صفحه 35 از 43 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

سلام. دوستان محترم فروم واقعا به راهنمایی تون در اسرع وقت نیاز دارم. من باید هرچه سریع واسه ژانویه دانشگاه ساسکا اپلای کنم و استادم گفته زود مدارکمو بهش برسونم. مدارکم تماما آمادست و میخوام ارسال کنم. یه موضوعی ذهنمو مشغول کرده. نمره قابل قبول واسه آیلتس 6.5 اعلام شده که منم دارم. از طرفی واسه آزمون ساب اسکور هم گذاشتن که نباید هر کدوم از اسکیل ها زیر 6.0 باشه. من اسکلسلام همه بالای 6.5 جز یه اسکلیم که 5.5 شده. بنظرتون مشکل ساز میشه این مورد؟ از دوستانی که الان تو ساسکا مشغولن ممنون میشم کمکم کنن که چکار کنم. استاد میتونه به دپارتمان قضییه رو بگه یا اصلا مهم نیست؟

با سپاس فراوان

Junior Member

سلام دوستان كسي ميدونه فرق بين gmath وgre چيه؟و اينكه از دوستان كسي هست كه از دانشگاه guelph پذيرش گرفته باشه؟رشته mba?ممنون

Junior Member

سلام دوستان .کسی اطلاعی داره که ویزای زبان برای کانادا میشه گرفت؟یا کرس زبان روی ویزای دانشجویی که دراصل میشه زبان مشروط.مثلا من اگه 7بخوام و 6بیارم میتونم مشروط اقدام کنم؟اخه میگن بشه هم سفارت رد میکنه و اگه یبار رد شیم شانس پذیرشمون خیلی کم میشه.کسی اطلاعی دازه؟

Junior Member

سلام منم این موضوع رو از شرکتی که دانشجو اعضام میکنه شنیدم مشکل من هم همینه وگرنه میره سال بعدی به deadline ها نمیرسم

Junior Member

gre برای رشته های مهندسی معمولا میخوان و gmath برای رشته های غیر مهندسی مثل مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanc نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي ميدونه فرق بين gmath وgre چيه؟و اينكه از دوستان كسي هست كه از دانشگاه guelph پذيرش گرفته باشه؟رشته mba?ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام من يه سوالي داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنين توي سايت mcgill واسه رشته ي human genetics فقط تافل و نمره ي قبولي تافل هست يعني مدركاي ديگرو قبول نميكنن؟فقط تافل؟!

Junior Member ermia64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

پیش فرض پاسخ : لطفا در اين مورد راهنمايي كنيد...

آموزش زبان، ارائه مشاوره برای گرفتن پذیرش، و تنظیم رزومه حرفه ای تحصیلی توسط دانشجو دکترا در کانادا از طریق اسکایپ :

-----------------------------

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2413 نمایش پست ها
    سلام. من TWE زير مينيمم بود ولی برای Spring پذيرش گرفتم با اين شرط که ترم اول يک درس Writing بگذرونم.
    Canada Waterloo.
    ویرایش توسط amirhbll : December 31st, 2015 در ساعت 10:54 AM دلیل: حذف لینک

دوستان من از یک استادی جواب بله گرفتم.ایشون برای مستر من سال اول پارشال قرار بده و برای سال دوم فول فاند(اگه منابعش جور بشه).
    مشکل من اینکه تافلم 78 شده و اونجا 80 می خوان. البته من بطور واضح تو رزومم نمرش رو نوشته بودم و بعید می دونم استاد ندیده باشه . حالا به نظر شما استاد می تونه کاری کنه دانشگاه این رو ندید بگیره؟
    (راستی در اپلیکیشن پرسیده که آیا استادی حاضر شده استاد شما باشه و اسم اون چیه)

سلام
    یک از دوستان یک سوالی داشتن. من جوابی براشون ندارم. ممنون اگر دوستان راهنمایی کنن.

من برای دانشگاه York میخوام اپلی کنم. نمره ایلتس من 6.5 هست ولی توی سایت زده 7. من به استادم گفتم گفته که :
    Please do not be overly concerned with the IELTS minimum requirements at this stage. It is indeed possible to make a case for considering a score lower than 7.0 based on other evidence.
    همچنین برای فاند گفته:
    We will discuss your funding package after receiving your formal application.

بنظرتون اپلی کنم؟ میشه امید داشت؟
    ممنون

سلام دوستان، وقت بخیر
    سوالم اینه که دانشگاههای کانادا برای رشته فیزیک gre میخوان؟
    برای اپلای دکتری، مرسی