صفحه 18 از 43 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

دوستان سلام

آیا PBT در ایران برگزار میشود؟ من فقط IBT میبینم در مراکز برگزاری آزمون تافل!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق رو در انگلستان گرفتم اما مدرک زبانم تاریخش گذشته باز هم برای کانادا باید مدرک زبان ارایه کنم ؟
    و آیا کسی در جربان هست جقدر زمان می بره مطالعه GRE ؟

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    ...
    خلاصه کلام با توجه به پیش زمینه من شامل، معدل من و نمره کلی آیلتس جنرال من و نمره رایتینگ من و آشنایی من با امتحان آیلتس و عدم نیاز به فاند و جزو انتخاب نبودن دانشگاهای برجسته کانادا، و همچنین با توجه به شرایط دانشگاهای کانادا برای حداقل نمره لازم، در مورد اینکه آوردن کدام حداقل با شرایط من آسونتره، شما در مجموع کدام امتحان رو بیشتر به من توصیه می کنید؟؟؟
    سوال دیگه اینکه آیا نمره زبان برای Master of engineering با Master of science یک رشته فرق می کنه؟ مثلاً ماله Master of science بالاتر نیست؟
    شما که با روش ایلتس آشنایی دارین بهتره روی همین آزمون دوباره کار کنید تا نمره مطلوبتون رو به دست بیارید.

نمره امتحان زبان از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه فرق میکنه. بیشتر دانشگاه ها برای مستر نمره ایلتس آکادمیک 6.5 میخوان و میگن نمره هیچ کدوم از چهار مهارت کمتر از 6 نباشه. باز هم میگم هر دانشگاهی که مد نظر دارید رو جدا بررسی کنید که چه نمره ای میخوان.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط karamabo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق رو در انگلستان گرفتم اما مدرک زبانم تاریخش گذشته باز هم برای کانادا باید مدرک زبان ارایه کنم ؟
    و آیا کسی در جربان هست جقدر زمان می بره مطالعه GRE ؟
    شاید این پست بتونه در مورد مدرک زبان بهتون کمک کنه.

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    دوستان سلام

آیا PBT در ایران برگزار میشود؟ من فقط IBT میبینم در مراکز برگزاری آزمون تافل!!!
    البته که PBT برگزار میشه !لینک جدول برگزای آزمونها از سایت ETS !
    http://www.ets.org/toefl/pbt/register/centers_dates

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemistry-Tehran Azad Uni

با سلام، دانشگاه های کانادا چقدر به نمره زبان حساس هستن (به خصوص مک گیل)؟ و داشتن یک نمره GRE متوسط میتونه کمک کننده باشه در صورتی که جزو شرایط پذیرش نباشه؟

ApplyAbroad Veteran
    setareh21 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology- University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram00 نمایش پست ها
    با سلام، دانشگاه های کانادا چقدر به نمره زبان حساس هستن (به خصوص مک گیل)؟ و داشتن یک نمره GRE متوسط میتونه کمک کننده باشه در صورتی که جزو شرایط پذیرش نباشه؟
    سلام
    دانشگا های کانادا نسبتا سخت گیرند وقتی به نمره زبان میرسه، اینطور بگم حتما باید حداقل نمره زبان مورد نظر دانشگاه رو داشته باشید. در مورد نمره زبان طرف حساب شما استاد نیست، دنشکده است، نمیشه کاریش کرد. معدل و نمره زبان باید حداقل های مورد خواست داشنگاه رو پوشش بده.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram00 نمایش پست ها
    همون طور که دوستمون گفت، دانشگاه های کانادا روی نمره ی زبان و مینیمم هایی که وضع می کنن خیلی حساس هستند. در مورد GRE هم اگه ازتون نخواسته باشند، ممکنه اصلَن پاکت score report شما رو حتا باز هم نکنند! اصلَن روش حساب نکنید.

Junior Member

سلام
    نمره toefl pbt برای دانشگاههای کانادا عملا قابل قبول هست یا بیشتر IELTS و toefl ibt براشون مهمه ؟ و دانشگاهی رو میشناسین که نمره IELTS 6 رو برای مستر قبول کنه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه کسی میدونه برای رشته های مربوط به روانشناسی gre الزامیه؟

ApplyAbroad Veteran
    mohammad9 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helyaef نمایش پست ها
    سلام
    نمره toefl pbt برای دانشگاههای کانادا عملا قابل قبول هست یا بیشتر IELTS و toefl ibt براشون مهمه ؟ و دانشگاهی رو میشناسین که نمره IELTS 6 رو برای مستر قبول کنه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه کسی میدونه برای رشته های مربوط به روانشناسی gre الزامیه؟
    تافل کاغذی کاملا مورد قبوله و مشکلی از لحاظ فاندها و مخصوصا TA ایجاد نمی کنه.مثال عینی اون هم یکی از آشناهای بنده که با نمره ی 580 تافل کاغذی در رشته ی فلسفه از دانشگاه های کلگری کانادا و بوستون آمریکا TA گرفت.در مورد مینیمم نمره ی IELTS هم اکثر دانشگاه های کانادا بالای 6.5 می خوان و حتی بیشترشون 7 به بالا.در مورد GRE هم بهتره به سایت دانشگاه های مورد نظرتون مراجعه کنید.