صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

پیش فرض نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

كسي اطلاع داره كدوم دانشگاههاي كاناداْ GRE حتما ميخوان وكدوم بهتره داشته باشيم؟

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

پیش فرض پاسخ : كسي اطلاع داره كدوم دانشگاههاي كاناداْ GRE حتما ميخوان وكدوم بهتره داشته باشيم؟

Only "McGill" for Electrical Engineering, but its deadline has passed. (Feb. 1 as I checked two months ago) Ok
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كسي اطلاع داره كدوم دانشگاههاي كاناداْ GRE حتما ميخوان وكدوم بهتره داشته باشيم؟

فقط McGill میخواهد.
    بقيه دانشگاهها مثل UBC, SFU, Ottawa,...حتی در موردش صحبتم نکردن. مثلا ، Torento گفته نمرات Gre رو نمی خواهيم و نفرستين.

بستگی داره چه دانشکده ای بخوای APPlY کنی
    اگه مکانیک هستی..
    برای ubc و mc gill این strongly recommended هست و deadline شون گذشته.
    اگه تورنتو هم می خوای apply کنی دانشکده aerospace هم این امتحان اجباریه! و تا خرداد فکر کنم وقت داری تا JUNE

پیش فرض لطفا در اين مورد راهنمايي كنيد: نمره تافل کمتر از مینیمم

دوستان يه دانشگاه تو كانادا ميگه بايد iBt بالاي 80 داشته باشي و همچنين قسمتهاي Writing و Speaking نبايد كمتر از 22 باشند. من 81 گرفتم و نمره ي Writing و ُSpeaking به ترتيب 21 و 17 شد. مسئول Grad office هم اين جوابو بهم داده: on an individual basis this may be reviewed, you will have to request this with your application

به نظر شما اگر يه استاد تو اين دانشگاه هم بهت Fund بده ميشه با اين نمره تافل از اينجا پذيرش گرفت؟ لطفا راهنمايي كنيد.

متشكرم

عنوان این موضوع از "لطفا در اين مورد راهنمايي كنيد... " به عنوان فعلی تغییر یافت. لطفا عناوین گویا انتخاب کنید.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : لطفا در اين مورد راهنمايي كنيد...

یکی از بچه ها امسال چون TWE زیر می نیمم بود یک هفته نشده reject شد. از یه استاد ok گرفته بود ولی استاده بهش گفت این دست من نیست باید graduate office رو راضی کنی. دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه ولی کانادایی ها کلاً سختگیرترن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

متاسفانه تجربه می‌گه که اگر مینیمم‌ها رو نداشته باشید، احتمال رد شدن خیلی زیاده.

سلامبه همگی...امیدوارم خوب باشید...در ادامه سوال مهیار من هم یه همچین مشکلی دارم که ibt من شد 90 و اکثر دانشگاهها برای رشته من 80 یا زیر 90 می خوان اما چند تاشون غیر از نمره کلی در مورد مهارت های مختلف هم نمره گذاشتن مثلن گفتن که هیچ کدوم زیر 20 نباشه اما من speaking:27،reading:25،listening:24،اما writing:14شدم ...حالا شما می گین بازم reject می کنن من رو؟

البته دانشگاه Queens که یه جور pre-application داشت به صورت اتوماتیک و بدون کوچکترین انتظاری به من اعلام کرد که شما نمره تافلت نمی خوره! اما منظورم اینه که ممکنه اگه grad office ببینه که من همه شرایط رو دارم و تازه بالاتر هستم اما فقط writing ام کم ممکنه قبول کنن؟ ???
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

متاسفانه باید بگم احتمالش هست. اگه آمریکا بود به احتمال زیاد قبول می کردن ولی کانادایی ها ...
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام. من TWE زير مينيمم بود ولی برای Spring پذيرش گرفتم با اين شرط که ترم اول يک درس Writing بگذرونم.
    Canada Waterloo.

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین