صفحه 477 از 502 نخستنخست ... 377427467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,761 تا 4,770 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

کاربران گرامی

این موضوع جهت بحث و تبادل نظر در خصوص درخواست ویزا قبل از اقدام میباشد. لطفا هر گونه تبادل نظر در خصوص مراحل بعد از درخواست را در موضوع "

با تشکر
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

با سلام خدمت متقاضیان عزیز ، میخواستم در مورد بیمه مورد تایید سفارت یه چندتا نکته بگم که شاید در جریان نباشید.بیمه هایی که شما قرارداد میبندید با شرکتهای بیمه به هیچ وجه نباید کنسل کنید.اگه قراردادی رو امضا میکنید چشم بسته به صرف اینکه فقط ویزا بگیرید امضا نکنید.شما نمیدونید تو هر خط و بند قرارداد چه نکاتی هست.پس بخونید اگه نه بدید دارالترجمه بعد امضا کنید.نکته بعد اینکه به هیچ وجه ۳ ماه یا ۶ ماه بعد یا حتی یکسال بعد کنسل نکنید.شما با مگیسترات به مشکل میخورید.دیگه ویزا بهتون تعلق نمیگیره.این جزو قانون جدیده تا ۳ سال باید بیمه باشید.ضمنا شرکتهای بیمه ای که دلالهای بیمه در ایران بازاریابی میکنن بسیار مشکل دارند.از جمله جنرالی ، یونیکا....یک بیمه مرکزی اتریش که مگیسترات هم زیر مجموعه اون هست بیمه وینر اشتتیشه هست.Wiener Städtische

Junior Member

قراردادهای بیمه که با این شرکتهای بیمه که خیلی تعهد کاری ندارن وقتی میبندید هزارتا مشکل ایجاد میشه و اون ها هم باعث نقصی در بیمه و عدم تایید سفارت و درخواست مجدد میشه.من این ها رو هر روز دارم به چشم میبینم که چقدر بچه ها ویزاهاشون داره ریجکت میشه چه ایران چه مگیسترات اینجا بعد از اینکه میان. پس لطفا آگاهانه قرارداد بیمه ببندید.یکی از شروطی که توی اون قراردادها هست عدم فسخ قرارداده.....

نقل قول نوشته اصلی توسط asalashill نمایش پست ها
    قراردادهای بیمه که با این شرکتهای بیمه که خیلی تعهد کاری ندارن وقتی میبندید هزارتا مشکل ایجاد میشه و اون ها هم باعث نقصی در بیمه و عدم تایید سفارت و درخواست مجدد میشه.من این ها رو هر روز دارم به چشم میبینم که چقدر بچه ها ویزاهاشون داره ریجکت میشه چه ایران چه مگیسترات اینجا بعد از اینکه میان. پس لطفا آگاهانه قرارداد بیمه ببندید.یکی از شروطی که توی اون قراردادها هست عدم فسخ قرارداده.....
    من واقعا متوجه نشدم
    در دو مرحله باید بیمه بگیریم؟
    اولین بار زمانیکه تازه مدارک مون رو تحویل میدیم
    دفعه دوم زمانیکه مورد تایید قرار گرفتیم و پاسپورت مون رو میبریم واسه درخواست ویزا

یه جایی تو این پست خوندم بیمه مسافرتی یکساله بانک سامان گرفتن دوستان

برای توضیح اینکه فقط پذیرش اوکی شده الان و اقدام اولیه گرفتن وقت سفارت
    الان دقیقا باید چیکار کنم در مورد بیمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    اگر همین امروز مدارکتون رو بدید، قطعن تا قبل از ماه مارس ویزاتون میاد. منتها مشکل اصلی اینه که سفارت ممکنه بهتون به این زودی وقت نده.
    با سفارت مکاتبه کنید و نامه ی استاد رو براشون بفرستید ببینید بهتون زودتر وقت میدن؟

ممنون از راهنماییتون. حتما از استاد هم کمک میگیریم. تا زودتر وقت بهم بدن.
    ولی یه خرده در مرحله مدارکم گیر افتادم.
    یه سوال دیگه. دارالترجمه میبایست به شکل جدا جدا برای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد، مهر دادگستریو بگیره؟ در اینصورت سفارت هم اونهارو جداگونه پانچ 40 یورویی میکنه؟
    ویرایش توسط Red_Green_Blue : December 5th, 2017 در ساعت 01:26 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetube2003 نمایش پست ها
    من واقعا متوجه نشدم
    در دو مرحله باید بیمه بگیریم؟
    اولین بار زمانیکه تازه مدارک مون رو تحویل میدیم
    دفعه دوم زمانیکه مورد تایید قرار گرفتیم و پاسپورت مون رو میبریم واسه درخواست ویزا

یه جایی تو این پست خوندم بیمه مسافرتی یکساله بانک سامان گرفتن دوستان

برای توضیح اینکه فقط پذیرش اوکی شده الان و اقدام اولیه گرفتن وقت سفارت
    الان دقیقا باید چیکار کنم در مورد بیمه
    بله.یک مرحله قبل از ورود به اتریش هست که باید بیمه مورد تایید سفارت رو بگیرید.یک مرنله هم وقتی تشریف آوردید اینجا بیمه دانشجویی.

بله.یک مرحله قبل از ورود به اتریش هست که باید بیمه مورد تایید سفارت رو بگیرید.یک مرنله هم وقتی تشریف آوردید اینجا بیمه دانشجویی.
    بعضی ها نوشنن بیمه یکساله بانک سامان، بعضی ها از بیمه سه ساله اتریشی صحبت میکنن.
    در صفحه اول نوشنه بیمه اما بعد از اومذن جواب

من کل فروم رو خوندم و تو سایت های مختلف هم گشتم.
    هر روز یه داستان جدید پیش میاد واسه ویزا !
    یه بار میگن ساپورتر نمیخواد یه بار میگن میخواد
    یه بار میگن وقت سفارت باز هست و ایمیل بزنید یه بار میگن نه بسته هست و فعلا وقت نمیدن
    کس هست که اطلاعات دقیق و تمام مراحل بروز شده رو بدونه
    تقریبا نا امید شدم از اتریش با این وضع اطلاعات
    الان پذیرش دارم اما واقعا نمیدونم واسه ویز باید چیکار کنم
    همه مدارکم هم جور هست ولی هر روز یه چیزی میشنوم سفارتم که نه جواب میده و نه ساییتشو درست آپدیت میکنه

میشه خواهش کنم اگه کسی آخرین اطلاعات در خصوص دریافت ویزای دانشجویی رو داره اینجا ذکر کنه

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrzeinali نمایش پست ها
    من کل فروم رو خوندم و تو سایت های مختلف هم گشتم.
    هر روز یه داستان جدید پیش میاد واسه ویزا !
    یه بار میگن ساپورتر نمیخواد یه بار میگن میخواد
    یه بار میگن وقت سفارت باز هست و ایمیل بزنید یه بار میگن نه بسته هست و فعلا وقت نمیدن
    کس هست که اطلاعات دقیق و تمام مراحل بروز شده رو بدونه
    تقریبا نا امید شدم از اتریش با این وضع اطلاعات
    الان پذیرش دارم اما واقعا نمیدونم واسه ویز باید چیکار کنم
    همه مدارکم هم جور هست ولی هر روز یه چیزی میشنوم سفارتم که نه جواب میده و نه ساییتشو درست آپدیت میکنه

میشه خواهش کنم اگه کسی آخرین اطلاعات در خصوص دریافت ویزای دانشجویی رو داره اینجا ذکر کنه

ممنونم
    دردود.ببینید این مطلب که میفرمایید کاملا درست است.چون سفارت اتریش یک سری مسئولیتهایی داره که باید فرمایشات دولت جدید و سفیر جدید و قوانین جدید رو انتقال بره.این که شما میبینید کارمندهای سفارت و حتی سر کنسولگر از شما چیزهای جدیدی هر روز میخواد به این دلیل هست که اتفاقات داخل کشوری سبب اون مسائل میشه.مثلا ورود مهاجر و پناهنده زیاد شد اینها قوانین ورود به کشور رو سخت تر کردند.اینجا روند تحصیل در مقطع زمانی تعیین شده خیلی طولانی شد اینها دیدن برای اینکه بچه ها زودتر زبان رو تموم کنن باید گرون کنن.روند درخواست پناهندگی دانشجوها زیاد شد اومدن یک بیمه ای به اسم بیمه درمانی جدید وارد دستور کار کردن که بسیار گرون هست و کشی به خاطر پول دیگه نره پناهنده بشه.... و خیلی چیزهای دیگه

دردود.ببینید این مطلب که میفرمایید کاملا درست است.چون سفارت اتریش یک سری مسئولیتهایی داره که باید فرمایشات دولت جدید و سفیر جدید و قوانین جدید رو انتقال بره.این که شما میبینید کارمندهای سفارت و حتی سر کنسولگر از شما چیزهای جدیدی هر روز میخواد به این دلیل هست که اتفاقات داخل کشوری سبب اون مسائل میشه.مثلا ورود مهاجر و پناهنده زیاد شد اینها قوانین ورود به کشور رو سخت تر کردند.اینجا روند تحصیل در مقطع زمانی تعیین شده خیلی طولانی شد اینها دیدن برای اینکه بچه ها زودتر زبان رو تموم کنن باید گرون کنن.روند درخواست پناهندگی دانشجوها زیاد شد اومدن یک بیمه ای به اسم بیمه درمانی جدید وارد دستور کار کردن که بسیار گرون هست و کشی به خاطر پول دیگه نره پناهنده بشه.... و خیلی چیزهای دیگه
    سلام. صحبتهای شما کاملا درسته. به نظر من از این به بعد و اتفاقا از امروز که دولت جدید راستگرای اتریش روی کار اومده، باید منتظر تغییرات جدیدی در روند اخذ پذیرش و ویزا و... در اتریش باشیم. چیزی که دوستان در برنامه ریزی های خودشون حتما باید بهش توجه داشته باشند اینه که برای نخستین بار بعد از 15 سال حزب راست افراطی اتریش تونسته با رای مستقیم مردم به بدنه دولت راه پیدا کنه. در حقیقت از امروز معاون صدراعظم و تعداد قابل توجهی از وزرای کابینه اتریش اعضای حزب راست افراطی هستند که با پرچم خارجی ستیزی به میدان اومدن و اتفاقا موفق به جلب نظر مردم هم شدن. مواکدا به کلیه دوستان عزیزی که در میانه راه تصمیم گیری برای ادامه تحصیل در اتریش هستند، توصیه میکنم تا تعیین سیاستهای جدید وزارت خارجه اتریش که قطعا روی روند اخذ ویزای تحصیلی در آینده نزدیک موثر خواهد بود، برای خودشون پلن های موازی دیگه ای هم تعریف کنند.