صفحه 33 از 43 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment & Sustainability, Western University

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط mlabaf نمایش پست ها
    میشه دانشگاه هایی که 6 میخوان یا conditional accept میدن را معرفی کنید برای دکتری ؟
    دوست عزیز بستگی به رشته تون داره اما میدونم که دانشگاه وسترن اونتاریو برای خیلی از رشته هاش آیلتس 6 رو قبول میکنه ولی زیاد روی پذیرش کاندیشنال حساب نکنین چون در اون صورت ویزا رو بهتون راحت نمیدن.
    Good things happen when you don't give up!

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_babaee نمایش پست ها
    دوستان میدونید اگر فوق لیسانس را به زبان انگلیسی گذرانده باشیم برای پذیرش دکترا در کانادا نیاز به مدرک زبان هست یا خیر؟ مدرک آیلتس قبل از فوق لیسانس گرفتم و الان حدود 3 سال گذشته. (رشته عمران)
    اگه فوق لیسانستون دو ساله بوده نیازی ندارین. اما مثلا منکه مسترم یکساله بود بهم گفتن که باید دوباره آیلتس بدم!!

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_zch نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من معدلم حدود ۱۴ است لیسانس نرم افزار و می خواستم با gre و toefl جبران کنم چون در فروم گفتن احتمال پذیرش ام با فاند خیلی کمه ولی چیزی که متوجه شدم gre خیلی سخته و زمان زیادی بایذ بذارم تا بتونم نمره ی قابل قبول بگیرم حالا می خواستم بدونم خیلی تا ثیر داره ارزش این همه وقت رو داره؟ بدون gre نمی شه ؟کلا خیلی نا امید شدم
    به نظر من به جای GRE وقتت رو برای TOEFL بذار. کانادا نیازی به GRE نداره. من کسایی رو سراغ دارم که با معدل کم ولی با تافل یا آیلتس خیلی بالا تونستن پذیرش دکتری با فاند بگیرن. پس نا امید نباش دوست جان

Junior Member

سلام دوستان اکثر دوستان گفتند که دانشگاه های کانادا نیاز به gre ندارد در مورد gmat هم این موضوع صدق میکند؟
    دانشگاه های کانادا برای اپلای کردن نمره تافل هم قبول می کنند یا فقط آیلتس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام دوستان اکثر دوستان گفتند که دانشگاه های کانادا نیاز به gre ندارد در مورد gmat هم این موضوع صدق میکند؟
    هر دو مدرک معتبر هستند. تافل یا ایلتس فرقی نمی کند.
    دانشگاه هایی مثل مک گیل هستند که gre را می خواهند یا لااقل تا آنجا که من دیدم. در مورد gmat اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_zch نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من معدلم حدود ۱۴ است لیسانس نرم افزار و می خواستم با gre و toefl جبران کنم چون در فروم گفتن احتمال پذیرش ام با فاند خیلی کمه ولی چیزی که متوجه شدم gre خیلی سخته و زمان زیادی بایذ بذارم تا بتونم نمره ی قابل قبول بگیرم حالا می خواستم بدونم خیلی تا ثیر داره ارزش این همه وقت رو داره؟ بدون gre نمی شه ؟کلا خیلی نا امید شدم
    هیچ چیز غیر ممکن نیست. من اینجا کسانی می شناسم که با معدل کمتر هم فاند دارند. البته باید تلاش کنید. نمره gre تاثیر چندانی ندارد. چون دانشگاه های کمی هستند که نمره gre بخواهند. ولی خودم من gre داشتم ولی نمره اش را اصلا ازم نخواستند.
    ناامید نباشید. تلاش کنید مطمئن باشید موفق می شوید.

Junior Member

خب به طور مثال دانشگاه بریتیش کلمبیا صراحتاً تأکید کرده که برای دکتری GRE می خواد. یعنی با یه نمره تافل یا آیلتس بالا از این شرط چشم پوشی می کنند؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_ca نمایش پست ها
    خب به طور مثال دانشگاه بریتیش کلمبیا صراحتاً تأکید کرده که برای دکتری GRE می خواد. یعنی با یه نمره تافل یا آیلتس بالا از این شرط چشم پوشی می کنند؟
    سلام

دانشگاهی در این سطح و با تعداد زیاد applicant به احتمال قریب به یقین از چنین شرطی چشم پوشی نخواهد کرد...
    چرا که اصولا mount کردن چنین شرطی با هدف filter کردن افراد sharp از خیل applicant ها انجام پذیرفته...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نقل قول نوشته اصلی توسط kianjan نمایش پست ها
    سلام
    به طور کلی GMAT برای بیزینس اسکول ها کاربرد داره و نه برای سایر رشته ها، یعنی بعضی جاها هم GRE و هم GMAT قبول می کنند و معدودی هم فقط جیمت

من به شخصه برای دکتری مارکتینگ مثلا در کانادا جایی ندیدم که این نمرات رو نخواد و حتما جزو پیش نیازهای اپلای بود. مستر رو نمیدونم
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

Junior Member Amir آواتار ها

سلام من سال 2008 مدرک TOEFL PBT با نمره 524 از یکی از موسسات زبان داخل ایران گرفتم اما مدرکم یادمه از یه کشور دیگه چند ماه بعد اومد..با توجه به اینکه الان دیگه مدرکم فاقد اعتباره و قصد اپلای از یکی از دانشگاه های کانادا دارم می خوام دوباره برای TOEFL امتحان بدم و نمره بهتری کسب کنم.. دو تا سئوال:
    1- برای گرفتن اپلای از دانشگاه های کانادا آیا اینکه نوع مدرک PBT باشه یا IBT توی تسریع گرفتن پذیرش با هم فرقی دارند؟
    2- آیا اگه مدرکمو باز از همون موسسه قبلیم بگیرم برای دانشگاه های کانادا قابل قبول هست یا باید حتما از سازمان سنجش یا کشور مجاور مدرکمو اینبار دریافت کنم؟
    3- حد نصاب نمره خوبی که برای گرفتن پذیرش، دانشگاه های کانادا از مدارک PBT و IBT میخوان چنده؟