صفحه 490 از 502 نخستنخست ... 390440480481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,891 تا 4,900 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Moderator

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط msmd_1985 نمایش پست ها
    منبع این خبر خود دانشگاهه. میتونید استعلام بگیرید از خود دانشگاه
    لطفا اگه لینکی‌ از سایت دانشگاه وین دارین که این مطلب رو گفته در این اینجا قرار بدید . ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    لطفا اگه لینکی‌ از سایت دانشگاه وین دارین که این مطلب رو گفته در این اینجا قرار بدید . ممنون
    لینکش رو خاطرم نیست. شما این چیزی که گفتم رو از ادمیشن افیس دانشگاه وین ایمیل بزنید بپرسید. من خودم هم درگیر این مساله شدم.البته من چند روز دیگه میرم ولی گفتم اطلاع رسانی کنم که افرادی که این شرایط رو دارن یه فکری کنن که متضرر نشن.

لینکش رو خاطرم نیست. شما این چیزی که گفتم رو از ادمیشن افیس دانشگاه وین ایمیل بزنید بپرسید. من خودم هم درگیر این مساله شدم.البته من چند روز دیگه میرم ولی گفتم اطلاع رسانی کنم که افرادی که این شرایط رو دارن یه فکری کنن که متضرر نشن.
    دوست عزیز ‌
    این اطلاعات کاملا اشتباه هست.
    پذیرش دانشگاه وین نامحدود اعتبار دارد و هر زمانی که شما ویزا گرفتید می توانید ثبت نام کنید. لطفا در ارایه اطلاعاتی که از صحت ان مطمین نیستید دقت کنید.

Member

سلام دوستان
    من سوالی داشتم از خدمتتون منتها هرچی گشتم ندونستم کجا باید مطرح کنم
    من فروردین ۹۵ ویزای تحصیلی اتریش رو گرفتم و تیر ۹۵ به دلیل مشکلات خانوادگی برگشتم ایران
    میخواستم بدونم از دوستان کسی هست تجربه ی اخذ ویزای مجدد رو داشته باشه و پروسه ش رو بدونه؟
    من مجددا میخوام اقدام کنم اما نمیدونم باید چیکارکنم اصلا شدنی هست یا خیر
    ممنپن میشم اگر کسی اطلاعات داره راهنماییم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوست عزیز ‌
    این اطلاعات کاملا اشتباه هست.
    پذیرش دانشگاه وین نامحدود اعتبار دارد و هر زمانی که شما ویزا گرفتید می توانید ثبت نام کنید. لطفا در ارایه اطلاعاتی که از صحت ان مطمین نیستید دقت کنید.
    دوست عزیز من الان وین هستم و دیگه موثق تر از ادمیشن آفیس دانشگاه وجود نداره. دقت رو شما بکنید که از چیزی که خبر نداری راجع بهش اظهار نظر نکنی. موفق باشی

دوست عزیز من الان وین هستم و دیگه موثق تر از ادمیشن آفیس دانشگاه وجود نداره. دقت رو شما بکنید که از چیزی که خبر نداری راجع بهش اظهار نظر نکنی. موفق باشی

سلام. به واسطه کنجکاوی از یکی از دوستان پیگیر شدم، حرف شما رو تایید کردند. خیلی عجیبه که از طریق سایت اطلاع رسانی نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام. به واسطه کنجکاوی از یکی از دوستان پیگیر شدم، حرف شما رو تایید کردند. خیلی عجیبه که از طریق سایت اطلاع رسانی نمیشه.
    سلام. بله . البته طبق آخرین خبر گفتن که احتمال داره یک ترم به تعویق بندازن این تصمیم رو.
    ولی در حال حاضر فعلا این تصمیم پابرجاست. این رو هم بگم یه سری از افراد میان تو این سایت همه رو گمراه می کنن. من اخرین اخبار رو از خود وین داخل سایت میگذارم که همه استفاده کنن و الکی نه وقتشون هدر بره نه هزینه شون
    این کار رو هم فقط به دلایل انسان دوستی میکنم نه برای کسب درامد
    قوانین دانشگاه وین زمین تا اسمون تغییر کردن نسبت به سال های قبل که خودم دو سال پیش اقدام کردم واسه اینجا

Junior Member

سلام د.ستان.
    من به عنوان visiting researcher از دانشگاه Alpen-Adria-Universität Klagenfurt دعوت نامه دارم. این دوره به صورت self-funded هست. در مورد بیمه سوالی داشتم.
    میتونین چند شرکت بیمه اترشی یا هر شرکت بیمه که در اتریش قابل قبول هست، معرفی کنید؟
    کسی اطلاع داره که هزینه بیمه برای این حالت چند یورو هست؟
    ممنون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alisahra نمایش پست ها
    سلام د.ستان.
    من به عنوان visiting researcher از دانشگاه Alpen-Adria-Universität Klagenfurt دعوت نامه دارم. این دوره به صورت self-funded هست. در مورد بیمه سوالی داشتم.
    میتونین چند شرکت بیمه اترشی یا هر شرکت بیمه که در اتریش قابل قبول هست، معرفی کنید؟
    کسی اطلاع داره که هزینه بیمه برای این حالت چند یورو هست؟
    ممنون.
    سلام
    شما دوره کاراموزی دارید ؟
    بهرحال برای کار کارفرما موظف هست روز اول شما را ثبت نام کنه وبیمه تامین اجتمایی -بازنشتگی وسوانح نام داره
    با ثبت نام در بیمه تأمین اجتماعی، به تمام افراد بیمه شدهو اعضای خانواده آنها یک شماره تأمین اجتماعی و شناسه تأمین اجتماعی “( )”e-cardاختصاص داده میشه. وظیفه پرداخت هزینه هایتأمین اجتماعی کارفرما و کارمند به مؤسسه تأمین اجتماعی مربوطه بر عهده کارفرماست
    کارفرمای شما موظف است در اولین روز کاری شما، شما را در یک مؤسسه تأمین اجتماعی ثبت نام کند. شما معمولاً تأییدیه این کاررا از کارفرما و/یا مؤسسه بیمه سلامت دریافت خواهید کرد

میزان هزینه تأمین اجتماعی از یک طرف با دستمزد/حقوق ناخالص =(درآمد) شما و از طرف دیگر با اینکه شما کارمند حقوق بگیر هستید
    یا دستمزد یا یک کارآموز هستید رابطه دارد. درصدی =(نرخ مشارکت) توسط قانون مشخص شده که هر ماه از درآمد شما کسر میگردد.
    به طور کلی موارد زیر اعمال میشود: هرچه درآمد شما بالاتر باشد، مشارکت بیشتر میشه و کارفرما و شما باید بیشتر به مؤسسه تأمیناجتماعی بپردازید

http://www.sozialversicherung.at (مؤسسه تأمین اجتماعی اتریش
    ( https://www.sozialversicherung.atهزینه های تأمین اجتماعی نرخهای مشارکت

سلام دوستان

داخل سایت سفارت به آلمانی گفته که مدرک زبان آلمانی در سظح A2 از سال 2019 اجباری هستش!

دوستان شما اطلاعاتی دارید؟

مرسی