صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

سلام به همه دوستان همسر من نمره آیلتس 5.5 شده آکادمیک آیا نیازی هست برای قبولی دانشگاه در مقطع فوق لیسانس دوباره امتحان بده یا اگر دانشگاهی قبول بشه باید دوره زبان اونجا بگذرونه؟
    مقطع فوق لیسانس می خواهد بخونه رشته مدیریت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin0404 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان همسر من نمره آیلتس 5.5 شده آکادمیک آیا نیازی هست برای قبولی دانشگاه در مقطع فوق لیسانس دوباره امتحان بده یا اگر دانشگاهی قبول بشه باید دوره زبان اونجا بگذرونه؟

سلام. بله احتمالا باید امتحان بدن دوباره. اکثر دانشگاه های کانادا برای تحصیل در مقطع ارشد و دکترا در رشته های مهندسی نمره زبان 6.5 میخوان و برای رشته هایی مثل مدیریت، فلسفه و ... نمره 7.
    به سایت دانشگاه مورد نظرتون برید و حداقل نمره زبان مورد نیاز رو برای رشته خودتون نگاه کنید.

Junior Member

سلام من ایلتس جنرال 7/5 دارم آیا ممکنه بتونم با همین آیلتس پذیرش بگیرم یا حتما باید دوباره آیلتس اکادمیک بدم؟

Junior Member nmn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarazia نمایش پست ها
    سلام من ایلتس جنرال 7/5 دارم آیا ممکنه بتونم با همین آیلتس پذیرش بگیرم یا حتما باید دوباره آیلتس اکادمیک بدم؟
    سلام
    برای گرفتن پذیرش تحصیلی حتما باید آیلتس آکادمیک و یا تافل داشته باشید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    فقط آیلتس آکادمیک
    ببخشید منظورم این بود آیلتس جنرال مورد قبول نیست. وگرنه که تافل هم قابل قبوله

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و IELTS برای پذیرش

سلام من امروز gre دادم و نتيجه اى كه آخر آزمون نشونم داد وربال ١٤٤ و كوانت ١٥٧ بود يراى ارشد معمارى ميخوام امسال اپلاى كنم اكثر دانشگاه ها براى معمارى gre ميخوان اما minimum score براش در نظر نگرفتن معدلم ١٧/٢٥ و آيلتس هنوز ندادم اما تو آزموناى آزمايشي ٧ ميگيرم با اين نمره gre و معدل ميشه فاند گرفت؟

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و IELTS برای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamvaezi نمایش پست ها
    سلام من امروز gre دادم و نتيجه اى كه آخر آزمون نشونم داد وربال ١٤٤ و كوانت ١٥٧ بود يراى ارشد معمارى ميخوام امسال اپلاى كنم اكثر دانشگاه ها براى معمارى gre ميخوان اما minimum score براش در نظر نگرفتن معدلم ١٧/٢٥ و آيلتس هنوز ندادم اما تو آزموناى آزمايشي ٧ ميگيرم با اين نمره gre و معدل ميشه فاند گرفت؟
    تا جاییکه میدونم بعضی از دانشگاه های کانادا GRE میخوان و معمولا اجباری نیست . با شرایط شما صد در صد امکان پذیرش هست . البته برای معماری معمولا نیاز به ارسال Portfolio هم هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط amin0404 نمایش پست ها

سلام وقت بخیر
    دوست عزیز یه سوال داشتم
    آیا هسرتون با همون آیلتس 5.5 موفق به دریافت پذیرش در رشته مدیریت شدن؟ چون من هم شرایط مشابه دارم هنوز نتیجم نیومده ولی میدونم بیشتر از 5.5 نمیشم و میخوام بدونم اگر میشه پذیرش بگیرم و دوباره تا سه یا چهار ماه دیگه امتحان بدم
    ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط setarejanyar نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دوست عزیز یه سوال داشتم
    آیا هسرتون با همون آیلتس 5.5 موفق به دریافت پذیرش در رشته مدیریت شدن؟ چون من هم شرایط مشابه دارم هنوز نتیجم نیومده ولی میدونم بیشتر از 5.5 نمیشم و میخوام بدونم اگر میشه پذیرش بگیرم و دوباره تا سه یا چهار ماه دیگه امتحان بدم
    ممنون میشم پاسخ بدید
    با 5.5 امکان پذیرش کاندیشنال هستش

سلام وقت به خیر
    من کارشناسی مهندسی مکانیک خوندم با معدل 14/71 از دانشگاه صنعتی بابل کارشناسی ارشد MBA با گرایش بازاریابی با معدل 16/91 خوندم و هشت سال سابقه کار با عنوان مسئول امور اداری دارم
    GRE نمره کوانت 159 وربال 141 گرفتم
    برای پذیرش در مقطع دکتری در گرایش بازاریابی با شانس اخذ فاند لطفا مرا راهنمایی کنید