صفحه 17 از 502 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    چرا از شما خواستن که پدرت تعهد محضری بده ؟
    شما ریز پزینت پدر رو برده بودید ؟ از حساب پدرتون ریخته بودید به حساب خودتون ؟
    والا اعصابه آدمو بهم میریزن فقط

کل داستانی که برای من رخ داد بدین ترتیبه
    همه مدارکمو کامل بود-من یه حساب 10هزار یورویی به اسمه خودم پرینت گرفتم بردم + پرینت حساب پدر مادرم؛ اینارو دیدن و بهم گفتن باید یه همچین چیزی هم برای ما بیاری که پدرت متعهد بشه که مخارج تورو توی اتریش تامین میکنه که بعدش من با پردم رفتم محضرو نوشتیم که پدرم تمام هزینه های تحصیل و زندگی منو توی اتریش متقبل خواهد شد و تامین خواهد کرد و دادیم که ترجمه بشه حالا هم منتظرم که ترجمه بشه و بعدش ببرم سفارت امید وارم ایندفعه گیر ندن!
    کل داستان من اینطور بود

من از سرزمین آه آمده ام، سرزمین اندوه های بسیار

نقل قول نوشته اصلی توسط bmirzaee3000 نمایش پست ها
    والا اعصابه آدمو بهم میریزن فقط

کل داستانی که برای من رخ داد بدین ترتیبه
    همه مدارکمو کامل بود-من یه حساب 10هزار یورویی به اسمه خودم پرینت گرفتم بردم + پرینت حساب پدر مادرم؛ اینارو دیدن و بهم گفتن باید یه همچین چیزی هم برای ما بیاری که پدرت متعهد بشه که مخارج تورو توی اتریش تامین میکنه که بعدش من با پردم رفتم محضرو نوشتیم که پدرم تمام هزینه های تحصیل و زندگی منو توی اتریش متقبل خواهد شد و تامین خواهد کرد و دادیم که ترجمه بشه حالا هم منتظرم که ترجمه بشه و بعدش ببرم سفارت امید وارم ایندفعه گیر ندن!
    کل داستان من اینطور بود
    پس به نظر میرسه تعهد نامه محضری هم به تازه گی به مدارک اضافه شده یا اینو فقط برای شما خواستند؟
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    پس به نظر میرسه تعهد نامه محضری هم به تازه گی به مدارک اضافه شده یا اینو فقط برای شما خواستند؟
    نه ممکن برای کسانی که از حساب پدرشون برای خودشون ریختن و حساب بانکی پدر رو هم بردن اینطوری شده باشه اما سوال من اینه که چرا باید ریز پرینت حساب پدر رو برد ...!؟ خوب شما یک پولی یکجا در حسابتون ریختن که میتونه از فروش اوراق مشارکت و یا دلار و یورو باشه ..... خوب این رو چی باید براشون برد ......

خوب ممکن هست وقتی مدرک جدید خودمون ببریم در عوضش اونها هم برای تائید نامه ای مثل تعهدنامه بخوان ....

در هر صورت که هنوز به مدارک لازم برای گرفتن اقامت دانشجویی چیزی اضافه نشده ....... این اتریش از انگلیس هم انگار سختگیرتره )))

موفق باشی
    میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    نه ممکن برای کسانی که از حساب پدرشون برای خودشون ریختن و حساب بانکی پدر رو هم بردن اینطوری شده باشه اما سوال من اینه که چرا باید ریز پرینت حساب پدر رو برد ...!؟ خوب شما یک پولی یکجا در حسابتون ریختن که میتونه از فروش اوراق مشارکت و یا دلار و یورو باشه ..... خوب این رو چی باید براشون برد ......

خوب ممکن هست وقتی مدرک جدید خودمون ببریم در عوضش اونها هم برای تائید نامه ای مثل تعهدنامه بخوان ....

در هر صورت که هنوز به مدارک لازم برای گرفتن اقامت دانشجویی چیزی اضافه نشده ....... این اتریش از انگلیس هم انگار سختگیرتره )))

موفق باشی
    میلاد،
    منم دقیقا همین کار رو کردم.پول رو از حساب همسرم ریختم.اونجا پرسید این هم پول چرا یک جا اومده تو حسابت؟ منم گفتم کار میکنم این پول قراردادی هست که بستم.گفت مشکلی نست.دیدم به دردسر پرینت گرفتن از حساب اون نمی ارزه.
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

به نظرم مشکل از اینجا آب میخوره که من پرینت حسابه پدرمم ضمیمه کردم اگر اینکارو نمیکردم خیلی بهتر میبود چون اونو دیده به نظرم گفته پس پدرتم باید تعهد بده بهت پول بده
    این نظر منه
    خواستم مثلا محکم کاری کنم که دوهفته به تعویق افتاد روند

به نظرم مشکل از اینجا آب میخوره که من پرینت حسابه پدرمم ضمیمه کردم اگر اینکارو نمیکردم خیلی بهتر میبود چون اونو دیده به نظرم گفته پس پدرتم باید تعهد بده بهت پول بده
    این نظر منه
    منم همین فکر رو میکنم.نباید نشون میدادی.یک دلیل دیگه واسه این پول می آوردید. دیگه که گذشت.تجربه میشه واسه بقیه.غصه نخورید
    به این میگن معجزه

Member schmetter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی محیط زیست BOKU University

این نظر منه
    من دقیقا همین کار رو کردم ولی هیچ ایرادی نگرفتن.
    یا قانون جدیده یا بهونست.
    یه کم مقاومت میکردی خب به این سادگی نمیومدی بیرون.

نقل قول نوشته اصلی توسط schmetter نمایش پست ها
    من دقیقا همین کار رو کردم ولی هیچ ایرادی نگرفتن.
    یا قانون جدیده یا بهونست.
    یه کم مقاومت میکردی خب به این سادگی نمیومدی بیرون.
    از کجا میدونی مقاومت نکردم؟؟؟؟
    به هرحال دیگه اینو به عنوان نقص پرونده نوشت دادو گفت برو وردار بیار برامون این تعهدو

از کجا میدونی مقاومت نکردم؟؟؟؟
    به هرحال دیگه اینو به عنوان نقص پرونده نوشت دادو گفت برو وردار بیار برامون این تعهدو
    یا قانونه جدیده یا چیزیه که کاملاشانسیه.ممکنه از یکی بخواند از یکی نخواند.مثل همون سوء پیشینه که چندنفر بودند یکماه از ترجمه گذشته بود سفارت ایراد گرفته بود ولی مال من3 روز گذشته بود ازم قبول کردند.به هر حال وقتی نقص مدارک میزننددیگه کاری نمیشه کرد
    به این میگن معجزه

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    یا قانونه جدیده یا چیزیه که کاملاشانسیه.ممکنه از یکی بخواند از یکی نخواند.مثل همون سوء پیشینه که چندنفر بودند یکماه از ترجمه گذشته بود سفارت ایراد گرفته بود ولی مال من3 روز گذشته بود ازم قبول کردند.به هر حال وقتی نقص مدارک میزننددیگه کاری نمیشه کرد
    دوستان الان اینجا از بعضی بچه ها برای تمدید ویزا این نامه رو خواستن که یک گواهی بیارین که نشون بده شما از طرف کسی یا سازمانی ساپورت مالی میشین ولی برای همه نبوده
    در هر صورت احتمالا قانون جدیدی هست و گویا مقداری دارن سخت گیری میکنن مثل این قضیه انگشت نگاری قبل از اومدن

چون متاسفانه خیلی از دوستان به بهونه تحصیل اومدن و به مسیرهای دیگه ای جز تحصیل رفتن و دولت اتریش هم داره سخت گیری میکنه

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود