمایید ؟
    از کارشناسی کامپیوتر نرم افزار اقدام برای رشته ی Neurosciences مقطع دکتری یا ارشد امکان پذیر هست ؟ تغییر رشته حساب میشه ؟ ویزای آمریکا مشکل نداره برای این رشته اگر پذیرش بگیریم ؟
    گرایش هاش به چه صورت ؟
    دوستان در این زمینه راهنمایی میکنید ؟؟

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوستان در این زمینه راهنمایی میکنید ؟؟
    با توجه به اطلاعات خودم میگم. معمولا با پیش زمینه نرم افزار computational neuroscience میشه خوند. ماجرای نوروساینس هم تو آمریکا حداقل و بعضا در اروپا پیچیده است. بعضی دانشگاه ها یه برنامه نوروساینس کلی دارند که حالا 5 تا استاد هم دارن تو زمینه محاسباتیش کار می کنن اینجور برنامه ها معمولا مصاحبه حضوری دارند و نرخ پذیرش دانشجوی بین المللی هم توشون به شدت پایینه، ولی غیر ممکن نیست اگر رزومه "فوق" خفنی داشته باشید(مثلا هر سه سال یه دونه اینترنشنال می گیرن). بعضی دانشگاه ها یه دپارتمان جدایی براش دارن که اکثرا دانشگاه های تاپن(مثل بوستون). کلا استاد دانشکده برق، کامپیوتر، زیست شناسی و ریاضی میشه تو دانشگاه های مختلف پیدا کرد که تو این زمینه کار می کنن. نظر شخص من اینه که اینا رو امتحان کنید بهتره( یا حداقل در کنارش)

تغییر رشته که محسوب میشه ولی اگر بتونید خوب توجیهش کنید مشکلی برای ویزا نخواهید داشت. ولی امسال یکی از بچه ها تو همین فروم از کامپیوتر به cognitive science به مشکل خورده بود تو ویزا.

Junior Member

سلام.دوستان لطفا راهنمایی کنید
    تو مقطع ارشد و دکترا گرایش های مهندسی نرم افزار نیاز ب بیس ریاضی قوی تری دارن یا گرایش های برق؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام.دوستای گلم شدیدا به راهنماییتون احتیاج دارم
    من دانشجوی ترم 2 نرم افزارم و تا این جای کار اشنایی کامل با python و کالی لینوکس دارم و به طور کل علاقمند به مباحث cyber security.از یکی از دوستان شنیدم که این حوزه برای گرفتن ویزا دردسر سازه,جدا همین طوره؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Freeman98 نمایش پست ها
    من دانشجوی ترم 2 نرم افزارم و تا این جای کار اشنایی کامل با python و کالی لینوکس دارم و به طور کل علاقمند به مباحث cyber security.از یکی از دوستان شنیدم که این حوزه برای گرفتن ویزا دردسر سازه,جدا همین طوره؟؟؟؟؟؟؟
    کاملا درسته. این رشته رو به اینترنشنال ها نمیدن و باید حتما اقامت دایم اون کشور رو داشته باشید. تو گوگل هم سرچ کنید همین رو نوشته.
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

ApplyAbroad Guru

بستگی به کشورش داره. در کانادا که دانشجوهای ایرانی در این رشته هستند. در امریکا شاید مشکل ویزا ایجاد کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

چند تا از اقوام ما ساکن آمریکا هستند....این موضوع کمکی می کنه؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

چند تا از اقوام ما ساکن آمریکا هستند....این موضوع کمکی می کنه؟؟؟؟
    تا جایی که شنیدم کار ویزا رو مشکلتر میکنه. ولی میتونید روی تاپیک ویزای امریکا سوال کنید.

دوستان یه سوالی داشتم نمیدونستم کجا بپرسم چون رشتم کامپیوتره اینجا می پرسم
    کسی که بعد لیسانس برا دکترا اپلای کنه و بعد اینکه دکتراش تموم شد برگرده ایران با توجه به این که فوق رو نگذرونده بازم دکتر محسوب میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_tehrani نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی داشتم نمیدونستم کجا بپرسم چون رشتم کامپیوتره اینجا می پرسم
    کسی که بعد لیسانس برا دکترا اپلای کنه و بعد اینکه دکتراش تموم شد برگرده ایران با توجه به این که فوق رو نگذرونده بازم دکتر محسوب میشه؟
    کسی که دکترا داره دکتر حساب میشه ولی خب بستگی داره از نظر کی )) اگه منظورتون وزارت علومه که من یادمه ۲-۳ سال پیش میخوندم بستگی به کشورش داشت. مثلا یادمه میگفتن دکترای مستفیم (بدون فوق) رو از آمریکا قبول دارن ولی از کانادا نه! الان رو نمیدونم. به سایت وزارت علوم مراجعه کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)