صفحه 31 از 43 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    نمره gre subject برای فیزیک چقدر برای دانشگاه های کانادا مهمه؟ حتی اگه جزو شرایط نباشه داشتن نمره بالا چقد روی رزومه تاثیر میگذاره؟
    بعضی دانشگاه ها که کلا نمیخوان. بعضیا پیشنهاد میکنن که امتحان بدین و تجربه نشون داده که در این جور موارد حتما باید امتحانو بدین. ضمنا بستگی به دانشگاهی که درس خوندین هم داره. مثلا دانشگاه تورنتو به من جواب داد که اینترنشنال ها بهتره سابجکت بدن، ولی ما با سیستم دانشگاه شما آشناییم و احتیاجی به دادن این امتحان نیست. خلاصه در 80% موارد لازمه که نمره این امتحان رو داشته باشید و نمرش خیلی مهمه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

دوستان میدونید اگر فوق لیسانس را به زبان انگلیسی گذرانده باشیم برای پذیرش دکترا در کانادا نیاز به مدرک زبان هست یا خیر؟ مدرک آیلتس قبل از فوق لیسانس گرفتم و الان حدود 3 سال گذشته. (رشته عمران)

سلام دوستان
    من میخوام واسه دانشگاههای کانادا اپلای کنم، مدارکم آماده هست ولی آزمون تافل من تاریخش چند روز بعد از
    deadline هست. میخواستم یه نامه بزنم به دیپارتمان ها قبل از اپلای کردنم، ببینم اگه قبول کنند اپلای کنم و نمره زبان رو بعد مستقیم ETS واسشون بفرسته.
    خواستم ببینم یه نمونه نامه رسمی هرچند کوتاه که حالت آکادمیک داشته باشه و امکان نتیجه دادنش محتمل باشه با توجه به تجربه دوستان، به چه شکل باید باشه؟

سلام دوستان.
    برای رشته ی مهندسی کامپیوتر نرم افزار اگه بخوام برای ادامه ی تحصیل اقدام کنم ، بهتره IELTS بگیرم یا TOFEL ؟
    و چه نمره ای نیاز هست حداقل ؟

یه سوال دیگه ای که داشتم اینه که حتما باید GRE داشته باشم آیا ؟ یا الزامی نیست ؟ دانشگاهی هست تو کانادا که نسبت به گرفتن مدرک GRE حساسیت نداشته باشه و بدون مدرک هم پذیزش بگیرن ...
    ضمنا من فقط فول فاند میخوام و الان ترم 6 دوره کارشناسی هستم

مرسی از جواباتون

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    بعضی دانشگاه ها که کلا نمیخوان. بعضیا پیشنهاد میکنن که امتحان بدین و تجربه نشون داده که در این جور موارد حتما باید امتحانو بدین. ضمنا بستگی به دانشگاهی که درس خوندین هم داره. مثلا دانشگاه تورنتو به من جواب داد که اینترنشنال ها بهتره سابجکت بدن، ولی ما با سیستم دانشگاه شما آشناییم و احتیاجی به دادن این امتحان نیست. خلاصه در 80% موارد لازمه که نمره این امتحان رو داشته باشید و نمرش خیلی مهمه.
    سلام دوست عزیز
    میشه چند تا از دانشگاه های کانادایی نسبتا خوب رو معرفی کنید که GRE نخوان؟وقت GRE دادن ندارم.
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط quantum135 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه چند تا از دانشگاه های کانادایی نسبتا خوب رو معرفی کنید که GRE نخوان؟وقت GRE دادن ندارم.
    متشکرم
    مثلا منیتوبا و بریتیش کلمبیا (به عنوان نمونه) نمیخوان. البته منیتوبا برای مقطع دکترا recommend کرده. هرچند فکر میکنم که خیلی از اپلیکنت ها بازم نمره جی آر ای رو برای این دانشگاه ها هم بفرستن تا اپلیکیشنشون قویتر بشه. دانشگاهی مثل تورنتو هم در سایتش چیزی نگفته، ولی در جواب ایمیلم گفتن که برای دانشگاه های شناخته شده که تورنتو با سیستم اونها آشنا هست احتیاجی به جی آر ای ندارن (دقت کنین من فقط دارم در مورد دپارتمان فیزیک این دانشگاه ها صحبت میکنم). مک گیل هم recommend کرده، ولی اصولا اکثر اپلیکنت های این دانشگاه نمره جی آر ای رو دارن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    مثلا منیتوبا و بریتیش کلمبیا (به عنوان نمونه) نمیخوان. البته منیتوبا برای مقطع دکترا recommend کرده. هرچند فکر میکنم که خیلی از اپلیکنت ها بازم نمره جی آر ای رو برای این دانشگاه ها هم بفرستن تا اپلیکیشنشون قویتر بشه. دانشگاهی مثل تورنتو هم در سایتش چیزی نگفته، ولی در جواب ایمیلم گفتن که برای دانشگاه های شناخته شده که تورنتو با سیستم اونها آشنا هست احتیاجی به جی آر ای ندارن (دقت کنین من فقط دارم در مورد دپارتمان فیزیک این دانشگاه ها صحبت میکنم). مک گیل هم recommend کرده، ولی اصولا اکثر اپلیکنت های این دانشگاه نمره جی آر ای رو دارن.
    ببخشید مثل اینکه پیام خصوصی به شما نمیرسه
    میتونم نظر شما را در مورد رزومم بدونم؟
    من قصد اپلای دارم و اول راه هستم،ممنون میشم راهنماییم کنید تا مناسبترین و بهترین راه را برای رسیدن به مقصد پیدا کنم
    متشکرم/
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...C%D8%B7/page14

با سلام
    برای رشته ی ریاضی در مقطع دکتری در کانادا چه نمره ای برای ایلتس مناسب است و کدام دانشگاه ها GRE می خواهند؟
    ممنون

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
    ممکنه در مورد آلبرتا هم بفرمایید که GRE میخوان یا نه ؟ چون من تو سایتشو دیدم چیزی در مورد GRE ننوشته بود

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
    ممکنه در مورد آلبرتا هم بفرمایید که GRE میخوان یا نه ؟ چون من تو سایتشو دیدم چیزی در مورد GRE ننوشته بود

Hi

It considerably depends on the department, in which you are prone to apply. The acceptance level might be varied, as well

Hope best for you