صفحه 43 از 502 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش

یه مشکلی پیش اومده...
    ما حدود 2 هفته برای اومدن جواب عدم سوپیشینه پیش بینی کرده بودیم ولی الان بعد از 5 روز جواب اومده!!!! تاریخ صدورش 3 روز از روزی که وقت سفارت داریم کمتره!!! نمیدونم ایراد میگیرن یا نه؟؟؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید...

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_amin نمایش پست ها
    یه مشکلی پیش اومده...
    ما حدود 2 هفته برای اومدن جواب عدم سوپیشینه پیش بینی کرده بودیم ولی الان بعد از 5 روز جواب اومده!!!! تاریخ صدورش 3 روز از روزی که وقت سفارت داریم کمتره!!! نمیدونم ایراد میگیرن یا نه؟؟؟
    خواهش میکنم راهنمایی کنید...
    تا یکماه اعتبار داره و هیچ ایرادی نمیگیرن ........

موفق باشی
    میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

سلام بچه ها یه سوال

برای گرفتن اصل پذیرش در مقطع لیسانس باید کل شهریه رو پرداخت کنم؟ یا به عبارتی برای اقدام کردن برای ویزا باید شهریه دانشگاه رو داده باشم؟
    اگه سوالم عجیبه ببخشید چون یه سری کشورها این جوری هستند.

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال

برای گرفتن اصل پذیرش در مقطع لیسانس باید کل شهریه رو پرداخت کنم؟ یا به عبارتی برای اقدام کردن برای ویزا باید شهریه دانشگاه رو داده باشم؟
    اگه سوالم عجیبه ببخشید چون یه سری کشورها این جوری هستند.

مرسی
    دوست عزیز لازم نیست.در ضمن سوالتون رو در تاپیک مربوطه بپرسید

سلام به همگی , یه سوال داشتم اینکه بنده الان 2 ماهی منتظر ویزا هستم و از اون طرف خوابگاه را از اول فوریه رزرو کرده بودم .
    می خوام ببینم الان مجبورم که پول این ما ه رابدم یا میشه کار دیگه ای کرد که واسه پروسه ویزا هم مشکلی پیش نیاد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohseni65 نمایش پست ها
    سلام به همگی , یه سوال داشتم اینکه بنده الان 2 ماهی منتظر ویزا هستم و از اون طرف خوابگاه را از اول فوریه رزرو کرده بودم .
    می خوام ببینم الان مجبورم که پول این ما ه رابدم یا میشه کار دیگه ای کرد که واسه پروسه ویزا هم مشکلی پیش نیاد ؟
    شما باید خودتون یه نفر رو پیدا کنید (تو نیازمندیهای ایرانیان در اتریش در ف ی س ب و ک اصلاعیه بدید) که این یک ماه یا هر چند ماه که دیرتر می رید رو به شخص مذکور اجاره بدید....و همزمان به oead میل بزنید که مثلا ماه فوریه رو نمی یایید و ازشون بخواهید که جای شما رو به شخص مذکور که مشخصاتش رو در ایمیل آورده اید بدهند و ایشون هم باید بره خودش پول پیش 750 یورو جداگانه واریز کنه و اجاره رو به ازای ماهایی که به جای شما می مونه به oead بپردازه و شما نیز به هر حال باید به ازای ماهایی که دیرتر میرید 18 یورو ماهیانه بدید چه برید چه نرید

Junior Member

سلام دوستان راستش من بعد از گذشت 120 روز نامه ریجکتم رودریافت کردم و ریجکت شدنم بعه علت انتخاب اشتباه انتخاب کردن گزینه روی فرم بود میخاستم ببینم ایا دوستان راه حلی یا پیشنهادی دارید ممنون میشم داهنمایی کنید من باید چیکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان راستش من بعد از گذشت 120 روز نامه ریجکتم رودریافت کردم و ریجکت شدنم بعه علت انتخاب اشتباه انتخاب کردن گزینه روی فرم بود میخاستم ببینم ایا دوستان راه حلی یا پیشنهادی دارید ممنون میشم داهنمایی کنید من باید چیکار کنم
    با در خواست اقامت شما در اتریش موافقت نشده؟!!!اگه این طوره یک نامه بنویس و توضیح بده که سهوا تاکید من سهوا اشتباه در پر کردن فرم داشتی و دوباره تقاضا بده.

Junior Member

ش
    نقل قول نوشته اصلی توسط EINDERUNG نمایش پست ها
    با در خواست اقامت شما در اتریش موافقت نشده؟!!!اگه این طوره یک نامه بنویس و توضیح بده که سهوا تاکید من سهوا اشتباه در پر کردن فرم داشتی و دوباره تقاضا بده.
    بله متاسفانه موافقت نشده و علتش رو كه جويا شدم از مسول پروندم گفتن كه گزينه اشتباه علامت زدم و من يه ايميل زدم بهشون و توضيح دادم ولي بعد از يه هفته هنوز جواب ندادن نميدونم ديگه بايد چيكار كنم .... ممكنه دوستان بهم كمك كنيد كه بايد چيكار كنم كسي هست كه شرايط من واسش پيش اومده باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EINDERUNG نمایش پست ها
    شما باید خودتون یه نفر رو پیدا کنید (تو نیازمندیهای ایرانیان در اتریش در ف ی س ب و ک اصلاعیه بدید) که این یک ماه یا هر چند ماه که دیرتر می رید رو به شخص مذکور اجاره بدید....و همزمان به oead میل بزنید که مثلا ماه فوریه رو نمی یایید و ازشون بخواهید که جای شما رو به شخص مذکور که مشخصاتش رو در ایمیل آورده اید بدهند و ایشون هم باید بره خودش پول پیش 750 یورو جداگانه واریز کنه و اجاره رو به ازای ماهایی که به جای شما می مونه به oead بپردازه و شما نیز به هر حال باید به ازای ماهایی که دیرتر میرید 18 یورو ماهیانه بدید چه برید چه نرید
    خیلی ممنون از جوابتون , فقط یه چیزی که چند روز وقت دارم برای این کار , تا چندم ماه ؟