صفحه 251 از 502 نخستنخست ... 151201241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261301351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Banned

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط beigzadeh نمایش پست ها
    پذیرش من برای فوق لیسانس از FH technikum Wien هست و مقطعش بالاتر از مقطعیه که تو ایران خوندم. عرض بنده اینه که اصولا به FH ها ارز میده ایران...؟
    اگه اسم اون فاخ هوف شوله داخل دانشگاه و موسسات و ... مورد قبول وزارت علوم باشه بله می تونید دریافت کنید ولی متاسفانه بنده نمی دونم از کجا می تونید چک کنید که مورد قبولشون هست یا خیر.

Banned

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarja1991 نمایش پست ها
    سلام دوستانم . شرایطم اینه : من هنوز پذیرش دانشگاه ندارم ولی تقریبا اطمینان دارم که پذیرش دانشگاه رو میگیرم البته برای فقط یک ترم ؛ترم اول؛ که باید اونرو در لوئبن اتریش درس بخونم و ترمهای بعدی رو در آلمان و اوکراین بخونم. حالا سوالی که دارم اینه که : برای یک ترم آیا بازم باید تمکن مالی 10000 یورو داشته باشم یا نه؟ و اینکه بعد از گرفتن ویزا این مبلغ رو اگه بردارم مشکلی از لحاظ قانونی برام پیش نمیاد بخصوص توی اتریش ایراد نمیگیرن؟
    یعنی دانشگاه صرفا برای یک ترم اجازه تحصیل بهتون میده در لئوبن؟ شما erasmus هستید؟
    اگه شرایط بالا رو ندارید باید پولتون رو همون معادل 10.000 یورو ارائه کنید
    بله می تونین بعد از گرفتن ویزا بردارید و حتی در بسیاری از موارد قبلش هم برداشتند و مشکلی پیش نیومده ولی شما بعد از اومدن به اتریش باید حساب در اینجا باز کنید و مبلغی که اداره اقامت ازتون می خواد که حدود همین 10.000 تا هست رو بهشون نشون بدید تو حسابتون دارید ( خیلی از دوستان اینجا قرض می کنند و بعد از گرفتن پرینت موجودی برش می گردونند )

Member
    رشته و دانشگاه
    FH Teknikum Wien inteligent transport systems

دوستان سلام چند تا سوال دارم
    1-بعد از گرفتن پرینت تمکن مالی و همچنین گردش حساب سه ماهه (قبل از گرفتن ویزا) میتونم پول را از حساب بر دارم؟
    2-بعد از ورود به اتریش و به جهت تبدیل ویزای سه ماهه به کارت اقامت یک ساله چه مبلغی باید در بانک اتریش داشته باشم و به شهرداری وین نشان دهم؟
    3-آیا بعد از گرفتن کارت اقامت یکساله می شود دوباره حساب را خالی کرد یا بانک ماهیانه مبالغی را آزاد می کند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معدن - باهنر، Sustainable Mining and Remediation Management - TU Bergakademie Freiberg

پس میشه برداشت ممنونم. نه ERASMUS نیست ولی تو سه تا دانشگاه باید بخونم امیدوارم بتونم از پس جابجا شدنهاش بربیام. ERASMUS هزینه برتره.
    شما خودتون که رفتین اتریش اونجا قرض گرفتین 10.000تا رو یا بعدن از ایران انتقال دادین؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarja1991 نمایش پست ها
    پس میشه برداشت ممنونم. نه ERASMUS نیست ولی تو سه تا دانشگاه باید بخونم امیدوارم بتونم از پس جابجا شدنهاش بربیام. ERASMUS هزینه برتره.
    شما خودتون که رفتین اتریش اونجا قرض گرفتین 10.000تا رو یا بعدن از ایران انتقال دادین؟
    من هم یه مقداریش رو قرض کردم و همون لحظه رفتیم بانک با دوستم ریخت به حسابم ، مانده حساب گرفتم و دوباره برداشتم همون موقع بهش دادم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط beigzadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام چند تا سوال دارم
    1-بعد از گرفتن پرینت تمکن مالی و همچنین گردش حساب سه ماهه (قبل از گرفتن ویزا) میتونم پول را از حساب بر دارم؟
    2-بعد از ورود به اتریش و به جهت تبدیل ویزای سه ماهه به کارت اقامت یک ساله چه مبلغی باید در بانک اتریش داشته باشم و به شهرداری وین نشان دهم؟
    3-آیا بعد از گرفتن کارت اقامت یکساله می شود دوباره حساب را خالی کرد یا بانک ماهیانه مبالغی را آزاد می کند؟
    1. میشه ولی اکثرا بانک ها می گن از سفارت زنگ میزنند چک می کنند که من تا حالا چند بار قضیه گرفتن تمکن و خالی کردن حساب رو داشتم و هیچ وقت هم مشکلی پیش نیومده 2.
    2. این رو وقتی مراجعه می کنید برای گرفتن فرم اقامت در اداره اقامت بهتون می گن ولی معمولا چیزی حدود 10.000 تا هست
    3. بعد از گرفتن کارت می تونید حساب رو کلا خالی کنید.

من هیچکدام از مطالب قبلی رو نخونده ام.
    لطفا منو راهنمایی کنید: برای گرفتن ویزای دانشجویی اتریش از آلمان میخوام اقدام کنم. باید چکار کنم؟ من الان آلمانم.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    لطفا منو راهنمایی کنید: برای گرفتن ویزای دانشجویی اتریش از آلمان میخوام اقدام کنم. باید چکار کنم؟ من الان آلمانم.
    فکر کنم باید از طریق سفارت اتریش در المان اقدام کنید چون باید درخواست اقامت بدید.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    اگه مثلا پذیرشتون از وین هیچی تروتمیز یه بلیط obb میگیرید میرید ma35 و مدارک و تحویل میدین و منتظر میشید تا با اقامتتون موافقت بشه.
    سفارت زمانی که ما دسترسی به اداره اقامت اون کشور نداریم مثلا وقتی که ایرانیم و نمیتونیم و از طرسق سفارت کارامونو انجام میدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamakbari نمایش پست ها
    اگه مثلا پذیرشتون از وین هیچی تروتمیز یه بلیط obb میگیرید میرید ma35 و مدارک و تحویل میدین و منتظر میشید تا با اقامتتون موافقت بشه.
    سفارت زمانی که ما دسترسی به اداره اقامت اون کشور نداریم مثلا وقتی که ایرانیم و نمیتونیم و از طرسق سفارت کارامونو انجام میدیم.
    از دانشگاه وین پذیرش دارم. باید برم وین؟ چه مدارکی باید ببرم؟