صفحه 39 از 43 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Tandis27 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    من دارم دوره مستر را در یکی از دانشگاههای انگلیس تمام می کنم در رشته مدیریت ( همه درسها پاس شده و در حال نوشتن پایان نامه هستم) و مایلم از کانادا برای دکتری پذیرش بگیرم

با تو جه به اینکه هم باید پایان نامه را تمام و دفاع کنم و هم ielts و GER یا GMAT را امتحان بدهم , کلی گیج شدم و نمی دونم برای پذیرش اول باید کدوم را امتحان بدهم یا زودتر از پروژه ام دفاع کنم؟ ممنون می شم ....

اگر دوره مستر دوساله را طی میکنید عموما برای پذیرش نیازی به آزمون زبان ندارید. از سایت دانشگاه مورد نظر می توانید چک کنید.
    اگر دوره یکساله طی میکنید و نیاز به آزمون زبان دارید می توانید همزمان این دو مساله را پیش ببرید و در هرحال GMAT یا GRE را نمی توانید فراموش کنید. بهترین حالت اینستکه با توجه به ددلاین دانشگاهها برای مقطع مورد نظر و میزان کار پایان نامه تان برنامه ریزی کنید. برای اپلای نمودن نیازی به در دست داشتن مدرک فارغ التحصیلی ندارید و لذا می توانید همزماناین دو مساله را مدیریت نموده و پیش ببرید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

پیش فرض پاسخ : نمره GRE رو ریپورت کنم یا نه؟

سلام
    دوستان برای GRE باید هر 4مهارتشو امتحان داد یا خیر؟ و اگر خیر کدوم مهارتاشو؟
    و همچنین برای IELTS باید آکادمیکشو امتحان بدیم دیگه؟
    باتشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : نمره GRE رو ریپورت کنم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط body_Guard نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای GRE باید هر 4مهارتشو امتحان داد یا خیر؟ و اگر خیر کدوم مهارتاشو؟
    و همچنین برای IELTS باید آکادمیکشو امتحان بدیم دیگه؟
    باتشکر
    منظورتون از 4 مهارت چیه؟! Quant. هست و Verbal و Writing دیگه...
    آیلتس هم فقط آکادمیکش رو دانشگاه ها قبول دارند... جنرال برای مهاجرت هست
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member

دوستان سلام
    میخوام برای mba از پذیرش بگیرم
    شرایطم هم اینجوریه
    نمره پیش دانشگاهی 16.4
    رتبه کنکور 3000
    مکانیک روزانه فردوسی مشهد اما بعد 9 ترم انتقالی گرفتم به غیر انتفاعی
    معدل لیسانس 15
    سوالم اینه که با نمره ایلتس و امتحان جی مت میشه تاثیر مورد قبول نبودن مدرک کارشناسی رو کم کرد یا نه
    اصن با این شرایط میتونم واسه مستر پذیرش بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام دوستان
    سوالم اينه كه آيا در كانادا دانشگاه هايي هم هستند كه آيلتس جنرال رو قبول كنند؟
    ممنون ميشم اگه اطلاعي داريد راهنمايي كنيد.

Junior Member

دوستان من بعد از دفاعم (2 ماه ديگه) ميخوام شروع كنم به زبان خوندن و گرفتن مدرك. براي دكترا رشته شهرسازي ميخام اپلاي كنم. يه عده بهم گفتن تافل بخونم اما از يه موسسه اعزام دانشجو پرسيدم گفتن ايلتس اكادميك. ميخواستم راهنماييم كنيد كه كدوم جامعيت بيشتري داره براي داشگاه هاي كانادا؟

هیچ تفاوتی نداره که کدوم آزمون رو بدین. تمام دانشگاه های کانادا هم آیلتس آکادمیک قبول میکنند هم تافل. تنها چیزی که براشون مهمه نمره ای هست که شما کسب میکنین! برای مثال به شرایط پذیرش و مهارت زبانی مورد نیاز برای دانشگاه سایمون فریزر توجه کنید:

Applicants normally will be required to achieve a minimum score of 7.0 on the International English LanguageTest System (IELTS - the academic NOT the general test) with a minimum of 6.5 in each section. The Test of English as a Foreign Language(TOEFL) may be used as an equivalent test provided a score of 93 or better is achieved with a minimum of 20 in each section (TOEFL-internet based exam), or TOEFL 580 and the Test of Written English(TWE) 5.0 (paper-based). All test scores are valid for a period of two years from the date of the test. Some graduate programs have higher English Language Proficiency requirements as described elsewhere in this Calendar. International applicants whose primary language is not English will not be required to complete an English-language test if they have completed a degree at an institution where the language of instruction and examination was in English in a country where English is the primary language.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim1990 نمایش پست ها
    دوستان من بعد از دفاعم (2 ماه ديگه) ميخوام شروع كنم به زبان خوندن و گرفتن مدرك. براي دكترا رشته شهرسازي ميخام اپلاي كنم. يه عده بهم گفتن تافل بخونم اما از يه موسسه اعزام دانشجو پرسيدم گفتن ايلتس اكادميك. ميخواستم راهنماييم كنيد كه كدوم جامعيت بيشتري داره براي داشگاه هاي كانادا؟
    کانادا آیلتس آکادمیک بیشتر متداول است اما تافل هم اغلب قابل قبول و معادل سازی میشود. اینکه کدام آزمون را پشت سر میگذارید را منوط به این مساله نکنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    من در حال خوندن انگلیسی هستم و چون سطحم خوب نیست قاعدتا هنوز فزقی نمیکنه که برای چی دارم میخونم (TOEFL OR IELTS) تا حداقل خودم رو برسونم به سطح upper_Intermediate ولی سوالم اینکه با توجه به اینکه اخیرا صحبت زیادی شده در مورد سختر شدن نمره دادن در بخش writing ازمون ایلتس و اکثرا دوست گله دارند که بقیه نمراتشون در بخش های دیگه خوبه (مثلا خیلی دیدم گفتم بقیه 7 یا 7.5 ولی رایتینگ 5.5) ایا بهتره برای پذیرش در دانشگاه های کانادا بریم تافل امتحان بدیم چون اکثرا در بخش پذیرش سایت های دانشگاه ها انعطاف بیشتری روی نمره ایلتس اکادمیک دارند و مینیممش یکم بهتره نسبت به تافل!!! حالا ارزشش رو داره تافل شرکت کنیم میدونم برای پذیرش فرقی نمیکنه اگر نمره قابل قبولی بگیری ولی هم دانشگاه های کانادا یکم نسبت به مینیمم ایلتس بهتر جوابگو هستن و بیشتر اینکه خودم واقعا با ساختار ایلتس اکادمیک راحتترم تا تافل ولی واقعا این قضیه رایتینگ یه جورایی استرس زا هستش ؟؟؟ به نظرتون چی کارکنم ؟؟؟
    در ضمن جداَ خیلی خیلی سخت شده رایتینگ ایلتس یا دیگه خیلی بزرگ نمایی میشه جای نیست در فروم که جدیدا کسی یک essay نوشته باشه در ازمون اصلی و مثلا 5.5 شده و اینجا تایپ کرده باشه تا ببینیم بابا چقدر سخت شده خداییش خیلی ادم رو ترسوندند؟؟؟ (اگر نیست حداقل لطف کنند تایپک واسش بزارن به خدا ثواب داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsasadat نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من معدل ١٥ و ايلتس ٦ دارم ميخوام بدونم براي اينكه راحت ويزا بگيرم ، به نظرتون از يك دانشگاه رده "الف" بدون فاند با ايلتس كانديشنال اپلاي بگيرم بهتر بهم ويزا ميدن يا از يه دانشگاه رده "ب" كه ايلتس ٦ ميخواد اپلاي بگيرم راحت تر ويزا ميگيرم ممنون ميشم راهنماييم كنين. متشكرم

من هم شرای
    ط
    شما رو دارم میشه بگین کدوم دانشگاهها کاندیشنال رو هم قبول میکنن؟