صفحه 491 از 502 نخستنخست ... 391441481482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,901 تا 4,910 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

https://www.bmeia.gv.at/oeb-teheran/...n-oesterreich/

.Please note that for the admission from the summer semester 2019 at the time of application, knowledge of the German language at level A2 of the Common European Framework of Reference is required

The recognized language diplomas are determined by ordinance of the Rectorate and must not be older than two years. There is an exception for artistic studies, if by the rectorate a deviating proof of the knowledge of the German language by the supplementary examination has been determined

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

3 تا سوال داشتم:
    1- قرارداد اجاره حونه از لیست مدارک حذف شده و دیگه نیاز نیست ....
    کسی اطلاع یا تجربه جدیدی داره؟
    2- برای اجازه کار Arbeitsgenehmigung در اتریش چکار باید کرد؟ کارفرما خواسته که این اجازه نامه رو از سفارت پرس و جو کنم!!!

3- اگر همان روزی که میریم تقاضا ویزا بدیم و مدارک رو بدیم که خودشون تایید کنند قابل قبول هست؟ اگر نشود ایا امکانش هست مدارک رو به برادرم بدهم که ساکن تهران هستند برام تایید کنه؟

Junior Member

سلام دوست عزیزم من میخوام برای دکترا برق اتریش اقدام کنم . ولی همسر و بچه دارم . ویزای همزمان به همسرم و بچه م میدن؟؟ و جدیدا روند گرفتن ویزا چقدر طول میکشه و هزینه ش چقدره؟؟. ممنون

مدرک زبان آلمانی به لیست مدارک از 2019 اضافه شده.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکترا پذیرش دارم از اتریش. میدونید کلا باید برای چه ویزایی اقدام کنم؟
    حدودا چقدر طول میکشه؟ دانشگاه و استاد به من گفتن که تمام قد پشتیبانی و پیگیری میکنن تا ویزای من سریع بیاد. این تاثیر داره؟
    من برای یه موقعیت دیگه اقدام کردم و الان منتظر ویزای بلژیکم! باید اینو کنسل کنم برای درخواست اتریش. این کنسلی تاثیر بدی داره؟
    آیا ویزای دکترای با فاند کاریه و اگه آره سریعتر میاد؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudAr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترا پذیرش دارم از اتریش. میدونید کلا باید برای چه ویزایی اقدام کنم؟
    حدودا چقدر طول میکشه؟ دانشگاه و استاد به من گفتن که تمام قد پشتیبانی و پیگیری میکنن تا ویزای من سریع بیاد. این تاثیر داره؟
    من برای یه موقعیت دیگه اقدام کردم و الان منتظر ویزای بلژیکم! باید اینو کنسل کنم برای درخواست اتریش. این کنسلی تاثیر بدی داره؟
    آیا ویزای دکترای با فاند کاریه و اگه آره سریعتر میاد؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید

میدونم که برای ویزای دکترا تحصیلی نباید اقدام کنید. فک میکنم پروسه صدور ویزا 10 الی 15 ما شده با ریجکتی تقریبا 70 درصدی. مدرک A2 آلمانی هم باید از سال 2019 جزو مدارک سفارت بزارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_Irani_65 نمایش پست ها
    میدونم که برای ویزای دکترا تحصیلی نباید اقدام کنید. فک میکنم پروسه صدور ویزا 10 الی 15 ما شده با ریجکتی تقریبا 70 درصدی. مدرک A2 آلمانی هم باید از سال 2019 جزو مدارک سفارت بزارید.
    ای وااااای
    چقدر بد شده. من برای اقدام اتریش باید تنها آفرم رو رد کنم و ویزاش رو کنسل، از اونور اگه اینم نشه که دیگه خیی بد میشه برام! به خصوص زبان آلمانی، چون بدون شک اگه همین الان وقت بگیرم، وقت مصاحبه میفته 2019 و باید مدرک ارائه بدم!
    ممنون بابت راهنماییتون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudAr نمایش پست ها
    ای وااااای
    چقدر بد شده. من برای اقدام اتریش باید تنها آفرم رو رد کنم و ویزاش رو کنسل، از اونور اگه اینم نشه که دیگه خیی بد میشه برام! به خصوص زبان آلمانی، چون بدون شک اگه همین الان وقت بگیرم، وقت مصاحبه میفته 2019 و باید مدرک ارائه بدم!
    ممنون بابت راهنماییتون

اگه Offer دکترا با حقوق یا فاند دارید، این تغییرات شامل شما نمی‌شه. اگر همه مدارکتون کامل باشه، ماکزیموم ۳ ماهه ویزا تون میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    اگه Offer دکترا با حقوق یا فاند دارید، این تغییرات شامل شما نمی‌شه. اگر همه مدارکتون کامل باشه، ماکزیموم ۳ ماهه ویزا تون میاد.
    سلام. من برای مستر اپلای کردم و اوکی گرفتم از استاد. آیا بایستی مدرک زبان آلمانی رو نشون بدم؟

چون طبق اون خبری که تو سایت سفارت زده نوشته برای همه پذیرش های تحصیلی 2019 بایستی مدرک زبان آلمانی جزو مدارک باشه. مرسی.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_Irani_65 نمایش پست ها
    سلام. من برای مستر اپلای کردم و اوکی گرفتم از استاد. آیا بایستی مدرک زبان آلمانی رو نشون بدم؟

چون طبق اون خبری که تو سایت سفارت زده نوشته برای همه پذیرش های تحصیلی 2019 بایستی مدرک زبان آلمانی جزو مدارک باشه. مرسی.

اگر پذیرش مستر بدون نیاز به زبان آلمانی‌ براتون صادر کنن، با نامه پذیرش میتونید درخواست ویزا بدید. اون چیزی که تو سایت سفارت نوشته
    برای کسانی‌ هستش که میخوان پذیرش مشروط بگیرن و پس از گرفتن ویزا و سفر به اتریش، در دانشگاه به صورت دانشجوی
    غیر رسمی‌ ثبت نام کنن و دوره زبان بگذرونن تا بعدش با گرفتن مدرک b-2 دانشجوی رسمی‌ بشن. این شرط رو گذاشتن تا اینجوری نباشه که کسی‌ با زبان آلمانی‌ در حد صفر
    بخواد ویزا بگیره و پس از ورود به اتریش از ابتدا شروع کنه، بلکه میگن تا a-2 رو تو کشور خودت بخون، بقیش رو بیا اینجا بخون.

اما اگه شما بتونید پذیرش رسمی‌ بگیرید، یعنی‌ نیازی به زبان آلمانی‌
    نداشتید و سفارت هم به شما ویزا میده.