صفحه 4 از 43 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

پیش فرض پاسخ : IELTS کافیه یا حتما TOEFL میخواد؟

پذیرش رو باید با دانشگاه چک کنی. همه تافل قبول می کنن ولی بعضیا IELTS قبول نمی کنن (حتی تو کانادا)
    سفارت مشکلی نداره

پیش فرض پاسخ : IELTS کافیه یا حتما TOEFL میخواد؟

من تقریباً تمام دانشگاه های کانادا را چک کردم. البته تقریباً یا شاید بهتر باشه بگم اکثر دانشگاه های کانادا، همشون IELTS را قبول میکنن و عمدتاً هم 7 در academic میخوان به غیر از یک چند تا دونشون مثل UWO و بعضی دانشکده های U of T که 8 میخوان.
    برای ویزا اطلاع دقیقی ندارم اما فکر نکنم مشکلی باشه با IELTS.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی (لطفا زود بهم جواب بدین)

توی Queens استاد به من گفت بگو IELTS 7 دارم. همون ibt 101 رو بفرست. بعدا teofl دادم فرستادم براش.

Junior Member

ببین من دوستم که برای western ontario پذیرش گرفته بود پارسال نمره speaking 19 آورده بود دانشگاه بهش پذیرش داد ولی گفت اگه نمرتو به 20 نرسونی رد میکنیمت یعنی این دانشگاهها توی مدارک اداری خیلی سخت گیری میکنن ولی یه نکته اینکه من خودم امسال از waterloo برای PhD پذیرش گرفتم ولی نمره تافلم W: 20, S:19, L:27 , R:28 بود که هم writing هم speaking کم بود. ولی دانشگاه ازم نخواست که دوباره امتحان بدم. استاد میتونه این قضیه رو خیلی راحت بپیچونه مخصوصا اگه بروبیایی داشته باشه. یکی از دوستای منم که الان اونجاست گفت بهم اینو. پس تنها کاری که میتونی بکنی اینه که مخه استادرو بزنی اگه اون بخواد خیلی راحت این مشکل حل میشه. برو رو استاده کار کن.....

0hamed0
    Guest

به نظر من اصلا به مشروط راضی نشو. تا جایی که من بین بچه ها دیدم، خوشبختانه Mcgill جز دانشگاههای خیلی گیر کانادا در مورد زبان نیست و با مذاکره استاد با admission office یا هر چی کاملا قابل حله.

farzam2007
    Guest

پیش فرض پاسخ : مشکل پذیرش مشروط برای نمرۀ TOEFL

سلام دوستان به من پذیرش مشروط دادن ، نمره خود تافلم(pbt ,listening,reading,grammer) خیلی بالاتر از مینیمم دانشگاهه ! ولی نمره writing من 4 از 6 ! و مینیمم دانشگاه 4.5 بوده !
    حالا تو نامه پذیرش اومده که مشروط به اینکه ترم اول درس زبان عمومی رو پاس کنی (ننوشته باید دوباره toefl بدی !! ) حالا من نمیدونم این چجور پذیرشیه و رو ویزا ایا گیر میدن که به خاطر 0.5 نمره writing باید دوباره toefl بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟

mybarca10
    Guest

پیش فرض پاسخ : لطفا در اين مورد راهنمايي كنيد: نمره تافل کمتر از مینیمم

سلام
    اینقد پشته این کاناداییا بد نگین . من تافلم87 بودو کلا بی خیال آلبرتا شده بودم (min دانشکده92 و min دانشگاه88 بود). ولی استادی که منو می خواست مرام گذاشت مخه رییس دانشکده رو زد یه نامه زدن به FGSR زدن کارام ردیف شد. (دستش درد نکنه!!) اگه استاد بخواد و یه نامه نگاری با grad school دانشگاه بکنه راه داره، البته خیلی از استادا این کارو نمی کنن. هر سال چنتا از این موردا داریم.

متا سفانه خیلی سخت می گیرن. به نمره تافل من برای TA گیر دادن 115 از 120 !!! و می گن الان !!! برو دوباره امتحان بده. الان 28 آوریل. تا نمرش بیاد می شه آخر می :'(
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

البته من یادم رفت بگم که این مال آمریکا ست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل پذیرش مشروط برای نمرۀ TOEFL

سلام
    من هم یک مشکل مشابه دارم با وضعیت زیر:
    1.پذیرش مشروط از SFU( در نامه پذیرش و سفارت ذکر شده)
    2.فاند:19000
    3.امتحان مجدد تافل نمره مورد نیاز را آورده.

دانشگاه با پذیرش قطعی موافقت کرده ولی حاضربه صادر کردن یک Offer جدید بدون شرط نیست. این هم قسمتی از پاسخ مسئول این دانشگاه:
    As far as the conditional offer goes please do not be concerned about that, it has never been an issue in the past – in fact we have students from Iran here now that obtained their study visa with the exact same condition on their form that you have. I have been dealing with this process for a couple of admission cycles now and have not run into any problems with the visa being denied because an official document had not yet been received.

همونطور که می دونید سفارت پزیرش شرطی را قبول نمی کنه و من هم این موضوع را به دانشگاه انتقال دادم ولی هیچ مدرک رسمی برای این موضوع ندارم.
    ممنون میشم اگر کسی من را راهنمایی کنه.