صفحه 377 از 502 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387427477 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط samira80 نمایش پست ها
    مرسی ایمیل زدم و برای 7 تیر وقت دادن.
    الان گواهی تمکن مالی و گردش حساب بگیرم یا بزارم برای اخر خرداد؟

گردش حساب و تمكن رو چند روز مونده به وقت سقارت بگيرين

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadzadear نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین به سفارت ایمیل زدم وقت مصاحبه برای ویزا اقامت دانشجویی خواستم پذیرش و پاسپورتم هم فرستادم ولی تو وقتی که بهم دادان نوشته <رزرو وقت برای ویزا با دعوتنامه الکترونیک> ایمیل زدم باز ولی جواب ندادن من اگه با همین وقت برم سفارت مشکلی پیش میاد؟

بله همین درسته جدیدا دیدم یکی دیگه از دوستان هم با همین عنوان وقت گرفتند.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member Austrian آواتار ها

مرسی ایمیل زدم و برای 7 تیر وقت دادن.
    الان گواهی تمکن مالی و گردش حساب بگیرم یا بزارم برای اخر خرداد؟
    بهترین زمان برای گرفتن این مورد دو روز مونده به وقت سفارتتونه ( جلوتر گرفتنش شک ایجاد میکنه که پول رو برداشتید ) روز قبل از تاریخ سفارت هم ریسک این رو داره که فرد مربوطه برای صدور برگه نیاد و مشکلات دیگه ولی دو روز قبل خوبیش اینه که جلوی مشکلات احتمالی رو میگیرید و نزدیکترین زمان به زمان سفارتتونه.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

سلام وقت بخير. كسي هست شماره تلفن ma35 رو داشته باشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoohsm نمایش پست ها
    سلام وقت بخير. كسي هست شماره تلفن ma35 رو داشته باشه؟
    درسته ما اینجا هستیم کمک کنیم ولی دیگه ساده ترین چیز ها رو میشه واقعا سرچ کرد خدا رو شکر اینترنت هست سواد هست گوگل هست یعنی اینقد سخته؟
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر تا زمان وقت مضاحبه پاسپورت تعویض کنم اشکالی پیش میاد؟ چون پاسپورت پسرم تا اخر 2016 وقت داره!!!یا بزارم بعدش
    اگر ساپورتر بخوام کسی رو معرفی کنم که ساکن امریکاست، مدارکی که بخاد بفرسته فرق می کنه؟ (غیر از نامه رسمی و پرینت حساب) ، اصل مدارک باید باشه یا ایمیل از اونطرف مورد تاییده؟
    ممنون از راهنماییهاتون

Junior Member

سلام دوستان
    اگر تا زمان وقت مضاحبه پاسپورت تعویض کنم اشکالی پیش میاد؟ من اعتبار پاسپورتم تا اردبیهشت سال آینده است وقت سفارتم 23 خرداد برای تحویل مدارک. می ترسم اگر برای تا سپتامبر بتونم ویزا بگیرم بعدا با مشکل اعتبار گذرنامه روبرو شم . می تونم تو این مدت زمان باقی مانده 1 ماه و بیست روزه برم گذر نامم رو تمدید کنم کشکلی پیش نمیاد با کپی اش وقت گرفتم؟؟ یا صبر کنم
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

سلام دوستان
    اگر تا زمان وقت مضاحبه پاسپورت تعویض کنم اشکالی پیش میاد؟ چون پاسپورت پسرم تا اخر 2016 وقت داره!!!یا بزارم بعدش
    اگر ساپورتر بخوام کسی رو معرفی کنم که ساکن امریکاست، مدارکی که بخاد بفرسته فرق می کنه؟ (غیر از نامه رسمی و پرینت حساب) ، اصل مدارک باید باشه یا ایمیل از اونطرف مورد تاییده؟
    ممنون از راهنماییهاتون
    ]باید جز اقوام درجه یک باشن فیش حقوقی و نامه از محلی که کار میکنن و ترجمه شناسنامه و همراه با اصل و کپی مدارک ایشون.... خیر مشکلی پیش نمیاد و باید پاسپورت باطل شده هم همراتون ببرین چون شماره اون گاس تو مدارک ثبت شده
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    ]باید جز اقوام درجه یک باشن فیش حقوقی و نامه از محلی که کار میکنن و ترجمه شناسنامه و همراه با اصل و کپی مدارک ایشون.... خیر مشکلی پیش نمیاد و باید پاسپورت باطل شده هم همراتون ببرین چون شماره اون گاس تو مدارک ثبت شده
    مرسی از راهنماییتون
    در اصل می خواستم عمو خودم که پزشک بازنشسته هستن ساپورت کنن که با این حساب چون اقوام درجه یک نیستن کنسله دیگه؟؟

سلام دوستان یک سوال دارم
    من نمی دونم تو متن وقت گرفتن ویزا باید چی بنویسم میشه لطفا راهنمایی کنید یا اگر نمونه دارید؟ و اینکه همسرم پذیرش گرفته و من همراهم ایا باید فقط یک وقت سفارت بگیره همسرم؟
    خیلی ممنون