صفحه 8 از 62 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 619

موضوع: کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

Junior Member Promised آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Of CS/University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

Behind every successful man there's a lot of unsuccessful years.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Promised نمایش پست ها
    منظورم Coding Theory بود که بین مخابرات، کامپیوتر و ریاضی مشترک هست-ارسال اطلاعات به نحوی که بشه خطا رو تشخیص داد وتصحیح کرد-
    آهان ... کدینگ خوب یه گرایش خاص از مخابراته . من در مورد میزان تو بورس بودن و فاند های این گرایش خاص اطلاع قابل استنادی ندارم . گرچه کمتر از بقیه اونا اسمشو واسه فاند و اینا شنیدم .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها.امیدوارم بتونم زودتر جوابمو بگیرم چون عجله دارم.
    من رشتم مهندسی نرم افزاره و می خوام برا ارشد پذیرش بگیرم، ولی نمی دونم چه گرایشی انتخاب کنم.یه سری اطلاعات میدم امیدوارم بتونین راهنماییم کنین:
    به برنامه نویسی زیاد علاقه ندارم.
    ترجیح میدم یه رشته ای باشه که بتونم برا دکترا کلا رشتمو عوض کنم.یعنی یه چیز میان رشته ای بین کامپیوتر و اون رشته.
    علاقه اصلی من رشته معماری و زمینه های پزشکی هست.گرایشی از کامپیوتر در این زمینه ها هست؟
    کسی اطلاعی در مورد رشته بیو انفورماتیک داره؟ منظورم این اطلاعاته : آینده شغلی (هم ایران هم خارج از ایران)، محتوای درسی از این نظر که چقد درگیر با برنامه نویسیه و همینطور ریاضی.

با توجه با چیزایی که گفتم، نظرتون در مورد ادامه تو رشته ای تی چیه؟
    خیلی ممنوم میشم زودتر جواب بدین.

Junior Member

من يک مهندس کامپيوتر-سخت افزارم.من براي گرفتن پذيرش راحتتر برم هوش مصنوعي يا معماري کامپيوتر؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

Multimedia University

Master of Computer Science in Software Engineering and Software Architecture (M. Comp. Sc)
    I heard it'll be applicable for international students too, so the course structure, over a period of THREE(3) modules, is as follow
    تمام وقت هم شده میشه برای بچه های سرباز از وزارت علوم با قرار وثقه اقدام کرد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

سلام
    من لیسانس برق الکترونیک دارم.قصد تغییر رشته دارم و یکی از گزینه هام AI هستش.البته چون logic رو می پسندم و یه چیزایی هم درش بلدم ترجیحم بر مباحثی از AI یا کلا computer science هست که درش منطق نقش پررنگی داشته باشه(البته کار کردن رو خود epistemic logic هم برام خیلی جذابه) .اما ابدا قصد ایران موندن ندارم و نگرانیم از بابت پیدا کردن کار در خارج از کشوره.آیا درست به همین دلیل نباید سراغ مباحث نطری برم ؟ اگه بخوام از حال و هوای science به طور کلی تا حد امکان کمتر فاصله بگیرم و علایقم اینها باشه به نظرتون سراغ چی برم که ریسک کار پیدا نکردن رو تا حد امکان کاهش بدم.واقعیتش اینه که من از epistemology در فلسفه به خاطر افزایش (؟) امکان اخذ اقامت به این حوزه ها در cs کشیده شدم و نمی خوام زیاد از مرکز علاقه م فاصله بگیرم. مثلا multy agent systems رو می پسندم (البته کار کردن رو جنبه های نظری و منطقیش و تمرکز بیشتر روی آگاهیهای خود agent ها ) ولی نمی دونم چقدر فرصت تحقیقاتی در اون شرایط برام فراهمه!
    دوستانی که در امریکا کانادا انگلستان یا فرانسه (که در حوزه logic for computer science فعال هستند ) حضور دارند امکان کار پیدا کردن در این مباحث رو چطور می بینن؟

سلام
    کسی در مورد بازار کار Mobile Computing اطلاع داره؟
    حقیقتا من 10 سال سابقه برنامه نویسی دارم و می خوام ببینم چقدر تو ی این رشته متونم از تجارب گذشتم استفاده کنم؟
    از نظر تحقیق و ادامه تحصیل چقدر جای کار و شانس دریافت فاند هست ؟

با سلام
    از دوستان کسی راجع به رشته Knowledge Engineering اطلاعاتی داره ، منظورم اینکه در کدام دانشگاهها( ترجیحا آمریکا) ارایه می شود و آیا در دپارتمان C.S ارایه می شود یا در دپارتمان Management . کسی از دوستان از سیلابس این رشته اطلاعاتی داره . ممنون میشم اگر کسی کمک کنه .

Junior Member

سلام
    من نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم
    من سال سوم دبیرستان رشته ریاضی هستم
    از بچگی دوست داشتم بازی ساز بشم
    همه میدونین که رشته Game Desing تو ایرن وجود نداره
    میخواستم بدونم کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه که چجوری وارد این رشته بشم
    تو ایران چه رشته ای رو بخونم تا بتونم بورسیه یا پذیرش از دانشگاه های معتبر کسب کنم
    خواهش می کنم راهنماییم کنید
    دارم دیونه میشم
    هیچ مرجعی وجود نداره که کمک کنه!!!
    از لحاظ مالی هم زیاد تامین نیستم

Junior Member

پیش فرض کمک به انتخاب گرایش در رشته کامپیوتر

سلام. من ترم 5 نرم افزار هستم ولی به کد نویسی علاقه ندارم و یه مدت تصمیم گرفتم برای ارشد تغییر رشته بدم اما حالا از شما تقاضای راهنمایی دارم این که گرایشی تو کامپیوتر هست که نیاز به کد نویسی نداشته باشه؟
    نظرتون راجع بهAI چی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)