صفحه 15 از 502 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : وسایل لازم، تهیه بلیط و هماهنگی جهت سفر به اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    دوستان عزیز از من پرینت مالی 3 ماهه خواستن ! کسی میدونه گردش حساب باید به یورو باشه یا به ریال هم قبول میکنن ! ؟
    تا اخرين چيزي كه من در جريان هستم و تا الان همه بردن گردش مالي ٣ماه اخر به ريال بوده و اصلاً بانك گردش مالي به يورو نميده
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش

QUOTE][/QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    شناسنامه ها و عقد نامه و اجاره نامه و سو پیشینه آمادست و یه گردش مالی 3 ماه 15000 یورو داشتم که اون رو هم رفتم از بانک انگلیسیش رو گرفتم .از من گواهی تحصیلی فرزندم رو هم خواستن ...این ویزا با شینگن فرق میکنه گویا
    بله این اقامت هست.شما اول درخواست اقامت میدی.وقتی جوابش اومد درخواست ویزای شینگن میدید
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    QUOTE]
    بله این اقامت هست.شما اول درخواست اقامت میدی.وقتی جوابش اومد درخواست ویزای شینگن میدید[/QUOTE]
    ممنونم کسی تا حالا شده بعد از اینکه وقت سفارت دادن و مدارک همه سابمیت شد ریجکت شده باشه از سفارت اتریش توی این فروم ؟ میدونید چقدر طول میکشه که ویزا بدن ؟ من شنیدم 3 ماهه ویزا میدن

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

بله این اقامت هست.شما اول درخواست اقامت میدی.وقتی جوابش اومد درخواست ویزای شینگن میدید
    ممنونم کسی تا حالا شده بعد از اینکه وقت سفارت دادن و مدارک همه سابمیت شد ریجکت شده باشه از سفارت اتریش توی این فروم ؟ میدونید چقدر طول میکشه که ویزا بدن ؟ من شنیدم 3 ماهه ویزا میدن[/QUOTE]

خیر تا الان همچین موردی نداشتیم فقط یکی از بچه ها پارسال چون خودش نرفت دنبال مدارکش و بعد از موئد مقرر پیگیری کرد ریجکت شد

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

ممنونم کسی تا حالا شده بعد از اینکه وقت سفارت دادن و مدارک همه سابمیت شد ریجکت شده باشه از سفارت اتریش توی این فروم ؟ میدونید چقدر طول میکشه که ویزا بدن ؟ من شنیدم 3 ماهه ویزا میدن[/QUOTE]

تا جائی که تجربیات دوستان نشون میده خیر اتریش خوشبختانه تاحالا ریجکتی نداشته.شده طولانی بشه پروسه ولی درنهایت قبول میشه.زمانش کاملا به شانس شما بستگی داره.خود سفارت میگه بین 3 تا 6 ماه.ولی اگه نتایج دوستان رو تو قسمت اعلام نتایج ببینید 38 روز بوده 8 ماه هم بوده.البته اقامت شما در خود اتریش صادر میشه و واصلا ربطی به سفارت نداره.سفات فقط مدارک رو میگیره و تائید میکنه و می فرسته اتریش
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

Junior Member

مرسی ... خدا رو شکر که مثه استرالیا نیست که ریجکت میکنه ترسم بیشتر از همین بود خدا کنه ویزای ما هم زود بیاد ....ممنونم دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    ممنونم کسی تا حالا شده بعد از اینکه وقت سفارت دادن و مدارک همه سابمیت شد ریجکت شده باشه از سفارت اتریش توی این فروم ؟ میدونید چقدر طول میکشه که ویزا بدن ؟ من شنیدم 3 ماهه ویزا میدن
    تا جائی که تجربیات دوستان نشون میده خیر اتریش خوشبختانه تاحالا ریجکتی نداشته.شده طولانی بشه پروسه ولی درنهایت قبول میشه.زمانش کاملا به شانس شما بستگی داره.خود سفارت میگه بین 3 تا 6 ماه.ولی اگه نتایج دوستان رو تو قسمت اعلام نتایج ببینید 38 روز بوده 8 ماه هم بوده.البته اقامت شما در خود اتریش صادر میشه و واصلا ربطی به سفارت نداره.سفات فقط مدارک رو میگیره و تائید میکنه و می فرسته اتریش[/QUOTE]

ممنونم از جوابتون کلی دلگرم شدم بخدا مرسی
    من متاسفانه کسی رو توی اتریش ندارم ولی خوشحالم که الان انجا هستم و کلی از محبت دوستان استفاده کردم ممنونم ازتون

Junior Member

دیروز از سفارت اتریش یه نامه واسم اومد که نوشته بود که پزونده من که برای ویزای دانشجویی بود نواقصی داره و باید به سفارت مراجعه کنم
    امروز صبح سفارت بودم که به من یه نامه دادن که نوشته بود که :
    ۱- از من دوباره تاییدیه مالی خواسته بود
    ۲- همچنین پرسیده بود که چطور می خوای پول رو از ایران به اتریش برای هزینه های دانشگاه منتقل کنی
    دوستان کسی به همچین مشکلی تا حالا برخورده؟ در ضمن من قبلا نامه تاییدیه مالی داده بودم ولی نمی دونم که چرا قبولش نکردن
    دوستان اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطفا راهنماییم کنه

Junior Member hamidrezakiyan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    maschinenbau tu wien

سلام
    سارا جان تاییدیه مالی یا گردش حساب ارزی؟
    از کدوم بانک گرفته بودی؟
    شما باید ار کارمند سفارت می پرسیدی که ایراد تاییدیه ملی شما چیه؟
    به مال من گیر داد بهش گفتم ایرادش چیه اول گفت ریال نداری گفتم چرا دارم نشونش دادم گفت ارزی نداری گفتم چرا دارم فهمیدم میخواد گیر الکی بده آخرش گفت گردش حساب ارزی نداری گفتم که جز مدارک نیست گفت نه باید بیاری

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط saarraa نمایش پست ها
    دیروز از سفارت اتریش یه نامه واسم اومد که نوشته بود که پزونده من که برای ویزای دانشجویی بود نواقصی داره و باید به سفارت مراجعه کنم
    امروز صبح سفارت بودم که به من یه نامه دادن که نوشته بود که :
    ۱- از من دوباره تاییدیه مالی خواسته بود
    ۲- همچنین پرسیده بود که چطور می خوای پول رو از ایران به اتریش برای هزینه های دانشگاه منتقل کنی
    دوستان کسی به همچین مشکلی تا حالا برخورده؟ در ضمن من قبلا نامه تاییدیه مالی داده بودم ولی نمی دونم که چرا قبولش نکردن
    دوستان اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطفا راهنماییم کنه
    سلام saarraa عزیز

فکر کنم یکبار سر تائیدیه مالی برای یکی این اتفاق افتاده بود البته اگر اشتباه نکنم....... در هر صورت کار غیر از عرف مدارک خواسته شده که نمیشه انجام داد ممکنه رندوم اینطوری گیر بدن و یا شک کردن ولی باز مهم نیست ..... شما یک تمکن مالی دیگه بگیر و براشون ببر و در مورد دومی سفارت اینجا سوال کرده !!!! که خوب جوابش رو همون لفظی بده ...... یعنی ازت مدرک خواسته که نشون بدی چجوری انتقال میدی اتریش ؟ (خوب اونها هم میبینن که تحریمیم و برای جلوگیری از پولشویی احتمالا" چنین کارهایی دارن می کنن ... )

ولی کاش از سفارت میپرسیدی که تمکت مالی چه ایرادی داره که برم عوضش کنم ...... و اینکه به کی باید بگی که چجوری چول رو انتقال میدی

انشالا که همه چی درست میشه ...نگران نباش
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on