صفحه 24 از 43 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

دوستان کسی اطلاع داره کدوم دانشگاه ها برای مستر در کانادا آیلتس 6 هم قبول می کنند؟یا حداقل کاندیشنال پذیرش می دن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharazimi نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره کدوم دانشگاه ها برای مستر در کانادا آیلتس 6 هم قبول می کنند؟یا حداقل کاندیشنال پذیرش می دن؟
    بهترین راه رفتن به سایت دانشگاها٬ انتخاب کردن رشته مورد نظرتون٬ و چک کردن سایت دپارتمان رشته مورد نظرتون هستش!

بچه ها تا حالا کسی بوده که از ارائه زبان معاف بشه؟ بدون اینکه دانشگاه قبلیش انگلیسی زبان بوده باشه؟
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط hiwaii نمایش پست ها
    ببخشيد من تو پست قبليم گفتم كه مينيمم دانشگا 86 هستش- ولي تصيح مي كنم كه 85 ميخاد
    اگر مینیمم دانشگاه 85 باشه و شما 84 هم بشین باز هم رجکت خواهید شد مگر شرایط واقعا خاص که احتمالش 1/1000000000000000 هست.
    ببینید اینجا سیستم به دو بخش هست. مدارک در ابتدا باید از ***** graduate office رد بشه. یعنی حتما حتما شما باید مینیمم هایی که قانون کلی دانشگاه هست رو بیارید. بعد درخواست شما وارد دپارتمان میشه برای تصمیم گیری اساتید. اگه استادی دانشجویی رو بدون مینیمم ها بخواد باید خیلی از خودش مایه بزاره و درخواست رسمی بفرسته graduate office و به قول خودمون کلی رو بندازه. استادها هیچ وقت همچین کاری نمیکنن چون بینهایت اپلیکنت موازی شما و براشون خیلی مهم نیست کسی دیگه رو انتخاب کنن هر چند کمی ضعیف تر. چون در ورق اون طرف داره میگه من نمره x رو 100 شدم و برای مثال شما میگین 84 شدم!!!
    زندگی خوب حق هر ایرانی است.

معمولا نمرات تافل چقدر از زمان درخواست طول میکشه تا رپورت شه؟ الان حدود ۵ هفته اس که نمره من به دسته دانشگاه نرسیده؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_sharif نمایش پست ها
    معمولا نمرات تافل چقدر از زمان درخواست طول میکشه تا رپورت شه؟ الان حدود ۵ هفته اس که نمره من به دسته دانشگاه نرسیده؟

براي خود آمريكا تجربه ي 3 هفته رو داشتم اما خارج اون به 5 الي 6 هفته هم ميرسه بستگي به كشورشم داره. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

بچه ها جواب ایلتس معمولا چه زمانی میاد رو سایت؟
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    بچه ها جواب ایلتس معمولا چه زمانی میاد رو سایت؟
    این کاملا بستگی به دانشگاه داره ، یک دانشگاه ممکنه 1 ماه طول بده یک دانشگاه دیگه 2 روزه update کنه
    بر روی زمین چیزی نیست که بتواند در برابر کسی که هیچ گاه مقاومت نمی کند بایستد.
    اگر کسی بهت بدی کرد، فقط ببخشش و بدون که خدا همیشه حواسش بهت هست ...
    .:: اگر 100 بار دیگه هم به دنیا بیام بازم فیزیک می خونم
    ::.

Junior Member

واسه ارشد mba یا خصوصا شاخه ی marketing با لیسانس مدیریت بازرگانی از علامه با معدل بالای 16 و ielts 7 میخوام اقدام کنم
    gmat باید چه نمره ای باشه ؟
    واسه دانشکده های خوب مدیریت تو کانادا شانسی هست ؟

Senior Member

من تا فردا نمره زبانم میاد، قبلا هم مصاحبه اسکایپی با دو تا استاد داشتم و قرار شد اپلای کنم. ددلاین 1 اپریل هست. و نمره مورد نیاز دانشگاه، 92 با حداقل 20 در هر بخش. دانشگاه گفته نمره رو با ایمیل بهشون بگم، خودشون زنگ میزنن از ets میپرسن و منتظر رسیدن ریپورت ets نمیمونن.

چند تا سوال دارم:

یکی اینکه به نظرم نمره 92 رو میارم ولی اسپیکینگ رو خراب کردم، اگر یکی دو نمره کم داشته باشم امیدی هست؟

دوم اینکه میتونم ازشون بخوام دوباره امتحان بدم و مثلا 5 اپریل یا 30 مارچ یه امتحان دیگه بدم؟ (با توجه به اینکه ددلاین 1 اپریله)

ممنون میشم جواب بدید تا فردا بتونم سریعا ایمیل مناسبی بزنم.