صفحه 7 از 502 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش

سلام

ممنون میشم از دوستان که پست 39# رو جواب بدن که جواب دوستمون mojtaba_lg هم داده بشه.

mojtaba_lg عزیز شما غیر از F بقیه رو نوشتی ؟

با تشکر
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم از دوستان که پست 39# رو جواب بدن که جواب دوستمون mojtaba_lg هم داده بشه.

mojtaba_lg عزیز شما غیر از F بقیه رو نوشتی ؟

با تشکر
    من الان کپی فرم خودم رو دیدم.تو قسمت F هیچی ننوشتم.خالی گذاشتم و ایادیهم نگرفتند.فکر نکنم چیزی لازم باشه بنویسیم

سلام

از تمام توضیحاتت Schmetter ممنونم خیلی لطف کردی اما شما صفحه سوم رو فکر کنم یادت رفت بزاری (نسخه آلمانی)
    خیلی از سوالاتم رو جواب دادین ولی هنوز من یه چندتایی ابهام دارم ممنون میشم کمک کنید.

1 - در قسمت C. Familienangehörige - Family member گزینه دومی رو باید بزنم، درسته ؟

2 - در مورد قسمت D. Derzeitiger Wohnsitz - Current Place of residence آدرس محل سکونت ایران رو بنویسم، درسته ؟

3 - در قسمت E. (Beabsichtigter) Wohnsitz - (Intended) place of residence آدرس خوابگاه اجاره شده رو مینویسم، درسته ؟

4 - در قسمت F. In Österreich verfügbare eigene Mittel zur Sicherung des Lebensunterhaltes für die Dauer des Aufenthaltes Please specify your means of subsistence sufficient to support you during your stay in Austria چی باید بنویسم ؟ در مورد ساپورت مالی ، همون قسمت اولش رو میگم با قسمت بعدی که در مورد مشخصات فرد ساپورت کننده در اتریش هست رو کاری ندارم، خالی میمونه

5 - در مورد قسمت G. Daten einer in Österreich alle Risken abdeckenden Krankenversicherung für die Dauer des Aufenthaltes - Details of your health insurance covering all risks in Austria for the duration of your stay خوب چه مشخصات بیمه ای باید بنویسم ؟ . چون بیمه رو باید در زمان ویزا شنگن بدم

6 - در مورد قسمت I. Integrationsvereinbarung - Integration Agreement کدام گزینه رو باید تیک بزنم ؟ اصلا" باید اینجارو پر کنم ؟

با تشکر و سپاس فراوان

میلاد
    1- قسمت C اگه با همسرتون هستید اولی و اگه تنها هستید دومی رو علامت بزنید.
    2- قسمت D مشخصات محل سکونت فعلی در ایران
    3-قسمت E نشانی محل سکونت در اتریش ( خوابگاه)
    4- قسمت F من خالی گذاشتم
    5- قسمت G خالی باشه
    6- قسمت I گزینه دوم

اینقدر هم وسواس به خرج ندید .اگه روز مصاحبه هر ایرادی داشته باشه آفیسر همون موقع فرم رو میده اصلاح کنید

من فارسی ایمیل زدم به سفارت گفتم فلانی هستم و وقت برای دادن مدارکم میخوام
    هنوز خبری نشده
    چقدر طول میکشه آخه یه ایمیل به من بزنن؟
    متن خاصی باید مینوشتم؟

من از سرزمین آه آمده ام، سرزمین اندوه های بسیار

رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط bmirzaee3000 نمایش پست ها
    هنوز خبری نشده
    متن خاصی باید مینوشتم؟
    نه متن خاصی نمیخواد اما باید بگم فوق العاده بی نظمن بین ساعت هایی که برای گرفتن ویزا گفته ایمیل بزنین (چنین اتفاقی که بهم جواب ندن برام افتاد .... تا یک هفته هم خبرب نشد) همین فردا صبح دوباره بین ساعت 8:30 تا 9:30 دوباره ایمیل بزن.
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نه متن خاصی نمیخواد اما باید بگم فوق العاده بی نظمن بین ساعت هایی که برای گرفتن ویزا گفته ایمیل بزنین (چنین اتفاقی که بهم جواب ندن برام افتاد .... تا یک هفته هم خبرب نشد) همین فردا صبح دوباره بین ساعت 8:30 تا 9:30 دوباره ایمیل بزن.
    Ach so!
    پس ایمیلایی که تو ساعات دیگه باشه رو جواب نمیدن
    مرسی از راهنمایی

من از سرزمین آه آمده ام، سرزمین اندوه های بسیار

رشته و دانشگاه
    TUWien

Ach so!
    پس ایمیلایی که تو ساعات دیگه باشه رو جواب نمیدن
    مرسی از راهنمایی
    نه دوست من، نگفتم که در غیر اون ساعات جواب نمیدن، تا الان فکر کنم 4 بار وقت گرفت که یکبارش رو 8 شب ایمیل زدم و صبح جواب داد ولی یه بار هم نزدیک 1 هفته گذشت و جواب هم ندادن آخر سر (اولین بار که فکر میکردم باید منتظر باشم) که دوباره ایمیل زدم.

منظور ابن بود که خیلی بی نظمن و اگر دید 2 روز گذشت و خبری نشد دوباره ایمیل بزن ( اگر گفتم بین اون ساعات تجربه خودم بود )

سلام میلاد عزیز
    من تقریبا فرم پر کردم ب جز قسمته بیمه و F و قسمت I با مشورته معلمه آلمانیم گزینه دوم زدم چون میخام بیشتر از 12 ماه باشم دیگه...امروز هم ب سفارت زنگ زدم گفت بیمه لازم نیست و تمکن مالی هم یک ماه اعتبار داره ولی ی جورایی با شک گفت...ب هر حال من ب گفته شما تا دو روزمونده ب سفرت صبر میکنم ک مشکلی پیش نیاد

هنوز خبری نشده
    متن خاصی باید مینوشتم؟
    متاسفاه سفارت توسیستم وقت یک کم بی نظمه.روزی که من رفتم سفارت و واسه اینکه اسم تو لیست نبود به مشکل خوردم آقای رمضانی غر و لند میکرد که هر وقت نوبته خانم فلانی میشه که وقت بده ما از این مشکل ها پیدا میکنیم. اگه به جمعه و شنبه نخوره که سفارت تعطیله باید سریع جواب بدند.به قول آقا میلاد بعد از 2 روز دوباره ایمیل بزنید.شاید سرشون شلوغ باشه یادشون بره جواب بدند.من که ایمیل زدم یک ساعت بعد بهم جواب دادند

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

دوستان هر کس تمام صفحات رو کامل کرد هم درخواست ویزای دانشجویی و هم درخواست ویزای نوع D برای من بفرسته که در پست اول قرار بدم

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود