صفحه 2 از 43 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : لطفا در اين مورد راهنمايي كنيد...

این کسی که من گفتم از UofT رد شد و همون طور که گفتم دانشگاه با دانشگاه سیاستاشون مختلفه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

پیش فرض GRE لازمه برای پذیرش در کانادا و کدوم دانشگاه با این رزومه؟؟

سلام به دوستان..من GRE بهمن رو از دست دادم اما TOEFL102 شدم.واسه اسپرینگ میخوام اقدام کنم..شنیدم GREخیلی واسه کانادا لازم نیست..فوقم شریف بوده و معدلم نزدیک 17 ست..شاید تا 1 2 ماه دیگه 2 تا ACCEPTمقاله هم بگیرم.نمیدونم با این رزومه احتماله فاند دارم و اینکه برای کدو م دانشگاهاش با این رزومه اشانس بیشتری دارم...؟؟ ???
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

پیش فرض پاسخ : GRE لازمه برای پذیرش در کانادا و کدوم دانشگاه با این رزومه؟؟

منظورتون از spring ، همین spring 2008 یا 2009 ؟

دانشگاه های کانادا عموما GRE نمیخوان، بعضی هاشون هم که گفتن recommended که بفرستید تا اونجا که من از بچه هایی که اون دانشگاهها درس میخونن پرسیدم گفتن لازم نیست و خودشون هم نفرستادن و پذیرش گرفتن.

به نظر من واسه همه دانشگاههای کانادا شانس دارید. (admission+fund)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : GRE لازمه برای پذیرش در کانادا و کدوم دانشگاه با این رزومه؟؟

همون طور که Amiraliz گفت، برای دانشگاه‌های کانادا GRE لازم نیست، حتی اگر توصیه شده باشه. البته طبیعتا اگر این امتحان رو بدهید و نمره‌ی خوبی بگیرید شانس پذیرش گرفتن‌تون رو بالا می‌برید.
    شما نمره‌ی تافل خوبی دارید و معدل فوق‌تون هم خوبه. اگر بتونید ۲ تا مقاله‌ی خارجی هم داشته باشید که رزومه خیلی خوبی خواهید داشت و شانس گرفتن پذیرش از هر دانشگاه کانادایی رو دارید. هر چند که به معدل لیسانس‌تون اشاره نکردید. برای گرفتن پذیرش معدل لیسانس به نظر من از معدل فوق مهمتره. اگر معدل لیسانس‌تون هم به همین خوبی باشه احتمال گرفتن پذیرش با فاند از بهترین دانشگاه‌های کانادا رو دارید.

پیش فرض پاسخ : كسي اطلاع داره كدوم دانشگاههاي كاناداْ GRE حتما ميخوان وكدوم بهتره داشته

علوم کامپیوتر:

اجباری:
    McGill, SFU, Alberta, UBC

قویا توصیه شده:
    Toronto, Queens, Calgary, و... تقریبا همه‌ی دانشگاه‌هایی که out ranked نیستن!

پیش فرض پاسخ : كسي اطلاع داره كدوم دانشگاههاي كاناداْ GRE حتما ميخوان وكدوم بهتره داشته

برای civil هیچ کدوم GRE نمیخوان
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض درخواست راهنمایی: نمره ی تافل کمی کمتر از مینیمم McGill

سلام دوستان

دو شب پیش من چنین e-mail از طرف منشی دانکشده مواد دانشگاه McGill بدستم رسید:

I have reviewed your file and see that your TOEFL score does not meet the minimum score required by Graduate Studies for admission. Please let me know if you will be retaking the TOEFL in the near future. Once you pass the TOEFL I will put your file in circulation in the deprtment.

مینیموم نمره زبان (TOEFL(IBT برای McGill رو که 86 هست، آوردم. Writing 20 .Liostening 22. Reading 86. و Speaking 18. گفته بودن هیچ Score نباید زیر 20 باشه. یعنی تنها دلیل این e-mail دو نمره کمتر بودن speaking e Score منه؟ >

من چی جواب بدم؟ بگم دوباره میدم؟ یا بیخیال شم منتظر جواب بقیه جاها شم؟ (آخه دیگه وقتی نمونده )
    البته من برای استادی که بهم گفته بود اپلای کن e-mail زدم و موضوع رو گفتم.

پیشاپیش ممنون از راهنمائیتون

عنوان این گفتار از "درخواست راهنمایی (لطفا زود بهم جواب بدین)" به عنوان فعلی تغییر یافت. خواهش می کنم عنوانهای گویا انتخاب کنید.
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی (لطفا زود بهم جواب بدین)

I think you'd better forget it and wait for the results for other universities this year. If you like McGill very much, you can retake the TOEFL ASAP and report your score again, but it takes a long time

شما بگو که یه بار دیگه امتحان میدی. براش توضیح بده که الان جای خالی سخت گیر میاد و در بهترین حالت اگه بتونی تو مارچ امتحان بدی نمرات اواخر اپریل دستشونه. بگو که بین مارچ تا اپریل فقط دو تا امتحان برگزار میشه و اونم اواخر اپریله.
    بگو پکت رو به جریان بندازه باز تا نمرت برسه. اگر این کار رو نکنه امتحان دادنت فایده ای نداره چونکه تا اون موقع فک کنم تمام offer ها داده شده.
    به استادت که ایمیل زدی چه جوابی بهت داد؟ کانادا تا اونجا که من می دونم استاد محوره و اگه استاده بخوادت استثنا قایل می شن.
    اگه بتونی به استاده زنگ بزنی که خیلی بهتره و می بینه که می تونی حرف بزنی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    شما بگو که یه بار دیگه امتحان میدی. براش توضیح بده که الان جای خالی سخت گیر میاد و در بهترین حالت اگه بتونی تو مارچ امتحان بدی نمرات اواخر اپریل دستشونه. بگو که بین مارچ تا اپریل فقط دو تا امتحان برگزار میشه و اونم اواخر اپریله.
    بگو پکت رو به جریان بندازه باز تا نمرت برسه. اگر این کار رو نکنه امتحان دادنت فایده ای نداره چونکه تا اون موقع فک کنم تمام offer ها داده شده.
    گفتم. این خانومه منو میشناسه. قبلا که نمرمو به دلیل تعلل خوشون دیر download کرده بودن، جند بار بهش e-mail زدم. جریانو براش کامل توضیح دادم، ولی همش حرف خودشو میزنه. میگه دست admission office. من به اونا هم e-mail زدم ولی هنو ازشون خبری نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    به استادت که ایمیل زدی چه جوابی بهت داد؟ کانادا تا اونجا که من می دونم استاد محوره و اگه استاده بخوادت استثنا قایل می شن.
    اگه بتونی به استاده زنگ بزنی که خیلی بهتره و می بینه که می تونی حرف بزنی.
    منشیه می دونه هم استاده بهم گفته اپلای کن (آخه استاده رئیس دانشکدس، شاید بهم بخندین اما برترین استاد تو زمینه من تو دنیاست که بازنشسته نشده)
    به استاده هم e-mail زدم، موضوع رو گفتم، حتی گفتم کلی از مقاله هام که submitted بودن، الان همه Accept شدن. ولی تو دو روز گذشته از اونم خبری نیست.

من نمی دونم، برا دو نمره منو دارن Reject می کنن؟ این که خیلی نامردیه :'(

لازمه دوباره به استاده تماس بگیرم؟
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....