صفحه 486 از 502 نخستنخست ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,851 تا 4,860 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    راستش اینکه دوهفته فرصت میدن برای مدارکیه که روز سفارت مشخص میشه ناقصه. مثلن
    میگن فلان مدرک مالی کمه، یا گواهی سوپیشینه رو قبول نمیکنن و نقصی میزنن. اینکه از اول
    یه مدرکی مثه نامه مسکن رو نبرید، نمیدونم چجوری باشه. ضمن اینکه نهایتن ۲هفته وقت بدن و تکمیل مدارک و
    اگه چیزی باشه که ۲هفته ای حاضر نشه، چه اتفاقی میفته، نمیدونم.
    سلام

من در قراردادم بیمه اجباری ذکر شده، آیا باید نامه جداگانه ای برای بیمه داشته باشم؟ و اینکه آیا باید بازم برای سفر بیمه بگیرم و چقدر باید باشه؟
    در مورد رزرو خوابگاه، من برای یک خوابگاه درخواست فرستادم و اونها هم برام رزرو کردند و یک نامه با امضا برام فرستادند. آیا باید رسید پرداخت هم بهشون نشون بدم؟ (اگر بله، با توجه به اینکه استادم هزینه پرداخت دپوزیت و رزرو رو پرداخت میکنه لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم؟)

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام
    - برای تایید مدارک باید از قبل وقت گرفت یا قبل ۸ صبح بریم دم در سفارت انجام میشه؟ من یه جا توی همین سایت خوندم از اول ۲۰۱۸ باید وقت بگیریم
    - تمامی مدارکی برای همسرم باید ببریم مشابه با من هست؟
    - در مورد تاییدات، مثلا یه نسخه ترجمه شده از سند ازدواج داریم، اینو باید یه بار تایید کنه سفارت و ازش دو نسخه کپی بگیریم برای من و همسرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

خواستم عرض کنم که سفارت امروز به من ایمیل داد که وقت قبلی نمیخواد. اما از تاریخ ۱۷ می به بعد برای هر سند ۸۰ یورو میگیره!!!
    اینم لینکش:
    https://www.bmeia.gv.at/oeb-teheran/.../beglaubigung/

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimentezari نمایش پست ها
    سلام
    - برای تایید مدارک باید از قبل وقت گرفت یا قبل ۸ صبح بریم دم در سفارت انجام میشه؟ من یه جا توی همین سایت خوندم از اول ۲۰۱۸ باید وقت بگیریم
    - تمامی مدارکی برای همسرم باید ببریم مشابه با من هست؟
    - در مورد تاییدات، مثلا یه نسخه ترجمه شده از سند ازدواج داریم، اینو باید یه بار تایید کنه سفارت و ازش دو نسخه کپی بگیریم برای من و همسرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saaamaaan نمایش پست ها
    ممنونم مهدی آقای عزیز
    بله خدا رو شکر جواب دادند و برای دو هفته دیگه بهم وقت دادند.
    فقط یه مشکلی که دارم اینه که هنوز خوابگاه یا خونه رو اقدام نکرده ام
    سلام دوست عزیز. صندوق پیام خصوصیتون پر بود اینجا واستون پیام میذارم.
    من هم مثل شما واسه یه پوزیشن دکترا اقدام کردم و امروز نامه پذیرش از دانشگاه اومد و نوشته واسه شروع پروسه و فرستادن قرارداد باید کپی پاسپورت و آخرین مدرک تحصیلیم رو واسشون ایمیل کنم.
    من توی فروم خیلی گشتم ولی گیج شدم. میخواستم اگه امکانش باشه بطور خلاصه مراحل بعدی رو تا دریافت ویزا بهم بگید؟
    بعد به نظرتون روند کار جوری هست که من بتونم تا 1 اکتبر اتریش باشم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیزم
    یه نکته خیلی مهمی که باید به همه بگم اینه که من ویزامو دیروز گرفتم و در طول این مدت خون دل ها خوردم. متاسفانه باید یه حقیقتی رو به همه بگم که فکر نکنن سفارت اتریش به این راحتیا مثل قدیم ویزا میده به همه کسانی که پذیرش دارن. الان از ۱۰۰ درصد به جرات میتونم بگم نهایتا ۲۵ درصد ویزاشون درمیاد. تازه بعد از یه پروسه خیلی خیلی طولانی. برای من تقریبا ۱۰ ماه طول کشید تا ویزام اومد با کلی استرس و ناراحتی. حساب کتاب نداره کارای سفارت. رو بحث تمکن مالی به شدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتت گیرن. خلاصه اینو بگم که چون پروسه طولانیه و احتمال ریجکتی ویزاها خیلی بالا رفته در نتیجه همه فکر و تمرکزتون رو نذارید رو اتریش. جاهای دیگه رو هم اقدام کنید تو این مدت برای پذیرش که اگه ویزاتون خدای نکرده درنیومد زمان رو از دست نداده باشید. آلمان و اتریش دیگه سمت سفارتهاش نمیشه رفت بس که قوانین رو سخت کردن. در هر صورت برای همه خیلی زیاد ارزوی موقفیت میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط msmd_1985 نمایش پست ها
    یه نکته خیلی مهمی که باید به همه بگم اینه که من ویزامو دیروز گرفتم و در طول این مدت خون دل ها خوردم. متاسفانه باید یه حقیقتی رو به همه بگم که فکر نکنن سفارت اتریش به این راحتیا مثل قدیم ویزا میده به همه کسانی که پذیرش دارن. الان از ۱۰۰ درصد به جرات میتونم بگم نهایتا ۲۵ درصد ویزاشون درمیاد. تازه بعد از یه پروسه خیلی خیلی طولانی. برای من تقریبا ۱۰ ماه طول کشید تا ویزام اومد با کلی استرس و ناراحتی. حساب کتاب نداره کارای سفارت. رو بحث تمکن مالی به شدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتت گیرن. خلاصه اینو بگم که چون پروسه طولانیه و احتمال ریجکتی ویزاها خیلی بالا رفته در نتیجه همه فکر و تمرکزتون رو نذارید رو اتریش. جاهای دیگه رو هم اقدام کنید تو این مدت برای پذیرش که اگه ویزاتون خدای نکرده درنیومد زمان رو از دست نداده باشید. آلمان و اتریش دیگه سمت سفارتهاش نمیشه رفت بس که قوانین رو سخت کردن. در هر صورت برای همه خیلی زیاد ارزوی موقفیت میکنم
    سلام
    میتونم بپرسم شما برای چه مقطعی اقدام کردین؟ارشد یا دکترا؟
    تمکن مالی زیاد گیرن یعنی چی ببریم ،که اکی شن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msmd_1985 نمایش پست ها
    سلام نمیدونم چرا ما ایرانیا سریع یه چیز بزرگ میکنیم همین دوماه اخیر خیلیا ویزا شدن و امار ویزا دانشجویی بالا بوده
    اینکه سفارت به تمکن گیر میده درسته و به نظر کاره اشتباهی نمیکنه ولی دیگه این جور که شما گفتیدم سخت نمیگیره
    اکثر کسایی که توی سال ۲۰۱۸ مصاحبه شدن جواب ویزاشون زود داره میاد چون سیستم برسی پرونده اداره اقامت تغییر کرده
    خیلیا ویزا شدن ولی نمیگن و فکر میکنن با گفتنش بد یومی میاره امار ویزا ها خوبه با ۴ نفر ردی نمیشه گفت سفارت ویزا نمیده خیلی ویزا شدن ولی نمیگن من خیلیا دیدم اینجوری
    ویرایش توسط 9002 : June 29th, 2018 در ساعت 03:04 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimentezari نمایش پست ها
    سلام
    میتونم بپرسم شما برای چه مقطعی اقدام کردین؟ارشد یا دکترا؟
    تمکن مالی زیاد گیرن یعنی چی ببریم ،که اکی شن؟
    ساپرتر باید چیزی جدود ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ در ماه برای شما بتونه بفرسته و حدود ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ برای خودش بمونه + پرونده شفاف و روز مصاحبه هم جواب های مصاحبه کننده درست و بدون کلک جواب بدید همه چیز حله نگران نباشید
    سفارت اتریش اگه سخت میگیره مشکل خوده ماییم بسکه دوستان به بهانه درس رفتن پناهنده شدن یا مدرک دانشگاهی جعلی دادن - مدرک خوابگاه اتریش جعل کردن - رسیدن پاس پاره کردن و ...... مشکل خودماییم که فقط به فکر خودمونیم...
    توی یه گروه دانجشویی هستم یکی گفت میخوام بیام اتریش سریع یکی بهش گفت دانشجویی بیا راحت بعد پناهنده شو من اینجور اومدم همینان که باعث میشن اتریش سختش کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط 9002 نمایش پست ها
    ساپرتر باید چیزی جدود ۹۰۰ تا ۱۰۰۰ در ماه برای شما بتونه بفرسته و حدود ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ برای خودش بمونه + پرونده شفاف و روز مصاحبه هم جواب های مصاحبه کننده درست و بدون کلک جواب بدید همه چیز حله نگران نباشید
    سفارت اتریش اگه سخت میگیره مشکل خوده ماییم بسکه دوستان به بهانه درس رفتن پناهنده شدن یا مدرک دانشگاهی جعلی دادن - مدرک خوابگاه اتریش جعل کردن - رسیدن پاس پاره کردن و ...... مشکل خودماییم که فقط به فکر خودمونیم...
    توی یه گروه دانجشویی هستم یکی گفت میخوام بیام اتریش سریع یکی بهش گفت دانشجویی بیا راحت بعد پناهنده شو من اینجور اومدم همینان که باعث میشن اتریش سختش کنه
    من فول فاند هستم دکترا. برای خودم و خانمم هم مجموعا ۱۵۰۰۰ یورو تمکن مالی تونستیم جور کنیم تو حسابمون. آیا کافیه و یا باید از پدرهامونم تمکن ببریم؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedq3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. صندوق پیام خصوصیتون پر بود اینجا واستون پیام میذارم.
    من هم مثل شما واسه یه پوزیشن دکترا اقدام کردم و امروز نامه پذیرش از دانشگاه اومد و نوشته واسه شروع پروسه و فرستادن قرارداد باید کپی پاسپورت و آخرین مدرک تحصیلیم رو واسشون ایمیل کنم.
    من توی فروم خیلی گشتم ولی گیج شدم. میخواستم اگه امکانش باشه بطور خلاصه مراحل بعدی رو تا دریافت ویزا بهم بگید؟
    بعد به نظرتون روند کار جوری هست که من بتونم تا 1 اکتبر اتریش باشم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    خیر شما حداکثر سال دیگه می تونید اتریش باشید اگه ویزا بیاد براتون. تو فروم همه اطلاعات درخواست ویزا هست..