صفحه 339 از 502 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349389439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

سلام بچه ها من 21/10/2015(29مهر94)مدارک مربوط به ویزا رو به سفارت اتریش دادم و ازونجایی که شنیدم دو تا سه هفته طول میکشه مدارک بره ma35 من از26نوامبر(5آذر94) تا الان5تا ایمیل برای پیگیری طبق همون فرمتی که بچه ها گذاشته بودندهم به زبان آلمانی هم به انگلیسی بهma35زدم ولی هنوزجوابی نگرفتم.به هرایمیلی که اینجادیدم 12-ref@ma35.wien.gv.at و 30-ref@ma35.wien.gv.at وservice@ma35.wien.gv.at ایمیل زدم .به نظرتون مشکلی هست که جوابمونمیدن من خیلی نگرانم شما میدونید کاردیگه ای برای پیگیری یا ایمیل دیگه ای هست؟ کسی هست راهنماییم کنه؟

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط Perserin نمایش پست ها
    ساپورتر حتما باید پدر یا برادر باشه؟
    مثلا دایی یا عمو نمیتونن؟
    ساپورت هر کسی می تونه باشه ، حتی یه غریبه ولی باید با مدارک قابل اثبات بتونید اثبات کنید که حتما ساپورتتون می کنند که یکی از موارد تعهد محضری و مورد دیگه نشون دادن نشون دادن توانایی خود فرده برای مثال حساب بانکی ، اجاره نامه ای که نشون میده دارند اجاره خوبی میگیرند و ...

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pary1 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من 21/10/2015(29مهر94)مدارک مربوط به ویزا رو به سفارت اتریش دادم و ازونجایی که شنیدم دو تا سه هفته طول میکشه مدارک بره ma35 من از26نوامبر(5آذر94) تا الان5تا ایمیل برای پیگیری طبق همون فرمتی که بچه ها گذاشته بودندهم به زبان آلمانی هم به انگلیسی بهma35زدم ولی هنوزجوابی نگرفتم.به هرایمیلی که اینجادیدم 12-ref@ma35.wien.gv.at و 30-ref@ma35.wien.gv.at وservice@ma35.wien.gv.at ایمیل زدم .به نظرتون مشکلی هست که جوابمونمیدن من خیلی نگرانم شما میدونید کاردیگه ای برای پیگیری یا ایمیل دیگه ای هست؟ کسی هست راهنماییم کنه؟

توي پست هاي قديمي يه جا خوندم شايد ايميل بره تو spam اونجا رو هم چك كنين
    ضمن اينكه ممكنه هنوز مداركتون نرسيده باشه كه جواب ندادن

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که من بابت دو فرزند زیر 5سالم میبایست چه میزان تمکن مالی داشته باشم، یعنی غیر از 10000 تا برای خودم چقدر بابت اونا باید داشته باشم؟

Junior Member

ببسلام .من مدارکمو مرداد دادم سفارت واسه ویزا تو مهر یه بار نقصی خوردم و مدارک تازمو دادم شهرداری وین و از اون تاریخ به بعد دیگه مشکلی نداشتم فقط هر بار میل زدم یا یکی از دوستام تو وین پیگیری کرد گفتن داریم پرونده رو بررسی میکنیم جواب میدیم ولی هنوز خبری نشده .میخواستم بدون چقدر به نظر شما طول میکشه دیگه .با توجه به بچه هایی که تجربه دارن. از شروع خوابگاه من هم یک ماه گذشته . ممنون میشم با تجربتون راهنماییم کنین.

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrbano نمایش پست ها
    ببسلام .من مدارکمو مرداد دادم سفارت واسه ویزا تو مهر یه بار نقصی خوردم و مدارک تازمو دادم شهرداری وین و از اون تاریخ به بعد دیگه مشکلی نداشتم فقط هر بار میل زدم یا یکی از دوستام تو وین پیگیری کرد گفتن داریم پرونده رو بررسی میکنیم جواب میدیم ولی هنوز خبری نشده .میخواستم بدون چقدر به نظر شما طول میکشه دیگه .با توجه به بچه هایی که تجربه دارن. از شروع خوابگاه من هم یک ماه گذشته . ممنون میشم با تجربتون راهنماییم کنین.
    برای بنده بعد از نقصی دوماه و نیم طول کشید تا جواب دادن.
    در کل نمیشه خیلی بهشون فشار آورد چون قانون زمان تعریف شده ای برای این مقوله نداره
    ولی روال ویزا معوملا 4 ماهه ولی داشتیم که 6 ماه هم طول کشیده و گذشتن خوابگاه و در برخی موارد زمان ثبت نام هم براشون مهم نیست
    خود من هم چند ماه اضافه پول خوابگاه دادم.
    ویرایش توسط Austrian : December 7th, 2015 در ساعت 03:00 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

سلام.. من برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه (هنر) میخوام برم اتریش گفتند که باید ویزای توریستی بگیرم. روز مصاحبه بهشون بگم برای شرکت در آزمون ورودی میرم یا نه بگم برای تفریح میرم؟
    alles möglich

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    سلام.. من برای شرکت در آزمون ورودی دانشگاه (هنر) میخوام برم اتریش گفتند که باید ویزای توریستی بگیرم. روز مصاحبه بهشون بگم برای شرکت در آزمون ورودی میرم یا نه بگم برای تفریح میرم؟

خب راستش رو مگه نباید بگید؟ هدف از سفر آزمون دیگه. مگه نامه از دانشگاه ندارید که آزمون ثبت نام کردید؟چرا باید چیز دیگه بگید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    grafik, pnu

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    خب راستش رو مگه نباید بگید؟ هدف از سفر آزمون دیگه. مگه نامه از دانشگاه ندارید که آزمون ثبت نام کردید؟چرا باید چیز دیگه بگید؟
    جز راست گفتن چیز دیگه نمیتونم بگم دانشگاه هم نامه پذیرش شرکت در آزمون رو برام فرستاده اما راستش موجودی حسابم الان کمه شاید حدود 2000 یورو خیلی نگران این موضوع هستم
    alles möglich

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azam_b نمایش پست ها
    جز راست گفتن چیز دیگه نمیتونم بگم دانشگاه هم نامه پذیرش شرکت در آزمون رو برام فرستاده اما راستش موجودی حسابم الان کمه شاید حدود 2000 یورو خیلی نگران این موضوع هستم
    بهرحال فراموش نکنید که این یک ویزای توریستیه. یعنی شما میرید و برمیگردید و اگر در آزمون قبول شید و پذیرش بهتون بدن میتونید از ایران مجددن برای اقامت دانشجویی اقدام کنید.
    من دقیقن نمیدونم برای ویزای توریستی چقدر باید توی حسابتون باشه، ولی اگر توضیح بدید که فعلن فقط دارید میرید آزمون بدید و برگردید، مشکلی از این نظر ندارن. منتها شما باید یه جوری
    مطمئنشون کنید که برمیگردید و اینا لزومن از طریق حساب بانکی و مبلغی که توش دارید ثابت نمیشه باید چیزای دیگه مثه گواهی اشتغال به تحصیل یا کار در ایران داشته باشید که
    پرونده تون رو قوی تر کنه و مطمئن کنه که شما میرید و برمیگیردید. بازم تاکید میکنم من خیلی اطلاع ندارم ویزای توریستی چجوریه اما چون این ویزا رو سفارت اتریش خودش صادر میکنه
    باید اونا متقاعد بشن نه اداره اقامت در اتریش.