صفحه 493 از 502 نخستنخست ... 393443483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,921 تا 4,930 , از مجموع 5014

موضوع: قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

Moderator

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط avaee نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    من نقصي ويزامو برطرف كردم و ايميل دادن كه فرم ويزا d رو برم سفارت پر كنم و ١٥٠ يورو و بينه و پاسپورت رو تحويل بدم
    رفتم سفارت براي تحويل ، بعد تحويل گرفتن مدارك و يورو ، تو سفارت خيلي سوال پيچم كردن و اذيتم كردن ، و وقت دادن اخر هفته ديگه برم پاسپورتم رو بگيرم
    ايا امكان داره ليبل ويزا تو پاسپورتم نزنن و ريجكت شم ؟؟
    اگر سفارت ایمیل زده که برید فرم ویزا D پر کنید، یعنی‌ با اقامت دانشجوییتون موافقت شده و ویزا میگیرید. مشکلی‌ نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قبل از درخواست ویزا- پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    اگر سفارت ایمیل زده که برید فرم ویزا D پر کنید، یعنی‌ با اقامت دانشجوییتون موافقت شده و ویزا میگیرید. مشکلی‌ نیست.
    ممنون از پاسختون
    اره بهم ايميل زدن و همونو پرينت گرفتم حتي بليط هم گرفتم ولي تو سفارت زنه خيلي باهام بد برخورد كرد و همش سوال پيچم كرد كه پول از كجا اوردي و خونت چجوري جور كردي و الان پول رو حكار كردي ، گفتم من ويزا شدم گفت كي گفته ويزا شدي
    خلاصه دوساعت اذيتم كرد و همش انرژي منفي ولي مدارك و پول و پاسپورتم رو گرفت

با سلام و خسته نباشيد
    من نقصي ويزامو برطرف كردم و ايميل دادن كه فرم ويزا d رو برم سفارت پر كنم و ١٥٠ يورو و بينه و پاسپورت رو تحويل بدم
    رفتم سفارت براي تحويل ، بعد تحويل گرفتن مدارك و يورو ، تو سفارت خيلي سوال پيچم كردن و اذيتم كردن ، و وقت دادن اخر هفته ديگه برم پاسپورتم رو بگيرم
    ايا امكان داره ليبل ويزا تو پاسپورتم نزنن و ريجكت شم ؟؟
    تبریک میگم بهتون. شما چه تاریخی رفته بودین مصاحبه سفارت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad3463 نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون. شما چه تاریخی رفته بودین مصاحبه سفارت ؟
    سپاسگزارم
    البته هنوز ويزا رو ليبل نكردن تو پاسپورت تازه اخر اين هفته بايد برم براي گرفتن پاسپورت
    همونطور كه گفتم تو سفارت خيلي بد صحبت كردن حالا اميدوارم ليبل ويزا رو بزنن تو پاسپورت
    اواخر ارديبهشت وقت مصاحبه بود حدود ٥٠ روز بعد نقصي خوردم كه بعد برطرف شدن حدود دو ماه و نيم طول كشيد كه ايميل زدن براي فرم ويزاى dاقدام شه

سلام.
    من 5 ماه پیش رفتم مصاحبه سفارت و تا الان هیچ نتیجه ای اعلام نشده. یک بار هم 2 ماه پیش به MA35 ایمیل زدم که گفت دیگه ایمیل نزن. دوستان کسی میدونه چجوری میشه پیگیر شد؟اصلا راهی هست برای پیگیری یا همینطور باید منتظر بود؟ من 2 ماه دیگه استارت خوابگاهم هست و اگر تا اون موقع نیاد باید پول خوابگاه رو بدم.
    کسی میتونه یه راهنمایی بکنه ؟
    ممنون

سلام.
    من 5 ماه پیش رفتم مصاحبه سفارت و تا الان هیچ نتیجه ای اعلام نشده. یک بار هم 2 ماه پیش به MA35 ایمیل زدم که گفت دیگه ایمیل نزن. دوستان کسی میدونه چجوری میشه پیگیر شد؟اصلا راهی هست برای پیگیری یا همینطور باید منتظر بود؟ من 2 ماه دیگه استارت خوابگاهم هست و اگر تا اون موقع نیاد باید پول خوابگاه رو بدم.
    کسی میتونه یه راهنمایی بکنه ؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز. لطفا بفرمایید چند سالتونه و برای چه مقطعی در کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید. در صورتی که پذیرش دکتری با فاند ندارید، بگید که آیا مدارک مالی تون کامل بوده و آیا مدرکی از ساپورتر ارائه کردید که نشون بده ایشون ماهیانه حداقل 10 میلیون تومان درآمد مازادش رو میتونه برای تحصیل شما اختصاص بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. لطفا بفرمایید چند سالتونه و برای چه مقطعی در کدوم دانشگاه پذیرش گرفتید. در صورتی که پذیرش دکتری با فاند ندارید، بگید که آیا مدارک مالی تون کامل بوده و آیا مدرکی از ساپورتر ارائه کردید که نشون بده ایشون ماهیانه حداقل 10 میلیون تومان درآمد مازادش رو میتونه برای تحصیل شما اختصاص بده؟
    با سلام. 31 ساله هستم و ارشد دانشگاه فنی وین پذیرش دارم. هم مدارک مالی خودم کامل بود و هم مدارک ساپورتر رو ارائه کردم.

با سلام. 31 ساله هستم و ارشد دانشگاه فنی وین پذیرش دارم. هم مدارک مالی خودم کامل بود و هم مدارک ساپورتر رو ارائه کردم.
    سلام دوباره. ببینید دوست عزیز، شاید خیلی بهتر از من بدونید که تمام ماجرا اینه که مگیسترات وین باید اطمینان حاصل کنه که شما پس از اتمام دوران تحصیل حاضر به ترک خاک اتریش هستید. یک زمانی اصل بر اعتماد بود مگر اینکه خلافش ثابت بشه، الان اصل بر عدم اعتماد هست و در مواردی که خلافش هم ثابت شده، باز به افراد ویزا ندادند.

نکته منفی: درباره شما دوتا موضوع برای مگیسترات سوال برانگیز هست، یکی اینکه سن شما از سن معمول برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس بالاتره و دیگر اینکه شما با وجود 31 سال سن و داشتن مدرک فوق لیسانس، باز هم میخواید در این مقطع تحصیل کنید.

نکته مثبت: اگر مدارک مالی ساپورتر شما نشون بدن که ایشون قادر به حمایت مالی از شما در هر شرایطی (ماهانه 900 تا 1000 یورو و با درنظر گرفتن نوسانات احتمالی پیش رو) هستند، به احتمال زیاد ویزا خواهید شد.

Junior Member

سپاسگزارم
    البته هنوز ويزا رو ليبل نكردن تو پاسپورت تازه اخر اين هفته بايد برم براي گرفتن پاسپورت
    همونطور كه گفتم تو سفارت خيلي بد صحبت كردن حالا اميدوارم ليبل ويزا رو بزنن تو پاسپورت
    اواخر ارديبهشت وقت مصاحبه بود حدود ٥٠ روز بعد نقصي خوردم كه بعد برطرف شدن حدود دو ماه و نيم طول كشيد كه ايميل زدن براي فرم ويزاى dاقدام شه
    می شه بپرسم واسه کدوم ترم پذیرش گرفته بودید؟ واسه سپتامبر بود ویزاتون دیر اومد؟ یا اینکه از همون اول واسه ترم زمستان پذیرش داشتید؟

Junior Member

سلام . اخیرا کسی از سفارت وقت گرفته؟ برای چند ماه بعد وقت میدن؟

و اینکه با توجه به نرخ یورو، الان حدود 150 میلیون باید تو حساب باشه درسته؟ چون این مبلغ زیاده چجوری باید ثابت کرد که ساپورتر میتونه مثلا ماهانه 15 میلیون اختصاص بده؟ فیش حقوقی که انقدر بالا نمیشه پس چه مدارک دیگه ای باید برای ساپورتر ارائه داد؟