صفحه 57 از 62 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها

من هم خیلی گوگل کردم هم تو خود سایت QS گشتم ولی چیزی تحت عنوان مهندسی کامپیوتر ندیدم!
    یا علوم کامپیوتر بود یا مهندسی و تکنولوژی!
    من خوب نگشتم و ندیدم یا قضیه چیه؟
    تفکیک بندی رشته ها در ایران با بقیه دنیا فرق می کنه. Computer Science در بقیه دنیا منظور کل شاخه کامپیوتر هست که مهندسی نرم افزار و معماری کامپیوتر و شبکه و هوش مصنوعی و سیستم و ویژن و تئوری و ... رو شامل میشه.

Junior Member

با سلام و عرض ادب خدمت زحمتکشان فروم...

بنده دانشجوی ترم آخر ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد سنندج با معدل فعلی19.35 هستم...
    معدل کاردانی:17.33 دانشکده دولتی فنی و مهندسی کرمانشاه
    معدل کارشناسی:14.57 دانشگاه علمی و کاربردی سنندج
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم ولی برای گرفتن اون اقدام کردم و میخونم
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    مقاله:ندارم ولی در حال کار برروی پایان نامه دانشگاه و تبدیل اون به مقاله هستم....
    سابقه کاری:2 سال دریک شرکت درمانی مسئول سایت کامپیوتر بودم و در حال حاضر نیز به مدت 10 سال نیز بانکدار در یک بانک دولتی هستم...البته اگه در مقطع دکتری پذیرش بشم از کارم استعفا میدم...
    میخوام توی یکی از دانشگاه های آلمان در مقطع دکتری در رشته مهندسی نرم افزار ادامه تحصیل بدم و علاقه شخصی خودم دادن مقاله در زمینه پردازش تصویر و بینایی ماشین میباشد...
    ایا من که رشته ام مهندسی نرم افزار کامپیوتر است برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری و کار بر روی پردازش تصویر و بینایی ماشین مشکلی نخواهم داشت یعنی اگه من در رابطه با پردازش تصویر در حیطه کامپیوتر نه الکترونیک مقاله بدم دانشگاه مربوطه به مدرک تحصیلی من و مقالات کار شده من گیر نمیده که بگن مدرک ارشد با کارهای تحقیقاتی شما مطابقت ندارد؟چون این شاخه بیشتر مرتبط با هوش مصنوعی است...
    آیا امیدی هست که بتونم برای اپلای کردن و فاند تحصیلی اقدام کنم؟
    و اینکه بازار کارش در اونجا چه طوریه؟ ایا برای کار میتونم روش حساب کنم؟
    باید چیکار کنم چون تصمیمم قطعیه؟ باید چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید...
    با تشکر فراوان
    ویرایش توسط Festivall : September 15th, 2017 در ساعت 06:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Festivall نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت زحمتکشان فروم...

بنده دانشجوی ترم آخر ارشد نرم افزار دانشگاه آزاد سنندج با معدل فعلی19.35 هستم...
    معدل کاردانی:17.33 دانشکده دولتی فنی و مهندسی کرمانشاه
    معدل کارشناسی:14.57 دانشگاه علمی و کاربردی سنندج
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم ولی برای گرفتن اون اقدام کردم و میخونم
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    مقاله:ندارم ولی در حال کار برروی پایان نامه دانشگاه و تبدیل اون به مقاله هستم....
    سابقه کاری:2 سال دریک شرکت درمانی مسئول سایت کامپیوتر بودم و در حال حاضر نیز به مدت 10 سال نیز بانکدار در یک بانک دولتی هستم...البته اگه در مقطع دکتری پذیرش بشم از کارم استعفا میدم...
    میخوام توی یکی از دانشگاه های آلمان در مقطع دکتری در رشته مهندسی نرم افزار ادامه تحصیل بدم و علاقه شخصی خودم دادن مقاله در زمینه پردازش تصویر و بینایی ماشین میباشد...
    ایا من که رشته ام مهندسی نرم افزار کامپیوتر است برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری و کار بر روی پردازش تصویر و بینایی ماشین مشکلی نخواهم داشت یعنی اگه من در رابطه با پردازش تصویر در حیطه کامپیوتر نه الکترونیک مقاله بدم دانشگاه مربوطه به مدرک تحصیلی من و مقالات کار شده من گیر نمیده که بگن مدرک ارشد با کارهای تحقیقاتی شما مطابقت ندارد؟چون این شاخه بیشتر مرتبط با هوش مصنوعی است...
    آیا امیدی هست که بتونم برای اپلای کردن و فاند تحصیلی اقدام کنم؟
    و اینکه بازار کارش در اونجا چه طوریه؟ ایا برای کار میتونم روش حساب کنم؟
    باید چیکار کنم چون تصمیمم قطعیه؟ باید چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید...
    با تشکر فراوان
    با سلام
    در مورد رشته تون که اتفاقا کاملا مرتبط هست و خیلیا از رشته کامپیوتر و نرم افزار به سمت پردازش تصویر میان. یکی از دوستای من کارشناسی سخت افزار خونده بود و الان کانادا داره phd میگیره در زمینه پردازش تصویر. چیزی که مهم هست مقاله ها و کارهای تحقیقاتی شماست؛ اگه با مقاله خوب بتونید رزومه تون رو قوی کنید و به خصوص مدرک زبان رو هم بگیرید، شرایط لازم رو برای پذیرش دارید.
    سابقه کاری کمک خاصی بهتون نمیکنه واسه پذیرش... معدل کارشناسی تون یه مقدار پایینه که با نوشتن مقاله و مدرک زبان میتونید جبران کنید.
    در مورد بازار کار در آلمان اطلاع زیادی ندارم ولی قطعا نباید شرایطش بد باشه!
    برای اپلای همیشه امید هست، هیچ وقت ناامید نباشید. همه چی به تلاش و همت خودتون بستگی داره
    موفق باشید

Junior Member irmacfa آواتار ها

دوستان من لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم که بدرد لای جرز دیوارم نخورد هیچی هم یاد نگرفتم حالا نمیدانم ارشد آی تی بخونم یا بیرون دوره شبکه برم

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم که بدرد لای جرز دیوارم نخورد هیچی هم یاد نگرفتم حالا نمیدانم ارشد آی تی بخونم یا بیرون دوره شبکه برم
    صددرصد دوره بیرون بهتره ... ارشد نخون چون هم سخته هم اونجا هم چیزی یادت نمیدن
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

دوستان یک سوالی دارم .... در مورد دوتا درس داده کاوی و درس سیستم های توزیع شده
    کدومشون بهتره ؟؟؟ ینی علاوه بر کاربرد کدوم هم راحت تره ؟؟
    ترم3ارشد نرم هستم . برا تمرکز میپرسم کدون بهتره و کلا موضوع جفتشون چظوریه و ممکنه کدوم رو نمره بالا گرفت ؟؟
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    بستگی به هدفتون داره. هدف چیه؟ صرف پیدا کردن شغل؟ آیا در آینده خوندن دکترا یا مهاجرت کردن تو ذهنتون هست؟

خوندن ارشد:
    مزایا:
    - به درد مهاجرت میخوره از این لحاظ که تو سیستم های امتیاز بندی بعضی کشورها امتیاز مثبت داره مثل کانادا و استرالیا
    - اگر در آینده خودتون دکترا خوندن میبینید شما رو براش آماده تر میکنه

معایب:
    - به درد بازار کار ایران نمیخوره. ضمنا دوسال ارشد رو هم خیلی سرتون شلوغ میشه و نمیتونید کار بکنید همزمان

دوره شبکه:
    مزایا:
    - اگر هدفتون اینه که شغلتون تو حوزه شبکه باشه تا حدی کمک میکنه

معایب:
    - عمدتا فایده ای برای دکترا نداره
    - عمدتا فایده ای برای مهاجرت نداره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط payamjj نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی دارم .... در مورد دوتا درس داده کاوی و درس سیستم های توزیع شده
    کدومشون بهتره ؟؟؟ ینی علاوه بر کاربرد کدوم هم راحت تره ؟؟
    ترم3ارشد نرم هستم . برا تمرکز میپرسم کدون بهتره و کلا موضوع جفتشون چظوریه و ممکنه کدوم رو نمره بالا گرفت ؟؟
    دو درس متفاوت هستند ولی به هم مرتبط. معمولا در بازار کار داشتن هر دو تا حدی لازمه. اگه از روی راحتی بخواید تصمیم بگیرید داده کاوی شاید کمی ساده تر باشه ولی هیچ وقت درسهاتون رو اینطور انتخاب نکنید.

سلام دوستان
    مدرک کارشناسی ناپیوسته IT (کاردانی مهندسی شیمی ، کارشناسی IT) برای پذیرش ارشد از فاخ هوخ شوله های آلمان مشکلی ایجاد میکنه؟

Junior Member

سلام خدمت همه ی دوستان
    من ارشد هوش مصنوعی دانشگاه ازاد (تهران) هستم. سوالم اینه که میتونم برای دکترا، تو رشته ی فلسفه علم اپلای کنم؟؟
    اگر دوستان اطلاعاتی راجبه اینجور تغییر رشته ها دارن ممنون میشم کمکم کنن چون علاقه زیادی به خوندن فلسفه بخصوص فلسفه علم دارم. به هیچ عنوان نمیخوام دکترای هوش بخونم.
    پیشاپیش ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)