صفحه 26 از 43 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاهایی که مینیموم نمره ی تافل cbt رو ندادند یعنی تافل cbt رو قبول ندارند؟
    من چون خارج از کشور هستم میخوام cbt بدم تا فرصت بیشتری برای مطالعه داشته باشم
    حتی بعضی از دانشگاه ها مینیموم نمره ی تافل pbt رو نذاشتند
    ایا هر کدوم از تافلها رو که تو requirement ذکر نشدند قبول ندارند یا باید نمرمونو با تافل ibt که همه دانشگاه ها مینیمومشو ذکر کردند معادل سازی کنیم
    مثلا یکی pbt 600 داره میتونه بگه معادل 93 ibt هست؟
    ممنون از دوستانی که وقت میذارن و پاسخ میدن
    به نظرم اگر از بخش اسپيكينگ واهمه نداريد همون iBT‌بديد. اين دو آزمون مشخص نيست تا كي معتبر باشند. به هر حال در مورد دانشگاه خاصي كه مد نظرتونه با خود دانشگاه مكاتبه كنيد. براي iBT‌هم ميتونيد فرصت كافي داشته باشيد خصوصا كه خارج كشور شايد سنترها به سرعت داخل پر نشن. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    به نظرم اگر از بخش اسپيكينگ واهمه نداريد همون iBT‌بديد. اين دو آزمون مشخص نيست تا كي معتبر باشند. به هر حال در مورد دانشگاه خاصي كه مد نظرتونه با خود دانشگاه مكاتبه كنيد. براي iBT‌هم ميتونيد فرصت كافي داشته باشيد خصوصا كه خارج كشور شايد سنترها به سرعت داخل پر نشن. شادزي
    سلام ممنون از راهنماییت دوست من
    اصلا بحث اسپیکینگ و واهمه نیست مسیله اینه که cbt خارج از کشور ماهی حداقل 5 بار برگزار میشه و زود نتیجشو میدن و برای cbt وقت بیشتری داری و میتونی نمرتو بالا ببری اما ibt محدودیتهایی داره مثلا فعلا بعد نوامبر معلوم نیست تو چه تاریخی برگزار شه
    ددلاین دانشگاهی که میخوام اپلای کنم تا اواخر ژانویه هست و میخوام از تمام فرصتم برای بالا بردن نمرم استفاده کنم

سلام دوستان. اینکه توی سایت دانشگاه ذکر میشه که مدرک تافل نباید بیشتر از دو سال ازش گذشته باشه، منظورش از دو سال از زمان امتحان تا زمان اپلای کردن هست، یا تا آخرین مراحل بررسی بررسی درخواستمون برای رشته مورد نظر؟ مدرک زبان من توی مارچ اکسپایر میشه و میتونم قبل از اون اپلای کنم ولی نتایج بررسی درخواستمون توی می اعلام میشه. نمیدونم با مدرک زبان فعلی می تونم اپلای کنم یا نه؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره جواب بده
    federal file number: 21 july 2010 (skillled worker) , Medical letter:29/08/2013, Medical received by Paris office: 14/09/2013, passport request: 03/01/2014

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lhrm نمایش پست ها
    سلام دوستان. اینکه توی سایت دانشگاه ذکر میشه که مدرک تافل نباید بیشتر از دو سال ازش گذشته باشه، منظورش از دو سال از زمان امتحان تا زمان اپلای کردن هست، یا تا آخرین مراحل بررسی بررسی درخواستمون برای رشته مورد نظر؟ مدرک زبان من توی مارچ اکسپایر میشه و میتونم قبل از اون اپلای کنم ولی نتایج بررسی درخواستمون توی می اعلام میشه. نمیدونم با مدرک زبان فعلی می تونم اپلای کنم یا نه؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره جواب بده
    دانشگاه ها سياست متفاوتي در اين مورد دارند. تنها راه قطعي دونستن اين مورد تماس با دانشگاه هاي مورد نظر و مطرح كردن شرايطتونه. اگر اكي دادن كه اقدام كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

یکی به من کمک کنه یکی از استاد های mcgill از رزومه من راضی بوده و تاکبد کرده که apply کنم و گفته حتما حمایتم میکنه اما من تازه فهمیدم که mcgill مدرک GRE میخواد و الان هم deadline گذشته یه نظرتون چیکار باید یکنم؟آیا بدون GRE امکان پذیره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mandani نمایش پست ها
    یکی به من کمک کنه یکی از استاد های mcgill از رزومه من راضی بوده و تاکبد کرده که apply کنم و گفته حتما حمایتم میکنه اما من تازه فهمیدم که mcgill مدرک GRE میخواد و الان هم deadline گذشته یه نظرتون چیکار باید یکنم؟آیا بدون GRE امکان پذیره؟
    تا اونجایی که من تو جریانم برای بعضی از رشته ها جی آر ای لازمه! حالا شما برای رشته خودتون رو چک کردید!؟ اگه لازمه، پس باید حتما جزو مدارک باشه، چون مک گیل رو قوانینش شدیدا حساسه!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam86 نمایش پست ها
    تا اونجایی که من تو جریانم برای بعضی از رشته ها جی آر ای لازمه! حالا شما برای رشته خودتون رو چک کردید!؟ اگه لازمه، پس باید حتما جزو مدارک باشه، چون مک گیل رو قوانینش شدیدا حساسه!!

بله من computer science هستم و متاسفانه باید gre بدم اما اشاره ای به نمره جی آر ای نکرده فقط خواسته اونو همین. برای ثبت نام در ترکیه یا باکو میشه من رو راهنمایی کنید میدونم شاید سوالم مرتبط با اینجا نباشه اما نمیدونستم کجا مطرح کنم

دوستان کدوم دانشگاه ها در کانادا نیازی به جی آر ای ندارند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ilvs2006 نمایش پست ها
    دوستان کدوم دانشگاه ها در کانادا نیازی به جی آر ای ندارند؟
    جی آر ای تو کانادا فعلا بیشتر بستگی به رشته تحصیلی داره تا دانشگاه.

سلام دوستان عزیز...سوالی داشتم از حضورتون...من در حال حاضر نامه های بورس و پذیرش ام رو از یکی از دانشگاه های کانادا دریافت کردم. مدرک آیلتسی که دارم زیاد نمره بالایی نداره. می خواستم بدونم آیا این قضیه، برای اقدام جهت ویزا از نظر سفارت مشکل ایجاد نمی کنه؟ وقتی دانشگاه به من واسه نمره زبانم گیر نداده، آیا امکان داره سفارت برای اون، ریجکت کنه در خواست ویزا رو؟

پیشاپیش، از دوستانی که وقت می زارن سوال منو جواب می دن بی نهایت سپاسگذارم.