صفحه 433 از 502 نخستنخست ... 333383423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442443483 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,321 تا 4,330 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

پذیرش من برای دکترا با فاند به عنوان RA هستش و در نامه پذیرش درباره زمان حضورم در دانشگاه نوشته شده
    our preferred date is 1st February 2017
    با توجه به اینکه قرار سفارت من 8 ژانویه هست و احتمال بسیار زیاد تا فوریه ویزام آماده نمیشه، آیا این نکته منفی تلقی میشه و باعث رد در خواست من میشه ؟

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط arminheim نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان صبور،
    امروز با درخواست ویزای من موافقت شد و باید برای ویزای نوع D اقدام کنم، لطفا راهنمایی کنید که برای تحویل فرم و پاسپورت آیا باید وقت بگیرم از سفارت یا فقط فرم و عکس و بیمه رو آماده کنم ببرم به سفارت تحویل بدم؟
    خوده سفارت باهاتون تماس ميگيره، كي مداركتونو تحويل دادين براي درخواست ويزا

Junior Member

من 30 فروردین مدارکم و تحویل دادم، توی مرداد یه نقصی خوردم و اول مهر هم یه نقصی دیگه، که سریع براشون ارسال کردم
    ولی توی نامه ای که از اتریش بهم زدن و گفتن که با ویزات موافقت شده ، گفته که این مدارک رو ( پاسپورت و فرم و عکس و بیمه ) ببرید سفارت تا ویزاتون رو دریافت کنید.
    حالا من چون باید به این ترم برسم و نمیخوام به تعطیلات ژانویه سفارت بخورم، نمیدونم یک شنبه مدارک رو ببرم تحویل بدم یا باید وقت بگیرم یا وایسم تا باهام تماس بگیرن.

Junior Member

البته ایمیل از این آدرس
    Nur.SAFA@bmeia.gv.at

که فکر میکنم مربوط به خود سفارت اتریش در تهران باشه به من رسیده

نقل قول نوشته اصلی توسط arminheim نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان صبور،
    امروز با درخواست ویزای من موافقت شد و باید برای ویزای نوع D اقدام کنم، لطفا راهنمایی کنید که برای تحویل فرم و پاسپورت آیا باید وقت بگیرم از سفارت یا فقط فرم و عکس و بیمه رو آماده کنم ببرم به سفارت تحویل بدم؟
    سلام. تبریک میگم بهتون. نیازی به گرفتن وقت نیست. چه برای تحویل مدارک ویزا و چه بعدا که ویزاتون آماده شد و بهتون خبر میدن برای بازپس گرفتن پاسپورتتون، میتونید بدون وقت قبلی به سفارت مراجعه کنید.

با سلام خدمت همراهان گرانقدر
    من ازدانشگاه براي Feb 2017 پذيرش گرفتم.و وقت مصاحبه ام براي أخذ ويزاي دانشجويي 23january هست كه با توجه به طولاني بودن پروسه أخذ ويزا با تاخير ميرسم. ميتونم برم اونجا و مثلا براي ترم may ثبت نام كنم؟
    واينكه من ترجمه مداركم رو به انگليسي دارم بجز تمكين مالي وسوء پيشينه. توسايت زده بود كه همه مدارك بايد به آلماني ترجمه بشه. ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرمايين كه همه رو به آلماني ترجمه كنم يا انگليسي هم قابل قبوله.

Junior Member

سلام
    من یک ماه از تحویل مدارکم به سفارت گذشته بنظرتون ایمیل بزنم به مگیسترات یا بذارم طبق روال کارشونو انجام بدن؟!
    و با توجه به اینکه مقصدم گرتس هست٬ باید به مگیسترات گرتس میل بدم؟ چی باید بنویسم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shelly1988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همراهان گرانقدر
    من ازدانشگاه براي Feb 2017 پذيرش گرفتم.و وقت مصاحبه ام براي أخذ ويزاي دانشجويي 23january هست كه با توجه به طولاني بودن پروسه أخذ ويزا با تاخير ميرسم. ميتونم برم اونجا و مثلا براي ترم may ثبت نام كنم؟
    واينكه من ترجمه مداركم رو به انگليسي دارم بجز تمكين مالي وسوء پيشينه. توسايت زده بود كه همه مدارك بايد به آلماني ترجمه بشه. ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرمايين كه همه رو به آلماني ترجمه كنم يا انگليسي هم قابل قبوله.
    سلام، معمولا پذيرش ها از تاريخ شرو١ سال اعتبار دارن و تا ١ سال فرصت دارين خودتونو معرفي كنين، و مدارك همه به زبان الماني بايد توحمه بشه، غير از تمكن مالي كه انكليسي قبول است، تمام مدارك يعني شناسنامه و سو پيشينه و مدارك تاهل همه بعده ترجمه بايد به تاييد سفارت برسه.

Junior Member

دوستان سلام این ایمیل برای من اومده ۲ روز پیش:

Für die weitere Bearbeitung Ihres Antrages auf Erteilung eines Aufenthaltstitels vom 28.6.2016 benötigen wir noch Unterlagen.

Bitte reichen Sie diese bis zum 21.12.2016 nach.

· Nachweis eines gesicherten Lebensunterhaltes entsprechend der ASVG-Richtsätze
    · Kontoauszüge von Ihnen seit 22.06.2016 bis heute Ihres Bankkontos
    · Nachweis hinsichtlich der Herkunft der Geldmittel, die am 21.06.2016 auf Ihr Konto gebucht worden sind, z.B. Einzahlungsbuchungen, Zahlungsanweisungen, Kontoauszüge des damit belasteten Kontos, etc.
    · Beschäftigungsnachweis von Ihren Eltern (und/oder sonstigen Sponsoren) aus unselbstständiger und bzw. oder selbstständiger Erwerbstätigkeit (Arbeitsvertrag inkl. der letzten 6 Gehaltszettel und Nachweis über die Auszahlung bzw. Gewerbeberechtigung inklusive letzter Steuerbescheid)
    · Oder Nachweis über sonstige Einkünfte
    تمام مدارک به زبان انگلیسی ترجمه شده از قبل دارم که شامل فروش ملک و میتونه نشون بده که این پول از همون فروش ملک هستش واجاره نامه یه ملک دیگه که به نامم هست که ماهیانه ۲۲۰۰۰۰۰ هزار تومان اجاره دادم ، میخواستم ببینم همین ترجمه انگلیسی کافیه یا باید به المانی باشه حتما چون به من تا ۲۱-۱۲-۲۰۱۶ وقت دادن مدارکو بفرستم فرصت نمیشه ترجمه المانی کنم و اینکه من خودم اسپانسر خودم هستم و هزینه هامو خودم میدم این واسه چی از من فیش حقوقی پدر و مادر یا اسپانسرمو خواسته؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام ممنون از پاسختون
    اينكه ميفرماييد به تاييد سفارت برسه يعني قبل از روزي كه خودشون تعيين كردن بايد ببرم؟
    آيا مدارك تحصيلي هم بايد ترجمه كنم؟ چون توليست مدارك برا ويزا دانشجويي اشاره اي نكرده بود. فقط نامه پذيرش رو ميخواست. من مدركم رو از فيليپين گرفتم. نميدونم سفارت اينجا تاييد ميكنه يانه؟