صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 427 , از مجموع 427

موضوع: نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Muhammad13 نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر
    من کارشناسی مهندسی مکانیک خوندم با معدل 14/71 از دانشگاه صنعتی بابل کارشناسی ارشد MBA با گرایش بازاریابی با معدل 16/91 خوندم و هشت سال سابقه کار با عنوان مسئول امور اداری دارم
    GRE نمره کوانت 159 وربال 141 گرفتم
    برای پذیرش در مقطع دکتری در گرایش بازاریابی با شانس اخذ فاند لطفا مرا راهنمایی کنید
    می توانید سایت دانشگاههایی که این رشته را ارایه میدهند مرور کنید تا اظلاعات اولیه را به دست اورید. در هر حال به ویژه اگر گپ تحصیلی بعد از مقطع ارشد داشته باشید امکان پذیرش دکتری بسیار سخت تر میشود. ضمن اینکه بسیاری از دانشگاهها و کالجها اصولا برای رشته های پرطرفداری نظیر MBA , و مارکتینگ شهریه بالاتری داشته و فاند بالایی هم وجود ندارد یا بسیار رقابتی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم
    عزیزان برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا شما مدرک آیلتس و یا تافل رو پیشنهاد میفرمایید؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم
    عزیزان برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا شما مدرک آیلتس و یا تافل رو پیشنهاد میفرمایید؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    آیلتس نرم دانشگاهها برای ارزیابی زبان در کاناداست اما تافل را هم می توانید ارایه کنید و موردی ندارد. اینکه کدام را انتخاب کنید تصمیمی شخصی و وابسته به مهارتهای شما در هریک از این دو آزمون مثل گذراندن دوره یا آزمونهای قبلی هر یک از این دو آپشن ، هزینه و زمان و دسترسی به تست ها و نظایر آنست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    نمره تافل من 97 شد (ریدینگ 29و لیسنینگ 24و اسپیک 23و رایت 21) برای دانشگاه تورنتو اورال 93 و رایت و لیسن حداقل 22 میخواد. الان که رایتم 21 هست به نظرتون چیکار میتونم بکنم! استاد فقط بهم گفته برای مسایل پذیرشت من وقت ندارم پیگیری کنم و هر حرفی هست با graduate office در میون بذار! به نظرتون به graduate office ایمیل بزنم تاثیر داره؟!
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام دوستان من سابقه مدیریتی 4ساله تو شرکت خودم رو تو چین دارم واسه همین میخوام MBA بخونم.چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنین و همش مربوط به تاپبک هست.
    1- از بین GRE و GMAt کدوم یکیش آسونتره به نسبت.مخصوصا قسمت verbal
    2-هر کدوم از این امتحانات چه بخشهایی دارن و کلا سیستم چطوریه من هیچ اطلاعاتی ندارم.
    3-به نظر شما برا دانشگاهی که جفت تست ها رو قبول میکنه فرقی میکته کدوم یکی رو بدیم؟GRE,GMAT?
    من الان مقیم کانادا هستم و تافل 102 دارم و میخوام همین دورو بر اپلای کنم.
    واقعا موندم کدوم رو شروع کنم.ریاضیاتم بد نیست. از قسمت verbal میترسم.

Junior Member

سلام من برای MBA میخوام اقدام کنم و فقط IELTS 7.0 دارم. آیا میتونم پذیرش بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

سلام. سوالی داشتم، در مرحله ثبت نام برای دانشگاه اگر مدرک زبان ما منقضی شده باشه، باید دوباره آزمون بدیم یا نه نیازی نیست؟