صفحه 49 از 465 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش

ممنون از هومن ! این دوستمون به منم پیام داد که هومن زودتر زحمت کشید !
    البته به نظر من بهترین راه استفاده از حساب دوست یا آشنا تو خارج از کشوره که بهتر اینه اقامت اون کشورم داشته باشه که براتون پول بریزه به حسابتون تو اتریش و حساب اونو معرفی کنید ! بعد از ایران معادل ریال به خانوادش پرداخت کنید این جوری دیگه دولت و بانکهای ....... اتریش خیالشون از بابت روش حواله پول و اینکه این پول از کجا اومده راحت میشه !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    ممنون از هومن ! این دوستمون به منم پیام داد که هومن زودتر زحمت کشید !
    البته به نظر من بهترین راه استفاده از حساب دوست یا آشنا تو خارج از کشوره که بهتر اینه اقامت اون کشورم داشته باشه که براتون پول بریزه به حسابتون تو اتریش و حساب اونو معرفی کنید ! بعد از ایران معادل ریال به خانوادش پرداخت کنید این جوری دیگه دولت و بانکهای ....... اتریش خیالشون از بابت روش حواله پول و اینکه این پول از کجا اومده راحت میشه !
    فقط موضوع اینه که با این حساسیتی که اینا پیدا کردن واسه اون بنده خدایی که میخواد ثواب کنه دردسر نشه و نه اون کباب بشه نه پول شما بلوکه... این مساله رو با اقوامی که سیتیزن کشورهای اروپایی هستن مطرح کردم و قرار هست پیگیری کنن و خبر بدن... من هم در جریان قرارتون میدم... اگر دوستان راهی به ذهنشون میرسه، لطفا دریغ نکنن...

سلام"""
    اقا یه نفر فوری جواب بده
    ما امسال 2 ساعت تو زندان بودیم به جرم ماهواره ...یعنی سو پیشینه دارم ...و امسال هم برای لیسانس اقدام کردم با توجه به اینکه سفارت سوئ پیشینه میخاد براش فرق میکنه جرم چیه؟ ...یا من زنگ بزنم موسسه قرارداد رو کنسل کنم؟
    ممنون"""

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs2k نمایش پست ها
    سلام"""
    اقا یه نفر فوری جواب بده
    ما امسال 2 ساعت تو زندان بودیم به جرم ماهواره ...یعنی سو پیشینه دارم ...و امسال هم برای لیسانس اقدام کردم با توجه به اینکه سفارت سوئ پیشینه میخاد براش فرق میکنه جرم چیه؟ ...یا من زنگ بزنم موسسه قرارداد رو کنسل کنم؟
    ممنون"""
    اگه برات پرونده تشکیل ندادن و انگشت نگاری نکردن ، که مشکلی نیست اصلن سو پیشینه ثبت نمیشه ! البته بستگی به نوع جرم داره ! دیدم که با سو پیشینه ویزا گرفتن ! باید ببینید چجوری دولت اتریش برخورد میکنه ! از سفارت بپرس حتمن !

با سلام
    در مورد سوء پیشینه چون من 2 سال گذشته یک سال خارج از ایران بودم ( مالزی) و اکنون در ایرانم پس احتیاج به 2 سوءپیشینه( یکی واسه مالزی + واسه ایران ) دارم . از آنجایی که پروسه ارسال سوء پیشینه در مملکت مالایا بسیار زمان بر حداقل 2 ماه است . ناچارا از مدت صدور آن حداقل 1 الی 2 ماه میگذرد تا بدست من برسد و سوء پیشینه داخل ایران که طبق روال عادی آماده میشود. حال سوال من این است که سوء پیشینه من قابل قبول است؟( کلا وقتی توی اون مملکت دیگه نیستم چه فرقی میکنه که مثلا یک ماه از تاریخ صدورش گذشته باشه؟)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arashshojaei نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد سوء پیشینه چون من 2 سال گذشته یک سال خارج از ایران بودم ( مالزی) و اکنون در ایرانم پس احتیاج به 2 سوءپیشینه( یکی واسه مالزی + واسه ایران ) دارم . از آنجایی که پروسه ارسال سوء پیشینه در مملکت مالایا بسیار زمان بر حداقل 2 ماه است . ناچارا از مدت صدور آن حداقل 1 الی 2 ماه میگذرد تا بدست من برسد و سوء پیشینه داخل ایران که طبق روال عادی آماده میشود. حال سوال من این است که سوء پیشینه من قابل قبول است؟( کلا وقتی توی اون مملکت دیگه نیستم چه فرقی میکنه که مثلا یک ماه از تاریخ صدورش گذشته باشه؟)
    کار خودتو سخت نکن ! منطقی اینه که شما از همون ایران بگیری کفایت میکنه ! 1 سال بیشتر مالزی نبودی ،تو مالزی پرونده که نداشتی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    کار خودتو سخت نکن ! منطقی اینه که شما از همون ایران بگیری کفایت میکنه !
    این گواهی هم حتما لازمه ؟ باید ترجمه هم بشه ؟ ..
    گواهی رو که نرجمه کردیم باید مهر ورارت ها رو بگیریم وببریم سقارت ..
    بعد سقارت پست میکنه یا باید پست کنیم ؟؟ ..
    من این مراحل یکمی برام مبهمه ..

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mono1364 نمایش پست ها
    دوست عزیز، اگه صفحه اول این تاپیک رو بخونید
    اینا رو توضیح داده.
    گواهی عدم سو پیشینه مثل سایر مدارک باید تحویل سفارت بشه.
    یعنی‌ وقتی‌ پذیرشتون اومد، میرید سفارت درخواست اقامت دانشجویی میدید
    از جمله مدارکی که باید ببرید،عکس، ترجمه شناسنامه، ترجمه عدم سو پیشینه، کپی پاسپورت، گواهی تمکن مالی‌، قرارداد خوابگاه و اینجور چیزاس.
    اینرو همراه درخواستتون میدید سفارت، توی پروندتون قرار میگیره تا جهت بر رسی‌ به اتریش فرستاده بشه. چیزی رو شما قرار نیس پست کنید.
    همهٔ اینها برای زمانیه که پذیرش گرفتید و میرید سفارت واسه کارای رفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mono1364 نمایش پست ها

دوست عزیز برای سو پیشینه منم مثل شما سردر گم بودم حالاکه انجام دادم مینویسم امیدوارم کمکی باشه.مراحل من اینطور بود:
    رفتم آگاهی 1 سری مدارک رو نوشته اونجا باید بهشون بدیم .دقیقشو تلفنی هم میتونین سوال کنین اگر اشتباه نکنم:2قطعه عکس3*4 + شناسنامه + کپی اون + پوشه+1 فیش به مبلغ 5000 تومن+معرفی نامه (من کارت ملی و کپی اش هم برده بودم و گرفتن)
    معرفی نامه رو توی برگهA4 همون موقع گفت 1 درخواست بنویسم کافیه
    از وقتی که آماده شد و رفتم گرفتم , 1 ماه از تاریخ روش اعتبار داره تا تایید دادگستری کنیم خودمون.
    دادگستری 5000 میگیره 1 برگه ی جدید میده با تاریخ جدید که از اون تاریخ 1 ماه اعتبارش هست و این مهمه!
    تاکیدمیکنم: از این تاریخ دادگستری نباید بیشتر از 1 ماه بگذره و بیشتر از 1 ماه براشون اعتبار نداره دیگه
    میبریم برای ترجمه. 2 تا تاریخ حالا داره که گفتن سفارت به تاریخ دادگستری نگاه میکنه نه به ترجمه
    خود دارالترجمه تایید دادگستری رو گرفته تحویلمون میده (2 تا تایید دادگستری یکی قبل از ترجمه و یکی بعد از ترجمه)
    بعد ماباید ببریم تایید وزارت امور خارجه رو بگیریم
    و بعد هم که تایید سفارت اتریش
    شناسنامه و سند ازدواج هم بعد از ترجمه تایید دادگستری رو دارن که دارالترجمه انجام داده و ماتایید وزارت امور خارجه رو میگیریم (به همراه اصلشون میریم!).و در نهایت تایید سفارت اتریش

که حالا من نمیدونم کی بریم برا تایید سفارت اتریش؟همون روزه تحویله مدارک به همراه کپی بی تاییدشون؟
    خواهش میکنم جواب بدینن.دارالترجمه بمن قاطع میگفت 1 هفته 10 روز زودتر برو تاییدشون کن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط arashshojaei نمایش پست ها
    با سلام
    سوال شما سوال من هم هست ٠ من دو سال اونجا بودم الان هم police certificatr اونجا رو دارم ولي تاريخش قديميه ٠ بايد جكار كرد؟