صفحه 481 از 502 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط sevin470 نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب
    من در ابتداي كار هستم براي دكترا يا مستر مجدد براي اتريش مي خوام شروع كنم،شنيدم يكماه اخير سفارت خيلي ريجكت مي كنه و ويزا نميده!ايا اين درسته!؟با توجه اينكه هنوز فقط مداركم رو ترجمه كردم به نظرتون ادامه ندم اتريش رو؟خيلي خيلي ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره كمكم كنه
    چون نمره زيان ندارم چند تا ازين موسسات اسپانيا رو بهم پيشنهاد دادن!
    سلام
    اگه کسی ریجکت شده، دلایلی داشته. مثلا یه خانم نسبتا مسن بودش که میخواست بره دکتری با فاند بخونه، ولی به خاطر سنشون رد شده بودن. جالب اینکه پسرش یه ماه بعد از ریجکتی مادرش پذیرش گرفت.
    یا اینکه آفیسر سفارت، به دلیل اینکه شما نتونید در حالت بدون فاند، از پس هزینههای خودتون بربیایید، ممکنه ردتون کنه.
    اگر که دکتری بخونید و فاند هم داشته باشه، یعنی اینکه روی پوزیشن خالی، برای یه دانشگاه اپلای کنید، خیلی بعیده که اگه سن و سالتون خوب باشه، رد بشید. حتی اگه دانشگاه خودش با سفارت اتریش پیگیر کارهاتون باشه.
    سعی کنید نمره زبان را آماده کنید و بعد برای یه پوزیشن خالی اپلای کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

رای وقت سفارت برای ویزا باید باید مثل المان تو سامانه ای ثبت نام کرد یا مثل ایتالیا باید از صبح رفت توی صف؟ یا باید جایی ایمیل زد?
    اگر باید وقت گرفت چقدر بعد از فرستادن درخواست نوبت مصاحبه ادم میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mdr9 نمایش پست ها
    رای وقت سفارت برای ویزا باید باید مثل المان تو سامانه ای ثبت نام کرد یا مثل ایتالیا باید از صبح رفت توی صف؟ یا باید جایی ایمیل زد?
    اگر باید وقت گرفت چقدر بعد از فرستادن درخواست نوبت مصاحبه ادم میشه؟
    سلام

برای درخواست ویزا یا برای درخواست اقامت؟ برای درخواست ویزا، وقت قبلی نیمخوایید. صبح، اول وقت، جلوی درب سفارت حاضر باشید و به نگهبان بگید که برای چی رفتید. خودشون صداتون میزنن که برید داخل. فرم ویزای D و دو قطعه عکس و صد یورو پول همراه داشته باشید.
    ولی اگه در مرحله‎ی درخواست اقامت هستید، به اولین پست همین تاپیک مراجعه کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashSadr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. جواب سوالای شما تو همین تاپیک چندبار مطرح شده که بخونید حتما جواب سوالاتون رو میگیرید.
    بیمه مسافرتی حتما یک ساله بگیرید. لیست بیمه هایی که مورد تاییده تو سایت سفارت هست. برای مصاحبه اولیه بیمه اتریشی نمیخواین. هروقت دعوتتون کردند که ویزای D درخواست بدید باید بیمه درمانی اتریشی هم داشته باشید.
    تا جایی که میدونم OEAD خوابگاه میده مشکلی نداره
    مرسی.تو سایت سفارت هیچی نیست.ولی تو ایمیلی که زدن و وقت سفارت و دادن اینو نوشته:داشتن بیمه کامل و به رسمیت شناخته شده در اتریش که همه ریسک ها را پوشش داده و ۱۲ ماه اعتبار داشته باشد.بیمه سامان یکساله کافیه؟اگه ادم مجبوره بعدش دوباره یه بیمه اتریشی بده خوب از اول همونو بدیم دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    مرسی.تو سایت سفارت هیچی نیست.ولی تو ایمیلی که زدن و وقت سفارت و دادن اینو نوشته:داشتن بیمه کامل و به رسمیت شناخته شده در اتریش که همه ریسک ها را پوشش داده و ۱۲ ماه اعتبار داشته باشد.بیمه سامان یکساله کافیه؟اگه ادم مجبوره بعدش دوباره یه بیمه اتریشی بده خوب از اول همونو بدیم دیگه؟
    بیمه‌ی یک ساله کافی نیست بلکه باید گفت که لازمه. اگه یکساله نباشه که نقصی میخورید و باید تا دو هفته‌ی بعدش تهیه‌ش کنید.
    در مورد شرکتهای بیمه هم این پستو دوباره بخونید:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2498511

لیستش هم داخل این پست گذاشته شده:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...t=#post2477579

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashSadr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. جواب سوالای شما تو همین تاپیک چندبار مطرح شده که بخونید حتما جواب سوالاتون رو میگیرید.
    بیمه مسافرتی حتما یک ساله بگیرید. لیست بیمه هایی که مورد تاییده تو سایت سفارت هست. برای مصاحبه اولیه بیمه اتریشی نمیخواین. هروقت دعوتتون کردند که ویزای D درخواست بدید باید بیمه درمانی اتریشی هم داشته باشید.
    تا جایی که میدونم OEAD خوابگاه میده مشکلی نداره
    من پستهای قدیمی رو خوندم.مطمئنید تو مصاحبه اولیه فقط بیمه مسافرتی یکساله میخوان؟اینطور باشه که دیگه کسی برا بیمه نقصی نمیخوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    من پستهای قدیمی رو خوندم.مطمئنید تو مصاحبه اولیه فقط بیمه مسافرتی یکساله میخوان؟اینطور باشه که دیگه کسی برا بیمه نقصی نمیخوره
    زنگ بزنید. خیلی دیر گوشیو برمیدارن ولی تلاش کنید.
    یا ریپلای بزنید به ایمیلتون.
    یا اینکه یکیو بفرستید دم سفارت که ازشون بپرسن. بهرحال از این بلاتکلیفی بهتره.
    اگه تونستید نتیجه‌ی قطعیو در اینجا برای بقیه به اشتراک بذارید. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام
    من از دانشگاه GRAZ اتریش پذیرش دکترا گرفتم و دارم مدارکم رو آراد میکنم که برام قرارداد بفرستن برای ویزا اقدام کنم.
    توی سایت سفارت چیزی پیدا نکردم برای دریافت وقت.یه صفحه بود امکان دریافت وقت توش غیر فعال شده بود. سوال اولم این هست که چطوری میشه وقت گرفت و چقدر طول میکشه به طور میانگین تا وقت بدن؟ چقدر طول میکشه به طور میانگین تا ویزا بدن؟
    سوال دومم اینه که من برنامم اینه که خودم یه ماهی زودتر برم و بعد همسرم بیاد. بهتره از اول با هم اقدام کنیم برای وقت گرفتن و اینا یا من برم بعدا ایشون اقدام کنه بهتره؟(از نظر تضمین دریافت ویزا)
    ممون میشم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimentezari نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه GRAZ اتریش پذیرش دکترا گرفتم و دارم مدارکم رو آراد میکنم که برام قرارداد بفرستن برای ویزا اقدام کنم.
    توی سایت سفارت چیزی پیدا نکردم برای دریافت وقت.یه صفحه بود امکان دریافت وقت توش غیر فعال شده بود. سوال اولم این هست که چطوری میشه وقت گرفت و چقدر طول میکشه به طور میانگین تا وقت بدن؟ چقدر طول میکشه به طور میانگین تا ویزا بدن؟
    سوال دومم اینه که من برنامم اینه که خودم یه ماهی زودتر برم و بعد همسرم بیاد. بهتره از اول با هم اقدام کنیم برای وقت گرفتن و اینا یا من برم بعدا ایشون اقدام کنه بهتره؟(از نظر تضمین دریافت ویزا)
    ممون میشم جواب بدین
    سلام
    جواب سوال اولتون: باید بعد از آزاد کردن مدرک، یکی از دارالترجمه‌ها به آلمانی ترجمه‌ش کنن. مدارک دانشگاهیو بدون دریافت وقت قبلی به سفارت ببرید و هر مدرکو به ازای پرداخت ۴۰ یورو براتون تایید میکنند (حتما کپی مدارک، همراهتون باشه و حواستون باشه که پانچ دارالترجمه هیچوقت باز نشه که سفارت تاییدش نمیکنه). یه مدرک ارشد+یه مدرک لیسانس که میشه ۸۰ یورو (پُست اولو مطالعه کنید). فکر کنم به ترجمه‌ی شناسنامه (که به تایید سفارت رسیده باشه) هم نیاز داشته باشن. سعی کنید از بخش نیروی انسانی دانشگاهتون سوال بپرسید.
    مدارک تاییدشده رو برای دانشگاهتون ارسال کنید تا قرارداد را دریافت کنید.
    بدون داشتن قرارداد، سفارت به شما وقت نمیده. دریافت وقت به صورت ایمیلی امکان پذیره. ایمیلش در اولین پست از همین تاپیک هست. قرارداد را (به همراه درخواست وقت) توی ایمیل براشون فوروارد باید کنید.
    برای جواب سوال دومتون هم سعی کنید از پست‌های قبلی اطلاعات کسب کنید. ولی فکر کنم باید با هم اقدام کنید. چون در غیر اینصورت کار ایشون بیشتر از اون یه ماهی که تصور میکنید طول میکشه. اگر با هم اقدام کردید و هر موقع که انشالا ویزاتون اومد، نزدیک به یک یا دوماهی وقت دارید که کشورو ترک کنید. شما برید و بعد خونواده به شما ملحق میشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Green_Blue نمایش پست ها
    سلام
    جواب سوال اولتون: باید بعد از آزاد کردن مدرک، یکی از دارالترجمه‌ها به آلمانی ترجمه‌ش کنن. مدارک دانشگاهیو بدون دریافت وقت قبلی به سفارت ببرید و هر مدرکو به ازای پرداخت ۴۰ یورو براتون تایید میکنند (حتما کپی مدارک، همراهتون باشه و حواستون باشه که پانچ دارالترجمه هیچوقت باز نشه که سفارت تاییدش نمیکنه). یه مدرک ارشد+یه مدرک لیسانس که میشه ۸۰ یورو (پُست اولو مطالعه کنید). فکر کنم به ترجمه‌ی شناسنامه (که به تایید سفارت رسیده باشه) هم نیاز داشته باشن. سعی کنید از بخش نیروی انسانی دانشگاهتون سوال بپرسید.
    مدارک تاییدشده رو برای دانشگاهتون ارسال کنید تا قرارداد را دریافت کنید.
    بدون داشتن قرارداد، سفارت به شما وقت نمیده. دریافت وقت به صورت ایمیلی امکان پذیره. ایمیلش در اولین پست از همین تاپیک هست. قرارداد را (به همراه درخواست وقت) توی ایمیل براشون فوروارد باید کنید.
    برای جواب سوال دومتون هم سعی کنید از پست‌های قبلی اطلاعات کسب کنید. ولی فکر کنم باید با هم اقدام کنید. چون در غیر اینصورت کار ایشون بیشتر از اون یه ماهی که تصور میکنید طول میکشه. اگر با هم اقدام کردید و هر موقع که انشالا ویزاتون اومد، نزدیک به یک یا دوماهی وقت دارید که کشورو ترک کنید. شما برید و بعد خونواده به شما ملحق میشن.
    بسیار ممنونم از راهنماییتون
    پس کل روالی که در پست اول هست در حال حاضر اعتبار داره؟ من گمان کردم تاریخش برای گذشتس و ممکنه عوض شده باشه.
    به طور میانگین از زمانی که من براشون ایمیل میزنم وقت مصاحبه رو چقدر بعد برام ست می‌کنن؟
    به طور میانگین از یمان مصاحبه چقدر طول میکشه ویزا بدن؟
    ویرایش توسط rahimentezari : April 15th, 2018 در ساعت 12:59 PM