صفحه 105 از 502 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

این فرم که باید برای درخواست اقامت دانشجویی موقع وقت سفارت پر بشه رو میشه یه نفر اپلود کنه ؟چون یه فرم دادن با چند جا بررسی کردم فرق داره؟؟؟و در ضمن همین رو پرینت سیاه و سفید بگیرم یکی رو پر کنم بقیه رو از روش کپی بگیرم کافیه؟

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

منم میخواستم همین خواهش بالا رو بکنم و بگم لطفا یک نفر پُر شده و صحیح درخواست اقامت دانشجویی رو بذاره چون ظاهرا یه سری از فیلدها رو لازم نیست پُر کنیم. فرم هم که آلمانیه، سخت میشه پُرش کرد. به شخصه اصلا به آدمایی که بیرون سفارت پُر می کنن هم اعتماد ندارم!

فکر کنم قبلا توی یه پُست دیگه فرم پُر شده رو گذاشته بودین، منتها هرچی میگردم پیداش نمی کنم. ممنون میشم کمک کنید!!

AB_Studierender_Explanation_Februar_2013.pdf

اینم توضیح انگلیسی.
    "Where words fail, music speaks"
    Hans Christian Andersen

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

دوستان در قسمت 9 یعنی بخشی که باید اگر نام خانوادگی سابقی داشتیم رو بنویسیم: اگر فامیلمون از اول همینی که الان هست باشه چی باید بنویسم؟

یکی از دوستان گفته بود باید نوشت: Geburts آیا درسته؟ یا همین فامیل الانمون رو دوباره بنویسیم یا اصلا جاش خط تیره بذاریم؟

سوال دیگه اینکه در بخش I که مخصوص فاند و هزینه ها هست قسمت 103 و 105 و 107 باید پر بشه یا مخصوص کسایی هست که فاند دارن و باید خالی بذاریم؟

ممنون از همگی

A friend in need is a friend indeed

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    دوستان در قسمت 9 یعنی بخشی که باید اگر نام خانوادگی سابقی داشتیم رو بنویسیم: اگر فامیلمون از اول همینی که الان هست باشه چی باید بنویسم؟

یکی از دوستان گفته بود باید نوشت: Geburts آیا درسته؟ یا همین فامیل الانمون رو دوباره بنویسیم یا اصلا جاش خط تیره بذاریم؟

سوال دیگه اینکه در بخش I که مخصوص فاند و هزینه ها هست قسمت 103 و 105 و 107 باید پر بشه یا مخصوص کسایی هست که فاند دارن و باید خالی بذاریم؟

ممنون از همگی
    سابق به چیزی میگن که الان دیگه نیست پس خط تیره بذار.

اگه فاند نداری I رو خالی بذار.
    Hans Christian Andersen

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs2k نمایش پست ها
    این فرم که باید برای درخواست اقامت دانشجویی موقع وقت سفارت پر بشه رو میشه یه نفر اپلود کنه ؟چون یه فرم دادن با چند جا بررسی کردم فرق داره؟؟؟و در ضمن همین رو پرینت سیاه و سفید بگیرم یکی رو پر کنم بقیه رو از روش کپی بگیرم کافیه؟
    میشه یکی لطف کنه لااقل اپلود نمیکنه ادرسش رو بده ...

فرم این شکلیه. البته اشتباه نشه این فرم درخواست اقامت دانشجویه، نه درخواست ویزا!
    از اونجایی که به صورت A3 هست و به حالت دفترچه تاشده، ترجیحا از همونن آقای رمضانی که داخل وایمیستن تهیه کنید...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima199104 نمایش پست ها
    فرم این شکلیه. البته اشتباه نشه این فرم درخواست اقامت دانشجویه، نه درخواست ویزا!
    از اونجایی که به صورت A3 هست و به حالت دفترچه تاشده، ترجیحا از همونن آقای رمضانی که داخل وایمیستن تهیه کنید...
    شهرستانم ...امکانش نیست برای یه فرم کلی راه بکوبم برم تهران
    میشه همین رو پرینت بگیرم؟اگه اره a4 یا فرم دیگه ؟رنگی یا سیاه سفید؟
    ممنون دو هفته دیگه وقت سفارت دارم

در ضمن پس این چیه؟
    Aufenthaltsbewilligung_Studierender_Formular.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs2k نمایش پست ها
    شهرستانم ...امکانش نیست برای یه فرم کلی راه بکوبم برم تهران
    میشه همین رو پرینت بگیرم؟اگه اره a4 یا فرم دیگه ؟رنگی یا سیاه سفید؟
    ممنون دو هفته دیگه وقت سفارت دارم

در ضمن پس این چیه؟
    Aufenthaltsbewilligung_Studierender_Formular.pdf
    فرم درخواست اقامته. رو a3 پرینت و از وسط تا کنید میشه مثل مال سفارت. سیاه سفید.
    Hans Christian Andersen

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

دوستان چند مورد جالب:

من دیروز وقت سفارت داشتم

اول از همه: از عکسم که فکر میکردم رد بشه هیچ ایرادی نگرفتن. (عکس کاملا روتوش داشت و کاملا قابل تشخیص بود)

دوما: ریزپرینت و گردش حسابم 1 ماه و ده روزه بود و نه 3 یا 6 ماه که اصلا ایرادی نگرفت!! حتی پرینت حساب پدرم به همراه تعهد محضری برای حمایت مالی هم از پدرم که همراهم بود رو ازم نخواست. فقط 26 هزار یورو تو حسابم بود.

سوما: گواهی عدم سو هم که 2 هفته تاریخش گذشته بود رو هم ایرادی نگرفت!!

چهارم و از همه عجیب تر: اینکه من اجاره ی خوابگاه هم نداشتم که ازم نخواست!!!!! فقط گفت اون قسمتایی که مربوط به آدرس محل اقامت هستش رو اسم اتریش و شهر وین رو بنویسم!!! همین.

فقط یه ایراد کوچیک گرفت اون هم اینکه تاریخ ترجمه ی شناسنامه بیشتر از 6 ماه دوباره ترجمه کنو بیار...

حالا نظر دوستان راجع به مورد چهارم چیه؟ درخواست اقامت رو توی وین رد نکنن بخاطر نداشتن محل اقامت!! آیا این درسته که یه کپی از مدارک فرستاده میشه وین؟ خوب اگه بره و اونجا گیر بدن آیا ریجکت میکنن یا میگن بفرستم یا کلا وقتی سفارت قبول کرده چیزی نمیگن؟

A friend in need is a friend indeed