صفحه 38 از 43 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    اینا عین ریگ رزومه با نمرات بالا میگیرن. به نظرم اصلا پولتون رو دور نریزین اگه زیر مینیمم هستین.
    عملا نمره جیمت زیر 650 هیچ شانسی نداره و 650 تا 700 ریسکی هست.

تازه اینا که میگن نمره وربال 75% هم قبول دارن باید ببینین چه کسی رو گرفتن با این نمره ها ، ممکنه طرف ریکام خیلی خوبی از یه آدم خیلی معروف داشته ! یا مقاله خیلی خاصی داشته...
    دکتری ببدون فاند تو دانشگاه های معقول به بالا من ندیدم. پس این تاکید روی فول فاند بودن به نظرم چیزی رو عوض نمیکنه !
    مرسی از پاسختون. چک کردم معادل GMAT من 650 میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پذیرش کاندیشنال فقط برای مدرک زبان اتفاق میوفته؟
    میشه کسی مثلاً GMAT یا GRE نداشته باشه و کاندیشنالش کنن؟
    یا اصلا هر دوتاش رو نداشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    خیلی نمراتتون لب مرز است. پذیرشتون شاید کاندیشنال ممکن باشد اما فاند خیلی خیلی احتمالش کم است.
    ایکاش حداقل تافلت 82 83 میشد.
    خیلی لب مرزی.
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Junior Member

دوستان یک سوال
    ؛پذیرش کاندیشنال؛ یعنی چی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    پذیرش کاندیشنال فقط برای مدرک زبان اتفاق میوفته؟
    میشه کسی مثلاً GMAT یا GRE نداشته باشه و کاندیشنالش کنن؟
    یا اصلا هر دوتاش رو نداشته باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar1368 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    ؛پذیرش کاندیشنال؛ یعنی چی ؟

برخی دانشگاهها ممکن است امکان پذیرش را به فرد به شرط ارایه نمره زبان تا قبل از موعد مشخصی قبل از شروع کلاسها را بدهند(پذیرش مشروط یا کاندیشنال) به ویژه اگر مصلا نمره زبان نزدیک به مینیمم مورد نیاز بوده و یا از 2 سال اعتبار آن اندکی گذشته و فرد متعهد میشود تا زمان مربوطه نسبت به تجدید و ارایه آن اقدام کند. برخی دانشگاهها این نوع پذیرش را البته قبول ندارند و در صورت عدم تطابق کامل با مینیممها در زمان اپلای، ریجکت مینمایند. با دانشگاه مربوطه چک کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان،
    واقعا نمیدونم چی کار کنم لطفا منو راهنمایی کنید:
    من دارم برای MEng مهندسی شیمی واترلو و McGill فعلا اپلای میکنم. که واترلو اورال 6.5 (Sp. & Wr. minimum = 6) و McGill بایستی باند اسکور 6.5 باشه. ولی امروز نتیجه من اومد (آزمون 15-Dec) و این بود: اورال 7 (sp 6.5, Lis. 8, Rd. 7.5, Wr. 5.5) --- حالا نمیدونم این نتیجه رو اعلام کنم به دانشگاه و بهشون بگم که اعتراض فرستادم چون واقعا نمره رایتینگم مطمئنم حداقل 6 رو میگرفتم یا اینکه اصلا رو نکنم و دوباره امتحان بدم ولی از ددلاین رد میشم که هردو تا آخر ژانوین.؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    واقعا نمیدونم چی کار کنم لطفا منو راهنمایی کنید:
    من دارم برای MEng مهندسی شیمی واترلو و McGill فعلا اپلای میکنم. که واترلو اورال 6.5 (Sp. & Wr. minimum = 6) و McGill بایستی باند اسکور 6.5 باشه. ولی امروز نتیجه من اومد (آزمون 15-Dec) و این بود: اورال 7 (sp 6.5, Lis. 8, Rd. 7.5, Wr. 5.5) --- حالا نمیدونم این نتیجه رو اعلام کنم به دانشگاه و بهشون بگم که اعتراض فرستادم چون واقعا نمره رایتینگم مطمئنم حداقل 6 رو میگرفتم یا اینکه اصلا رو نکنم و دوباره امتحان بدم ولی از ددلاین رد میشم که هردو تا آخر ژانوین.؟؟؟
    با همین اپلای کنید و توضیح هم بدهید که در حال اقدام برای بررسی مجدد هستید. احتمال بررسی پرونده و پذیرش کاندیشنال یا حتی قبول کردن همین اختلاف جزیی هست. برای اطمینان می توانید با ایمیل قبل از اپلای چک کنید اگر پاسخ مناسبی دریافت نمودید مطمین تر خواهید بود. البته واترلو برای MEng برخی رشته ها دانشجوی اینترنشنال قبول نمیکند. اگر استاتوس شما اقامتی است که هیچ وگرنه قبل از اپلای حتما این موضوع را چک کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام وآرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان
    من می خواهم برای دمتری مدیریت اقدام کنم . برای من GRE خیلی راحت تر از GMAT هست . سوالم اینه که اگه GRE امتحان بدهم تفاوتی داره یا نه همه دانشگاهها قبول می کنن اون رو بجای GMAT ? ,و اگر نه همه قبول نمی کنن چند درصد هسنتد اونهایی که فقط GMAT می خوان؟؟؟ ممنونم

Junior Member

سلام یه سوال داشتم ..
    با نمره 77 تافل میشه برای دانشگاههای که مینیممشون 79-80 یا خود 80 یا 83-87 و ... هست اقدام کرد رشته برق( مستر یا phd direct( ؟!
    جی ار ای هم 147/163/3 ...
    اصلا امکان پدیرش با فاند وجود داره ؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام دوستان
    من می خوام برای دانشگاه mcgill اپلای کنم. نمره اورال تافلم بیشتر شده ولی اسگیکینگ 1 نمره کم دارم .. به نظر شما 2باره امتحان بدم یا با نمره GRE که آپشنال هست جبران کنم این 1 نمره کسری رو؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

با سلام و عرض ادب
    من دارم دوره مستر را در یکی از دانشگاههای انگلیس تمام می کنم در رشته مدیریت ( همه درسها پاس شده و در حال نوشتن پایان نامه هستم) و مایلم از کانادا برای دکتری پذیرش بگیرم

با تو جه به اینکه هم باید پایان نامه را تمام و دفاع کنم و هم ielts و GER یا GMAT را امتحان بدهم , کلی گیج شدم و نمی دونم برای پذیرش اول باید کدوم را امتحان بدهم یا زودتر از پروژه ام دفاع کنم؟ ممنون می شم ....