صفحه 22 از 43 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

سلام

میخواستم بدونم اگر مستر رو از یک دانشگاه انگلیسی زبان گرفته باشی برای دکترای کانادا بایستی امتحان زبان داد یا نه؟

با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahnd89 نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم اگر مستر رو از یک دانشگاه انگلیسی زبان گرفته باشی برای دکترای کانادا بایستی امتحان زبان داد یا نه؟

با تشکر

قاعدتا نه . اما چون كانادا كمي سخت گير هستند بهتر است در سايت دانشگاه چك كني. اصولا خيلي واضح همچين چيزي رو نوشتن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member helious آواتار ها

سلام دوستان . من دارم سعی میکنم که مدرک ibt بگیرم . سال آخر کارشناسی تغذیه هستم . یه استاد ایرانی تو داشنگاه ساسکاچوین کانادا پیدا کردم . به نظرتون قبل از اینکه نمره زبانمو بگیرم و رزومم کامل بشه میتونم با استاد تماس بگیرم بهش بگم اگر رزومم کامل باشه شانس پذیرش دارم یا نه؟شما این کارو پیشنهاد میکنید؟

سلام
    من ارشد مدیریت دارم ولی میخوام ارشد فنی توی رشته های مهندسی بگیرم لیسانسم مهندسی کامپیوتره معدلم 16/1
    تا 1 سال دیگه مهاجرتم درست میشه و میرم کانادا.میخوامم بدونم که چه ایلتسی داسته باشم؟ آزمون دیگه ای هم لازم دارم؟
    سیدنی : November 20, 2009 - فایل نامبر اول : January 25, 2010 - فابل نامبر دوم : July 25, 2010
    ارسال به دمشق : February 4, 2010 - ارسال به ورشو : December 12, 2011
    NOC :4131
    مدیکال : 2013 , 10 December

سلام
    داشتن مدرک فرانسه TEFaQ چقدر میتونه تو گرفتن پذیرش از دانشگاه های کبک موثر باشه؟

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام
    داشتن مدرک فرانسه TEFaQ چقدر میتونه تو گرفتن پذیرش از دانشگاه های کبک موثر باشه؟
    سلام
    اولا بستگي به رشته و دانشگاهي داره كه شما قصد پذيرش گرفتن رو داريد چون بعضي از دانشگاه ها و رشته ها هستند كه به زبان انگليسي كلاس برگزار ميكنن و اما بعضي ها هم هستند كه به زبان فرانسه يا تركيبي از هر دو زبان ، شما بايد ببينيد كه تو قسمت application requirement دانشگاه ازتون اين نمره زبان رو خواسته يا نه
    به هر حال داشتن مدرك زبان فرانسه يك امتياز مثبت براي شما محسوب ميشه چه در فضاي دانشگاه چه براي زندگي در استان كبك
    به نظر من حتما در رزومتون بهش اشاره كنين و نمره تون رو هم به پيوست بفرستيد...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط majidasadi نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مدیریت دارم ولی میخوام ارشد فنی توی رشته های مهندسی بگیرم لیسانسم مهندسی کامپیوتره معدلم 16/1
    تا 1 سال دیگه مهاجرتم درست میشه و میرم کانادا.میخوامم بدونم که چه ایلتسی داسته باشم؟ آزمون دیگه ای هم لازم دارم؟
    براي دانشگاه كه حتما بايد آيلتس آكادميك داشته باشيد ( آيلتس جنرال فقط به درد مهاجرت ميخوره و براي دانشگاه كافي نيست)
    بايد ببينيد كه دانشگاه مقصد ازتون چي ميخواد
    اما افرادي كه قصد تحصيل در امريكا يا كانادا در رشته هاي فني رو دارن اغلب نيازمند نمره GRE هستند اگر لازم نباشه يا صريحا در بخش application requirement دانشگاه ذكر ميشه كه احتياجي نيست و يا اصلا راجع بهش صحبتي نميكنه
    حتما به وبسايت دانشگاه مقصد سر بزنيد

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط helious نمایش پست ها
    سلام دوستان . من دارم سعی میکنم که مدرک ibt بگیرم . سال آخر کارشناسی تغذیه هستم . یه استاد ایرانی تو داشنگاه ساسکاچوین کانادا پیدا کردم . به نظرتون قبل از اینکه نمره زبانمو بگیرم و رزومم کامل بشه میتونم با استاد تماس بگیرم بهش بگم اگر رزومم کامل باشه شانس پذیرش دارم یا نه؟شما این کارو پیشنهاد میکنید؟
    بله دوست عزیز. حتما این کار رو بکنید. ایمیل بزنید و رزومه خود را ارسال کنید و بگید فلان تاریخ امتحان زبان دارم. البته این کار رو واسه دانشگاه های دیگر هم انجام دهید و فقط دنبال استاد ایرانی یا فلان کشور و فلان دانشگاه نباشید تا شانس خود را پایین نیاورید.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    من لیسانس مکانیک معدل 14.5 و فوق mba معدل 17.5 هستم و تازه تافل دادم و منتظر جوابم. میخوام برای دکترای BUSINESSیا MANAGEMENT اقدام کنم اما gmat هنوز ندادم. میدونین چقدر ضروریه؟ آخه من تا یکماه دیگه در حال مهاجرتم با اون مشکلاتی که میدونین... به نظرتون چه کنم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rocksea نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    من لیسانس مکانیک معدل 14.5 و فوق mba معدل 17.5 هستم و تازه تافل دادم و منتظر جوابم. میخوام برای دکترای BUSINESSیا MANAGEMENT اقدام کنم اما gmat هنوز ندادم. میدونین چقدر ضروریه؟ آخه من تا یکماه دیگه در حال مهاجرتم با اون مشکلاتی که میدونین... به نظرتون چه کنم؟
    سلام دوست عزیز
    من حدود 25تا از دانشگاه های کانادا رو بررسی کردم و تا جایی که دیدم اغلب قریب به اتفاق دانشکده های مطرح مدیریت و بازرگانی در کانادا برای مقاطع ارشد و دکتری به نمره جیمت احتیاج دارن و بدون نمره این آزمون اصلا پرونده رو بررسی نمیکنن
    فقط یه دانشگاه بود که دیدم نوشته بود نمیخواد : St. Mary's University